Покерне онлайн-шахрайство. Про Удава і Кролика

В цій статті мова піде не про передачу стеків в румах чи заборонений софт. Рано чи пізно кожен покерист стикається з питанням: як вивести (або як швидко і оптимально «депнути» ) І при цьому не втратити кеш.

Я поспілкувався в переписках з тими, хто відноситься до обмінного бізнесу серйозно. Бо вони теж потерпають від «певної категорії любителів 100% прибутку». А також з тими, хто вже один раз «обпікся» і зробив висновки. Але чи вірні? Абсолютно правильним, в першу чергу,  є рішення: гра в ліцензованому румі, повна верифікація, активована 2FA безпека, кешаут на власну карту/бінанс.

Але які варіанти, якщо кеш з призових хочеш терміново, бо доїхав о 5-й ранку, а в коханої сьогодні день народження? І ввечері «не було з чого подарунок», а зранку – є, але поки що не на твоїй карті? Сьогодні ми – про «удавів» і «кроликів»

Нічого не рекламую і не даю ніяких 100% «рецептів». Просто розмова між дорослими людьми на актуальну тему.

Не хочу в цьому матеріалі такого «онлайн-помічника» називати шахраєм чи злочинцем. Буду його називати «Удав». Бо сидить, чекає, спостерігає. Дуже спокійно і терпеливо чекає свого кролика. І в потрібний момент робить миттєвий кидок. Дуже сильна, тренована, психологічно підкована тварина.

Ми разом з нашим спільним знайомим форучанином Віталієм fantazer8078 постараємось дати кілька порад, як не потрапити «у пащу Удава». Закладую вам, друзі, ментальну «занозу»: при виборі контр-агента для наступної транзакції по обміну згадайте фразу «Пам'ятай про Удава». Десять людей згадають – я стирав знаки на клавіатурі не дарма.


Але спочатку просто опишемо одну із ситуацій, яка відбулась в реалі з моїм співбесідником-форумчанином. Він є модератором одного із «покерних» чатів (не СМ – автор). І з ним два тижні тому відбулось таке.

У пів-першого ночі йому в приватний тг пише один із онлайн-знайомих по вказаному чату. З яким було до цього, скажімо, півроку спілкування онлайн, і були навіть взаємні переводи по депу/кешауту. Тобто – приятель «з історією». «Віталій, а що відбувається? То переводити 3800 чи не переводити?» Віталій, який «ні сном, ні духом» - каже «Стоп» і починає «в'їжджати». Картина прояснюється. Приятель по спілкуванню – назвемо його Слава – пізно ввечері кинув у чат жалібне «Я так залився в сесії, що жах. Що робити?» Зрозуміло, що питання нібо то риторичне. Хтось лайнкув, хтось пожалів. Але знайшовся той, хто визвався реально допомогти. Назвемо його «КлонВіталія». Так от Слава отримує таке повідомлення «Як ти знаєш, я і модератор чату, і маю прямі зв'язки з сапортом руму. Я кинув запит – там підтвердили, що ти сьогодні програв багато за одну сесію. Коротше, якщо швидко приймеш рішення – то для тебе є персональна пропозиція по депу, як для нашого чатланина. Ти робиш депозит через мене 100, і по цьому депозиту, прив'язаному до мого запиту щодо тебе, тобі нараховують ще +100% до депу турнірними доларами, і + квиток за 210. Тобто зі 100 – 410, якщо зараз і якщо через мене. Рішай швидко, поки не змінився оператор в сапорті». Слава розуміє, що пропозиція супер. Депати все одно прийдеться. Не сьогодні – то завтра. Бо хочеться грати і треба відігруватись. Пропозиція солодка, майже відбиває «залив». Контакт надійний – модератор чату, 100 раз чулись/бачились. І Слава набирає в приватний тг Віталія, щоб переводити гривні, отримати номер карти. І в момент відправки бачить на екрані, що Віталіїв у нього два поряд. І обидва – модератори.


