Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Користувач Ivan Skobelev
Експерт
Ivan Skobelev
Оновлено

Покер-руми з бездепозитним бонусом

На цій сторінці представлений список покер-румів з бездепозитним бонусом. Безкоштовний стартовий капітал надають далеко не всі покерні сайти, а подібні пропозиції часто обмежені за часом.

Якщо ви бажаєте грати в покер на гроші без першого внеску, то вам варто звернути увагу на один з перерахованих нижче покер-румів. Для українців доступні всі бездепозитні бонуси у покер-румах, що і для решти світу. Бездепозитний бонус за реєстрацію в Україні з виводом ви зможете знайти тут.

888poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.6 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бездепозитний бонус 88$ при реєстрації
PokerBet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
GGPoker UA
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.9 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит

Бездепозитний бонус в покері – це особливий вид бонусу, який можуть отримати лише нові гравці, і який дає можливість грати в покер на гроші без першого внеску. Користувачеві необхідно просто пройти реєстрацію у покер-румі, після чого безкоштовні гроші будуть зараховані на рахунок. Практично завжди бонус з'являється миттєво, але бувають випадки, коли гравець повинен самостійно звернутися до служби підтримки руму і затребувати бонус. Це один з небагатьох способів грати в онлайн-покер без вкладень з виведенням грошей, тобто не на умовні фішки, а одразу на реальні гроші.

Найкращі бездепозитні покер бонуси

Безкоштовний миттєвий бонус 88$ від 888poker – це найвідоміший і популярний бездепозитний бонус на просторах онлайн-покеру. Уже десятки тисяч гравців скористалися цією пропозицією. Багато донині успішно продовжують грати в покер-румі, а дехто навіть стали професійними гравцями в покер.

Після реєстрації на 888Покер, гравець миттєво отримає на свій рахунок 1$ кешем і ще 7$ в вигляді турнірних квитків. Решта 80$ будуть надходити на рахунок гравця поступово: просто грайте в покер, заробляйте ігрові бали і отримуйте за це додаткові гроші. 

Моментальний бездепозитний бонус покер – переваги і недоліки

Плюси бездепозитних бонусів за реєстрацію:

 • Покер онлайн на гроші без вкладень. Гравець отримує шанс зіграти в покер на реальні гроші, не ризикуючи власними коштами;
 • Покерист отримає колосальний досвід гри, не вклавши ані копійки;
 • Реальні гроші зараховуються одразу після реєстрації;
 • Часто буває, що крім бездепозитного бонусу, гравець отримує ще й безкоштовні квитки на закриті фріроли.

Мінуси:

 • Покер-руми видають бонуси невеликого розміру. В основному сума бездепозитного бонусу рідко перевищує 10$;
 • Перед зарахуванням безкоштовного покерного капіталу, рум може запросити особисті документи, щоб упевнитися, що гравець досяг повноліття і має право грати в покер на гроші;
 • Бонуси часто обмежені за часом, тому не всі встигають скористатися вигідною пропозицією;
 • Бонус видається лише один раз на одну людину;

До слова, переваги бездепозитних бонусів перекреслюють всі недоліки, адже головна мета гравця-початківця – спробувати гру на реальні гроші без фінансових ризиків, а бездеп – найкращий спосіб грати в покер без грошей.

Поради перед отриманням бездепозитного бонусу покер 

 • Спочатку вивчіть покерні комбінації, а також дізнайтеся про початкові ази стратегії покеру. Таким чином ви значно збільшите свої шанси на виграш;
 • Якщо ви маєте можливість отримати кілька бездепів у різних покер-румах, не грайтеся одночасно на всіх покерних сайтах. Спочатку наберіться досвіду в одному покер-румі, і в разі програшу, у вас буде ще один шанс створити пристойний покерний банкрол, але цього  разу ви гратимете набагато краще;
 • Починайте грати з наймінімальніших ставок, де значно більше недосвідчених гравців;
 • Після сесій займайтеся розбором своєї гри, дивіться води по покеру, щоб наступного разу повернутися за покерний стіл сильнішим гравцем;

Підсумок

Бездепозитний бонус покер – це один з найкращих варіантів почати кар'єру покериста в цьому році. По-перше, ви не ризикуєте власними грошима. По-друге, ви будете грати не на умовні фішки, а на реальні гроші, тому і ваші виграші будуть справжніми. Це найнадійніший спосіб почати грати в онлайн-покер на реальні гроші без вкладень.

Досліджуй світ покеру разом із Cardmates
Досліджуй світ покеру разом із Cardmates

У нас на сайті є багато детальних матеріалів про топові покерні майданчики GGPoker, PokerMatch, PokerStars, 888poker та інші. Ми розповідаємо, як завантажити додатки на ПК чи смартфони, пояснюємо тонкощі верифікації та відіграшу бонусів. 

Покрокові гайди від нашої редакції допомагають оперативно вирішити будь-яке питання. Знайти потрібну статтю можна у розділі "Матеріали".