Автор
Schneider
Гарант
Skobelev_Ivan
Оцінка покер-рума
Оновлено
PokerStars.es
Категорія "С"
Категорія "С" - нові покер-руми, які прагнуть привернути до себе гравців вигідними бонусами.
Мережа
Stars Group
Софт
Дозволено
/10 /10 /10 /10 /10
Основна інформація
Рейкбек
до 5%
Швидкість виведення
Від 1 до 5 днів
Гравців онлайн
Від 25 000 до 40 000
Служба підтримки
Російськомовний сапорт

Огляд PokerStars.es

УВАГА!!! Реєстрація в PokerStars.es на період карантину недоступна.

PokerStars.es – це іспанська філія найбільшого в світі покер-руму ПокерСтарс. Влітку 2017 року стало відомо про майбутнє об'єднання ігрового пулу чотирьох європейських країн: Іспанії, Італії, Франції і Португалії, які раніше перебували в покерній резервації. У середині січня 2018 принципова домовленість між Іспанією і Францією була досягнута, а всі законодавчі формальності були залагоджені. ПокерСтарс Іспанія став першим покер-румом, який розпочав надання своїх послуг об'єднаному пулу гравців.

Незабаром стало відомо, що грати на PokerStars.es зможуть не тільки жителі Іспанії і Франції, а й представники третіх країн, зокрема, і мешканці України, Росії, Білорусії та інших країн СНД. Детальніше про реєстрацію на PokerStars.es читайте в нашому спеціальному матеріалі.

Софт PokerStars.es

Якщо ви вже маєте досвід гри на глобальному ПокерСтарс, то софт PokerStars.es здається вам звичним і знайомим. Функціонал і зручність клієнту ПокерСтарс у використанні добре знайома більшості гравців. Покерний клієнт PokerStars.es нічим не поступається своєму старшому братові і фактично є його копією. Програми для збору статистики (Holdem Manager, Poker Tracker) та інший допоміжний софт (наприклад, StarsHelper) працюють на PokerStars.es без проблем, як і на глобальному сайті PokerStars.com. Єдиною відмінністю є відсутність можливості вибору столів кеш-ігор.

PokerStars.es лобі

У лобі кеш-ігор на ПокерСтарс Іспанія впроваджена функція «Seat Me», яка унеможливлює бамхант і тейблселект. На PokerStars.es немає списку столів, а відображені лише ліміти і кількість входів на кожному ліміті. Після вибору ліміту гравець буде посаджений за випадковий вільний стіл.

Кеш на ПокерСтарс Іспанія

Примітка: якщо ви спробуєте змінити випадковий стіл, за який ви були посаджені системою Seat Me, протягом короткого проміжку часу, то можете отримати тимчасовий бан, який може досягати 24 годин.

Трафік

Після злиття ігрових пулів Франції та Іспанії, а також дозволу грати в румі представників третіх країн, PokerStars.es стрімко вирвався в лідери і зараз твердо займає третє місце по трафіку в світі, поступаючись лише глобальному сайту PokerStars і азіатської мережі IDNPoker, але значно випереджаючи найближчих конкурентів в особі 888Покер і PartyPoker.

PokerStars.es входить в мережу PokerStars Europe. У цю мережу також входить і французька філія PokerStars.fr, але гра в цьому покер-румі не з Франції заборонена місцевим законодавством.

Середній онлайн на PokerStars.es становить близько 30 000 людей, пік трафіку припадає на вечір за київським часом, коли французькі та іспанські любителі повертаються зі своїх офісів.

Основою трафік кеш-ігор зосереджений на низьких (до NL10) і середніх лімітах (до NL200). У піковий час (починаючи з 20:00 за київським часом) на низьких лімітах число входів може досягати тисячі гравців, а на середніх воно зазвичай становить 600-700 входів. Вище NL200 гра збирається дуже рідко і, як правило, не більше 1-2 столів. Більшість екшену проходить в форматі 6-мах, гра на 9-мах столах збирається тільки на мікролімітах.