Підказка. Питання - не в кольорах  Вся "сіль" - в одній літері в розділі "Інформація"!

Удав на цей раз лишився голодним. Не повезло, «переїхали на рівері».

До чого він, власне, готовий в будь який момент свого полювання. Бо він годується, «зачісуючи ліс» систематично, а не полює на когось одного.

Але давайте відкладемо алегорії.

Питаю Віталія – як часто і якими і за якими "сценаріями" відбуваються такі ситуації, які методи атаки у тварини (на його, Віталія,  приватну суб'єктивну думку).

🐾

Я не можу і не стану перерахувати всі методи, якими користуються Удави – вони офігенні психологи, в них прекрасна мотивація (ніхто за 100 доларів грошей для/або з гри не буде писати заяву в райвідділі, додаючи скріни як вгорі – і засміють, і ще й табличку «приклеють») – безнаказанність майже повна. Вони чудово «тримають удар», коли угода зірвалась – вдих/видих, і - на пошуки нового клієнта. Тобто нові інструменти і підлаштування під індивідуума щоразу – взагалі без проблем. На ходу. І стиль переписки, і таймінг, і сайзинг – ми ж покеристи, розумієте, про що мова

🐾

Згоден. Зрозуміло, що головне питання – хто перший переводить. І зрозуміло, що першим це робить той, кому це більше треба, хто шукав рішення проблеми. Тобто це ви. Коли я, Комбодроєвич, пишу на форумі оголошення про обмін, я обов'язково пишу це речення: «Першим переводить той, в кого менша аура на Cardmates». Так, це не гарантія 100%. Але це логічно – той, хто є на сайті хоча б півроку – вже має певну репутацію, в мене з ним були якісь контакти/коменти, тобто є якась «хісторі» наших відносин. Він заробив 3600 балів аури за цей час, і не буде ставити на цьому «хрест» за 50 чи 100. Або це новачок без статусу, що зареєструвався (можливо) саме для того, щоб провернути "одноразовий гешефт".

Це зовсім не виключний суперінструмент безпеки при обмінах. Але суперінстументу тут і немає, бо насправді НІХТО НІКОГО НЕ ЗНАЄ В ОБЛИЧЧЯ і ніхто нікому «не тиснув живої руки». Тому мова – лише про мінімізацію ризиків.

Ми разом з Віталієм даємо вам пару порад, які, можливо, зекономлять вам не одну пару доларів. Або не одну пару сотень :) Все просто – і разом з тим використовується далеко не завжди. А треба.

🐣 НІКОЛИ не поспішайте перейти від слів у месенджері до кнопки «відправити» в касі руму або в банківському додатку. Бо ворог саме цього і добивається всіма доступними методами. Спокійно зважте всі за і проти переводу, рівень ризику. Коли ти купуєш джинси, ти ж зважуєш розмір, колір, ціну, - «налізуть на попу» чи ляжуть дорогою ганчіркою на полицю вдома. Не спішіть подарувати зароблене. Зважте ризики. Подумайте, чи дійсно настільки терміново потрібна ця операція.

🐣 Якщо мова про виведення виграшу. Постарайтесь, щоб між фінальною роздачею в турнірі або прибутковій сесії і рішенням про обмін пройшло хоча б пара годин. Бо ви «ще в грі». І навіть якщо ви тверезі, холоднокровні і абсолютно спокійні на момент виходу з сесії (а це ну дуже рідко буває, щоб такий стан після заносу, ви ж в курсі) – ви ще не відноситесь до цієї цифри в касі так, як до чогось свого законного реального заробленого. Як до зарплати, яка раз в місяць. Чи як до дорогого подарунка, який отримали від батьків. Ці гроші в касі суб'ктивно для вас – ще «гарячі, ігрові». Дайте їм «охолонути» якийсь час. І дайте охолонути собі. Тоді в них можливо буде «краща доля». 

