Покерист з Росії став ранер-апом турніру High Roller Club

Сергій Денисов

Останнім часом на PartyPoker проходить дуже багато дорогих турнірів з високими гарантіями. Серед призерів подібних турнірів дуже часто можна побачити російськомовних гравців.

Першого червня на PartyPoker завершився турнір SHRB #27 з бай-іном 10 300$ і призовим фондом 880 000$, в якому двоє гравців з СНД потрапили до першої трійки призерів.

На цьому заноси російськомовних гравців на PartyPoker не закінчилися. Покерист з Росії Сергій Денисов став ранер-апом івенту High Roller Club ME з бай-іншому 5 200$ і гарантією 250 000$. За друге місце російський гравець заробив 59 370$.

High Roller Club ME на PartyPoker

Читати також: Мартиросян в черговий раз став ранер-апом турніру SHR Bowl Online

Подія зібрала поле з 50 учасників. Переможцем івенту став угорський покерист Андрас Немет, він заробив за перше місце 88 750$.

До виплат зуміло дістатися лише сім гравців. На сьомому місці опинився ще один російський гравець Юрій Пасюк зі скромними призовими в 10 600$.

Бабл-боєм івенту став володар Фіолетового жакету Poker Masters 2018, покерист з Ванкувера, який зіграв у цьому турнірі під прапором Мексики – Альмердин Імсіровіч.

Серед російськомовних гравців, яким вдалося близько підійти до призової зоні варто також виділити покериста з Росії Вьячеслава Булдигіна (13-те місце), який в кінці травня посів третє місце в турнірі SHRB #20 за 25 500$, при гарантії 1 000 000$ і заробив 168 000$. Микита Бодяковський також виявився поруч з призовий зоною, але все-таки не зумів піднятися вище 15-го місця.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий