Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Pokerstars анонсували розклад EPT на 2024 рік. PCA знову не буде

EPT 2024

PokerStars оприлюднив повний розклад сезону Європейського покерного туру (EPT) 2024 року, у якому знову не знайшлось місця для культового етапу PokerStars Caribbean Adventure (PCA). Нагадаємо, що у 2023 році етап на Багамах повернувся у розклад після чотирьох років відсутності і мав певний успіх. У Main Event було зроблено 889 входів, що більше ніж у 2019 році (865). Також більшою кількістю заявок відзначились і інші турніри етапу, включно з турнірами хайроллерів. Але все це не допомогло фестивалю утриматись у розкладі на 2024 рік.

Таким чином у нвовому році на прихільників EPT чикатимуть 5 зупинок:

  • EPT Paris відбудеться 14-25 лютого;
  • EPT Monte-Carlo пройде з 29 квітня до 4 травня;
  • EPT Barcelona з 26 серпня до 8 вересня;
  • EPT Cyprus відбудеться 9-20 жовтня;
  • EPT Prague пройде 4-15 грудня.

Як видно розклад 2024 року майже повністю повторює розклад 2023-го. Із змін варто зазначити перенесення місця проведення етапу в Парижі. Тепер турніри серії проходитимуть в Le Palais des Congres, який дозволить вмістити більше гравців та покерних столів, та вирішити проблему з чергами, яка виникла у 2023 році.

«Після цьогорічного EPT у Парижі ми дійсно прислухалися до відгуків гравців і шукали, як покращити досвід і можливості гравців для цієї події, яка має потенціал стати одним із найбільших фестивалів EPT за всю історію. Більше місце проведення, удосконалення реєстрації, більше столів… ми сподіваємося прийняти якомога більше гравців у 2024 році в Парижі» – прокоментував таке рішення заступник директора EPT Седрік Біло.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Еліта
Еліта

Раніше більше було....

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.