🐣 Якщо мова про депозит. Не пишіть в чаті чи на сайті оголошення типу «Куплю 300 доларів на ГГ». Краще вже вийти на проспект з плакатом «Хто підійде перший і гарно попросить – подарую 4 тисячі грн».  Удави моніторять сайти і чати на предмет саме таких оголошень. Бо ні один гравець, який має за спиною хоча б 50-100 депів/кешаутів за своє покерне життя, так не вчинить. Це оголошення «зеленого» гравця. Початківця, який ще не знає «законів жанру». Тобто, повністю готовий до «кидка», навіть трудитись не треба. Треба просто встигнути відгукнутись першим і запропонувати: «Так, я саме збирався виводити. Тому давай не по 37 і не по 42, а по 39. І не 300, а давай спочатку 100, або в три заходи. Так всім буде спокійніше». Все, кришка закрилась, про тебе турбуються більше, ніж найближча людина. Хотіли б кинути – забрали б 300. Ні. Їм достатньо 100. Це чудовий заробіток за 10хв і сорок букв в месенджері. Ви скажете, що так ніхто реальний не пише? Ось скрін з нашого форуму пів-місячної давнини

🐣Розширюйте своє ком'юніті – майте більше контактів людей, які «в темі». Бо Удави переписками по пів-року не займаються. Це не їх метод, і для них це не рентабельно. Майте більше можливостей порадитись, запитати чи зробити обмін з людиною, з кою у вас уже є хоч якась хісторі. І чим довша – тим краще.

🐣Не соромтесь «поганяти» по питаннях, які вас цікавлять, отримувача стільки разів і в такій формі, скільки і в якій вважаєте за потрібне. Поки не впевнитесь (хоча б внутрішньо) – що так, ніби все ок. Треба більше часу для рішення – просто повідомте про це. Обмін і фінанси – це не про «соромно напрягати». Ось пряма мова Віталія:

🐾

«Гроші - то є ті блага, що Ти зміг заробити. І те, як на Твої питання дивляться оточуючі, умовний пан чи пані - не повинно на Тебе тиснути. Ніколи».

🐾

Висновки: максимум інформації перед відправкою грошей, прийняття рішення «холодною головою», гарні зв'язки, прискіпливість, критичне мислення, рекомендації контрагента. І не піддаватись емоціям при роботі з фінансами, будь то кешаут чи депозит. Не боятись піддавати сумнівам ситуації і не боятись здатись оточуючим дуже дріб'язковими.

Ви запитаєте мене і це буде «по закону» - автор дуже розумний і досвідчений. Сам коли останній раз попадав? Відповідаю. Рік тому. При першому кешауті з CoinPokera. В 6 ранку заніс турнір і отримав 360. Акк верифікований не був. Дотерпів до 9-ї. Знайшов у мережі офіційний чат цього руму. Кинув запитання – як і скільки проходить верифікація. Мені написав через хвилину сам адмін чату/руму і запропонував допомогу. Через 10хв. я вже був мінус 100. «Зважений і щасливий». Бо гроші були «гарячі».

Але – вчимось, робимось сильнішими, ділимось досвідом і знаннями. В контексті всього вище сказаного - ця ілюстрація мені до вподоби найбільше :)


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
У спільноті Cardmates з травня 2023 року. За професією - журналіст. За реаліями - журналіст про покер)
Коментарі (29)
Україна fantazer8078 Експерт
Експерт

Цікава тема і тиша... Дивно...

0 відповідей

Всі в недільних сесіях подоїжджали під ранок - ще відпочивають 

1 відповідь
Україна fantazer8078 Експерт
Експерт


Україна Aiterok Еліта
Еліта

Дуже цікава і потрібна темая обережний тому на подібне не попадався)але є знайомі які втрачали через це кошти,але не багато і то добре)люди зараз дуже довірливі тому їх не важко обдурити,завжди думайте перед тим як робити деп,вивід і все буде у вас добре

0 відповідей
Україна Mag_P1e Експерт
Експерт

На тому скріні, що наведено, як приклад, людина взагалі "не тут" - скинути 1900 людині з ніком "Аction123456".. Для таких хоч 100 тем створи, вони все одно знайдуть кому подарувати гроші. А стаття дуже корисна і гарно написана, дякую!

