Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Популярний турнір Aussie Millions може повернутися після чотирьохрічної перерви

Філ Айві на Aussie Millions

Колись дуже популярні турніри найбільшої офлайн серії Австралії - Aussie Millions - не проводяться с січня 2020 року. Причина: епідемія коронавірусу та кримінальні розслідування щодо власників Crown Melbourne, домівки серії. Але схоже ситуація покращується. Цього тижня власники Crown Melbourne, оголосили про свій намір відновити щотижневі турніри з покеру.

«Ми почнемо з щотижневих турнірів, але з часом будемо продовжувати додавати», — сказав PMA Даніель Трубіано, менеджер казино. «Наша мета полягає в тому, щоб залучити базу гравців і дізнатися, що вони хочуть, щоб ми їм  могли це запропонувати».

В заяві не йде мова про Aussie Millions, але те що організатори не відмовились від свого найбільшого бренду не підлягає сумнівам. Нагадаємо що свого часу переможцями турнірів Aussie Millions ставали: Брін Кенні, Джон Джуанда, Ден Шак, Нік Петранджело, Ерік Сайдел, Філ Айві, Стів О'Дуаєр та багато інших відомих покерістів.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.