Pokerstars виходить з Чехії, а в США директор школи запустив підпільний онлайн-рум

Новини покеру зі світу

Світ покеру живе не лише новинами з WSOP. Так, днями, стало відомо, що бренд Pokerstar вирішив залишити ринок Чеської Республіки через зміни в місцевому законодавстві що до онлайн-покеру. Ці зміни стосуються вимог до обмеження доступу до гри "проблемних гравців", а також підвищення ставки податку для операторів з 23% до 30%. Нові закони також дають ширший спектр того, що можна вважати «незаконними азартними іграми», і полегшують державні розслідування.

На цьому тлі в Pokerstar, який працював на ринку з 2017 року, вирішили залишити країну. Остаточна ліквідація поточної ліцензії відбудеться 20 червня.

Тим часом в США, в штаті Індіана, заарештували групу з 4 осіб, які організували нелегальний онлайн покер-рум. Цікаво, що очолював цю групу колишній директор школи, який вийшов на пенсію. Повідомляють, що покер-рум існував з 2021 року, та приніс своїм власникам за цей час понад $1,7М. Вийти на підпільну організацію вдалось лише після анонімної заяви від гравця, який програв на майданчику понад 50 000$. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.