2 відповіді
Україна fantazer8078 Експерт
Експерт

Ну, людей, які самі знаходять пригоди на п'яту точку завжди вистачає, є навіть такий особмй клас людей, що або шукають і знаходять, або сама ці пригоди створюють... Та є люди, яким потрібна історія, приклад і вони % на 80 не втраплять в таку халепу на саме для них і створена ця тема(пост). На кожному кроці табличку не поставиш та й не всі на них звертають увагу, на привеликий жаль;((( Якщо ця стаття допоможе вберегти одну-дві людини- значить ми з Анатолієм не даремно витрачали свій час. Та й почитати цікаво.

Відредаговано
Україна Mag_P1e Експерт
Експерт

Впевненний, що ця стаття врятує не одну людину. Чудова робота!

Україна VaKa89 Гуру
Гуру

Мені місяців два тому , Костя Джок писав у телеграмі, пропонував навчання! Спочатку просив просто графік мій і цілі , в покері! Не знаю чим це б все закінчилось))

Просто багато стрімерів дивився і всі як один кажуть, ми перші ніколи не пишемо!)

Відредаговано
0 відповідей
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

Дякую за цікаву і корисну статтю!

0 відповідей
Україна insidekkt Гуру
Гуру

Цікавий матеріал, прочитав від початку до кінця
Здивувало що люди реально сидять заради 100 гривень і проводять такі психологічні трюки 

2 відповіді
Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

100 доларів напевно там мається на увазі)

Україна fantazer8078 Експерт
Експерт

Ці афери робляться на любі суми, допускаю, що можуть навіть кілька разів допомогти, щоб приспати, а потім кинути але не на 200 грн , а на 30-50-200$

Відредаговано
Україна srakanik
Без статусу

А навіщо когось шукати коли є найкращий фантазер? 

2 відповіді
Україна dusia777 Еліта
Еліта

Гарно підмічено.

Віталій здатен вирішити будь-яке питання 😉

Україна fantazer8078 Експерт
Експерт

Хлопці, дякую! Мені дуже приємно!!!

Україна dusia777 Еліта
Еліта

Розвести мене хотіли майже кожного разу, коли я виставлял скріни своїх перемог в чаті гг. Обіцяли і підвищений курс на вивід і море цікавих квитків на халяву (до $215 в т.ч.)

Також писали стрімери - і Костя Джок і Андрій Козленко 😂

Віталій прекрасна людина, котра відмінно робить свою справу.

Бережіть свої кошти 😉

Відредаговано
3 відповіді
Україна insidekkt Гуру
Гуру

Прямо тут на форумі?

Україна fantazer8078 Експерт
Експерт

Андрію, дякую за гарні слова! Вони гріють мені душу!

Україна dusia777 Еліта
Еліта

Ні, в чаті гг

Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

Цікава стаття, дякую. 

Слава Богу жодного разу не попадався на удава, але в мене і виграшів майже немає, і депозити всі мінімальні))

Один раз майже на 3 000 гривень на олх не кинули, але перед натисканням кнопки "відправити гроші" щось йокнуло, вирішив перевірити все ще раз і побачив те, що мене зупинило і вберегло мене))

1 відповідь

Дякую за коментар, Саша. Краще і не потрапляти, звичайно. Але такі різні бувають ситуації/настрої/моменти - і відповідно прийняті рішення  Краще знати про це більше, знання - то зброя 

Україна Jermain91 Фанат
Фанат

Тема дуже важлива і дуже доречна в нинішніх реаліях. Зараз я бачу два напрямки з вводом/виводом коштів - або самостійно розбиратися з кожним покер румом, або користуватися обмінниками.