Ліміти та ігри ПокерСтарс Іспанія

Кеш-гра на ПокерСтарс.ес

ПокерСтарс Іспанія пропонує своїм гравцям широкий вибір ігор у всіх дисциплінах. Як і на глобальному ПокерСтарс, іспанська філія дає можливість гравцям зіграти в традиційний холдем і омаху, а також стад, дро-покер і 8-ігор, але трафік в цих екзотичних дисциплінах практично відсутній. Вся гра в румі проходить в євро. Мінімальні ліміти в кеш-іграх стартують від 0,01/0,02€, а максимальний ліміт становить 5/10€.

Турніри на ПокерСтарс.ес

Більшість турнірів на ПокерСтарс Іспанія носять звичні для регулярів глобального сайту назви, але в наявності також і оригінальні назви: Sunday 6th Sense (бай-ін – 10€, гарантія – 40 000€), Afternoon on Stars (бай-ін – 50€, гарантія 25 000€). Бай-іни в турніри на ПокерСтарс Іспанія стартують від 1€ і досягають 250€, головний недільний турнір – Sunday Special гарантує гравцям 150 000€. Примітка: бай-іни вище 250€ заборонені регулюючим законодавством країн.

Spin&Go на PokerStars.es

ПокерСтарс Іспанія, як і глобальний сайт, пропонує своїм гравцям популярний формат лотерейних турнірів Sit&Go. Бай-іни у ці турніри стартують від 0,25€ і досягають 250€, а максимальний джек-пот становить 1 000 000€.

PokerStars.es Spin&Go

Рейк у турнірах від 1€ до 250€ – 7%, на ліміті 0,25€ – 8%.

Рейк на ПокерСтарс Іспанія

Рейк за кеш-столами PokerStars.es вище, ніж на глобальному сайті і в цілому на ринку, він становить від 5,75% до 6%, але це легко компенсується слабкістю поля гравців з цих екс-резервацій.

Структура рейка на PokerStars.es

ЛімітВідсоток рейкаКеп (2-4 гравці)Кеп (5 гравців)Кеп (6+ гравців)
0.01/0.02€6%0.10€0.15€0.25€
0.02/0.05€6%0.4€0.50€0.7€
0.05/0.10€6%0.75€0.95€1.25€
0.10/0.25€5.75%1.6€2.05€2.85€
0.25/0.5€5.75%1.85€2.35€3€
0.5/1€5.75%2.5€2.85€3€
Від 1.2€ и вище5.75%3€3€3€

Методи депозиту і виведення коштів на ПокерСтарс Іспанія

Примітка: Ви зможете виводити кошти тільки після верифікації аккаунту на PokerStars.es. Про те, як верифікувати свій акаунт на ПокерСтарс Іспанія ви можете дізнатися в нашому матеріалі.

Для депозиту на ПокерСтарс Іспанія ви можете використовувати всі найпопулярніші платіжні засоби:

  • Картки Visa і MasterCard
  • WebMoney (комісія на депозит – 0,8%)
  • Яндекс гроші
  • Neteller
  • Skrill
  • Entropay
  • Ecopayz

Для виведення коштів з PokerStars.es ви можете використовувати будь-який з цих платіжних методів, крім карт MasterCard.

Бонуси та VIP-система на PokerStars.es

На жаль, порадувати бонусами від PokerStars.es ми вас не зможемо. Справа в тому, що в грудні 2019 року PokerStars.es скасували рейкбек для нерезидентів Іспанії. Для такої групи гравців скасований не тільки рейкбек, а й всі бонусні пропозиції.

Створіть акаунт на PokerStars.es вже сьогодні, адже лузові любителі круасанів і відчайдушні тореадори жадають поділитися з вами своїми західноєвропейськими зарплатами.