Покер-руми мережі iPoker додають у себе вбудований HUD


Покерні руми мережі iPoker (RedStar Poker, Guts Poker, Betsafe) активно працюють над залученням у свою мережу рекреаційних гравців.

Покерна мережа не збирається відставати від сучасних трендів і тому вирішила впровадити у своїх покер-румах вбудований HUD.

Дана опція поки що доступна лише в покер-румі Best Poker (за кеш-столами), проте незабаром слід очікувати її появи та в інших покер-румах мережі (через закриття Best Poker 31-го травня).

Деякі гравці, які оновили Best Poker до останньої версії вже мають можливість протестувати новий ХАД за кеш-столами. Ця функція має всього 3 статистичних показники:

  • Показник VPIP або Flop seen – відсоток переглянутих флопів;
  • Run – Виграні або програні поспіль роздачі;
  • Aggression frequency – рівень агресії на пізніх вулицях (постфлопі).

Читати також: У покер-румах мережі iPoker з'явився формат Football Stars

VPIP (Flop seen) і Aggression frequency матимуть кілька градацій за кольором (колір буде показувати відсоток того чи іншого показника):


В налаштуваннях ви також зможете самостійно змінити відповідність кольору відсотку. Під час гри вбудованих HUD виглядає наступним чином:


Ви зможете відключити вбудовану опцію для збору статистики, зайшовши в налаштування свого облікового запису "My Account" – "Settings" і потім натиснути на підрозділ "Player HUD".

Поки що Player HUD доступний лише в кеш-іграх, проте незабаром він повинен з'явиться і в турнірах. Невідомо також збираються мережу iPoker після даного нововведення забороняти у себе інші програми для збору статистики. Можливо також, що покеристам буде доступно відразу два варіанти.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.