В цивілізованому світі - перший напрямок - безальтернативний. Тому що, якщо у тебе хватає клепки грати в покер, то має бути достатньо розуму, щоб розібратися із верифікацією і прояснити для себе всі деталі відповідно до руму, в якому ти катаєш. Особисто я трохи обпікся із Покерматчем, коли, думаючи, що в мене верифікований акаунт, не отримав від них якісь плюшки. Після цього я поставив за мету розібратися із усіма покеррумами (на щастя, на той момент це були тільки Покерматч і PS). Пройшовши декілька кругів пекла, я все таки верифікував акк на Покерматч, на Старзах це вийшло навіть простіше ніж я думав. Після того, при реєстрації на GG, 888, АКР, КІНГ, ВБЕТ, я притримувався завжди одного правила - Реєстрація - верифікація - поповнення - по можливості, виведення коштів. Якщо все вийшло, можна далі грати. В сухому залишку - не виводив гроші тільки з GG. Але це все було до кінця 2022 року.

Другий шлях - з'явився через їбанутих сусідів і деякими їхніми гравцями пропагується, розкручується навіть більше ніж в Україні, хоча це й не дивно, бо ринок все таки там більше. Особисто я зараз користуюся обмінниками Руфбілдера і Кості Джока. Більше віддаю перевагу першому. Там і поповнення від 10 баксів, а оскільки я їх в основному програю, то й нічого виводить. Через те що програю, то й "УДАВИ" до мене поки що не заходили. Але проблема шахраїв - дуже і дуже важлива. Постійно варто про це проговорювати.

На сьогоднішній день, Я вибрав для себе два покер руми - ВБЕТ і 888. Останній - через велику кількість сателітів і фріролів, а перший - через можливість паралельно заробляти на ставках на спорт. Ну і внесення коштів і їх же виведення - все проходить швидко. Мене навіть не лякає те, що при виводі коштів я сплачую податок. Зате можу міцно спати і знати, що Приватбанк не дістане мене (покищо, надіюсь так і буде далі). Ще рік назад я плювався від ВБЕТу, тому що вони заблочили мені доступ до подарунків і бонусів, але після перереєстрації все працює. З 01.02 я вже один раз виграв турнір за 2,2, був на фіналці турніру за 5,5, на минулому тижні взагалі двічі потрапив в топ 3 ORTAKS за 5,5 і отримав білет на Сандей спешл за 44. Там навибивав на 44 Євро, і якби по дибільному не вилетів - були шанси потрапити в топ 30.


2 відповіді

Докладно і послідовно, дякую.

Україна Jermain91 Фанат
Фанат

Треба повертатися до життя і до форумно/блогерської діяльності. 

)))

0 відповідей
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Дуже цікава тема. Зараз, через довбонутих сусідів, виведення коштів з деяких румів стало проблематичним. І хочемо ми того, чи ні, ми мусимо звертатися до обмінників. У мене один перевірений неодноразово обмінник. Вперше дуже лячно було відправляти їм чесно виграні кошти. Але все пройшло нормально. У них там верефікація ще жорсткіше ніж в румах😁😂. Зараз намагаюся грати в румах де є вивід через крипту. Дуже зручно, без комісій і ніяких ризиків. Бажаю, щоб ніхто не потрапляв у пастку шахраїв.

Відредаговано
0 відповідей
Україна ARHANGEL Еліта
Еліта

Стаття - те що треба!!! Кожен мае прочитати та бути готовим до подібних ситуацій! Дякую!

1 відповідь

🙏

Україна qok24 Еліта
Еліта

Гарний допис!

Тему у нас форумі цю бачив і відповідь Віталія. Шкода, що так вийшло, але "класика жанру".

Був у мене ще у студентські роки досвід кидка в одній дуже популярній того часу онлайн грі типу "давай частинами і поділимо на невеликі суми". Переписка у скайпі. Дзвінок на телефон. Розмова хв 10 про те як його кидали і т.д. Після 1-ї такої "мікро операції" - блок в грі, скайп і телефон 

Тож будьте обачні!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.