Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerStars анонсував Micro Millions Marathon

Micro Millions Marathon на PokerStars

Гарні новини для власників невеликих банкролів та любителів низьких бай-інів. На PokerStars з 20 по 23 квітня проходить Micro Millions Marathon. Якщо коротко: доступні турніри з привабливими гарантіями та насиченими форматами. Якщо детальніше – читайте далі.

Всього в розкладі 84 турніри і загальна сума призових: 2 000 000$. Початковий бай-ін: 1,10$, так що брати участь зможе гравець з будь-яким банкролом. Лише 7 із 84 турнірів з бай-іном вище, ніж 5,50$.

Читати також: Cash Races на PokerStars: 22 000$ призових для кеш-гравців щодня

Також в розкладі два Мейн Івенти: по PLO за 11$ та з Техаського Холдему за 22$. Бай-іни 55$ відводять для хайролерів, як би це дивно не звучало.

Найцікавішими подіями обіцяють стати прогресивні нокаути з бай-іном 11$. 20 і 21 квітня їх гарантія становитиме 75 000$, а 22 і 23 квітня – 100 000$.

Один з найвідоміших румів світу
PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі (1)
Україна zoolchek Фанат
Фанат

Интересная серия. Жаль что только 3 дня. По чаще бы такие)

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.