Pokerstars анонсували розклад EPT на 2024 рік. PCA знову не буде

EPT 2024

PokerStars оприлюднив повний розклад сезону Європейського покерного туру (EPT) 2024 року, у якому знову не знайшлось місця для культового етапу PokerStars Caribbean Adventure (PCA). Нагадаємо, що у 2023 році етап на Багамах повернувся у розклад після чотирьох років відсутності і мав певний успіх. У Main Event було зроблено 889 входів, що більше ніж у 2019 році (865). Також більшою кількістю заявок відзначились і інші турніри етапу, включно з турнірами хайроллерів. Але все це не допомогло фестивалю утриматись у розкладі на 2024 рік.

Таким чином у нвовому році на прихільників EPT чикатимуть 5 зупинок:

  • EPT Paris відбудеться 14-25 лютого;
  • EPT Monte-Carlo пройде з 29 квітня до 4 травня;
  • EPT Barcelona з 26 серпня до 8 вересня;
  • EPT Cyprus відбудеться 9-20 жовтня;
  • EPT Prague пройде 4-15 грудня.

Як видно розклад 2024 року майже повністю повторює розклад 2023-го. Із змін варто зазначити перенесення місця проведення етапу в Парижі. Тепер турніри серії проходитимуть в Le Palais des Congres, який дозволить вмістити більше гравців та покерних столів, та вирішити проблему з чергами, яка виникла у 2023 році.

«Після цьогорічного EPT у Парижі ми дійсно прислухалися до відгуків гравців і шукали, як покращити досвід і можливості гравців для цієї події, яка має потенціал стати одним із найбільших фестивалів EPT за всю історію. Більше місце проведення, удосконалення реєстрації, більше столів… ми сподіваємося прийняти якомога більше гравців у 2024 році в Парижі» – прокоментував таке рішення заступник директора EPT Седрік Біло.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Раніше більше було....

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.