Потрібні зміни. Новий план на гемблінг 😉
Брати та сестри, зичу всім вам ігрового здоров'я 🤑
Більшість з вас, впевнений, мене гарно вивчили. І ви знаєте, що якщо в мене з'являється нова ідея, то я її обов'язково втілю в життя 😉
Можна було б робити посилання на перші мої пости тут, в яких я орієнтував вас, що для мене покер зокрема і гемблінгова сфера вцілому.
Хто не знає чи забув, то мій план був максимально простий - витрачати на цю розвагу не більше $200 на місяць. Як на мене план був шикарний, адже я зафіксував суму на яку я буду розважатись. А в житті за розваги нам потрібно платити.
Але мій план провалився і за перші 1500 турнірів на GGPoker (щось біля одного року гри) я мав $12000 прибутку (на 01 жовтня 2023 року).
Що я робив ці 1500 турнірів, спитаєте ви. Відповідь - грав так, як навчили мене деякі покерні стрімери. Турніри до $10 і 2 рази "отсєбятіни" - турнір за $85, в якому вдалось заробити 400 та 9000 доларів 😉
Крайні 20 місяців я кардинально змінив вартість турнірів та кількість гри. Я зіграв за цей час менше 1300 турнірів, але розмір бай-інів істотно виросла. Наприклад мейн за $54, за відчуттями, я зіграв не менше 50 разів. Турнір за $216 - біля десятка раз. Також через сателіт відбирався разок на $525.
Як результат - програш на GG біля $4000.
Але тут потрібно уточнити, що приблизно $1000 я переводив на GG з PokerBet (виграші з хомок, перемога в місячному лідерборді) і ще $1000 мій профіт на 888Poker (також переведений на основний мій рум).
Тобто зі своєї кишені я витратив на гру за 20 місяців біля $2000. Рівно в 2 рази менше від першочергового плану 🤣 (по $100 на місяць).
Зараз уважно 🤭
За свою "покерну кар'єру" я зрозумів декілька речей:
- збирати комбінації потрібно однакові на всіх лімітах, використовуючи одну й ту ж саму колоду карт;
- цікавіше розважатись в дорожчих турнірах;
- дичина від опів на верхніх лімітах є, але її значно менше, а ні ж на низьких.
Хтось може назвати мене тугодумом, адже до мене це дійшло за великий проміжок часу 🤣🤣🤣. Я не ображатимусь, якщо що 😉
І перед тим, як озвучити вам мій новий гемблінговий план, потрібно зафіксувати один момент 😉
Він заключається в ПРИЧИНІ написання цього посту. І вона проста як двері - ЩОБ САМОМУ ЧІТКО ЙОГО ДОТРИМУВАТИСЬ в майбутньому. Щоб ЗАФІКСУВАТИ ПЛАН не наодинці із собою, а з великою кількістю свідків. Щоб не було бажання зіскочити. Ба більше, я намалюю для себе ще жорсткіші умови в т.ч. і фінансові. Про них я напишу ближче до кінця посту, коли ви знатимете про мій "шедевр" 😜
Ось так легенько я вас "підготував", щоб ви були "готові почути" мій гемблінговий план на наступні 6 місяців - до 31.12.2025 року включно.
Що залишається незмінним:
- кількість грошей, котрі я витрачатиму на гру зі своєї кишені - не більше $100 щомісяця. Зрозуміло, що потенційні виграші у фріролах до уваги не беру - вони також будуть брати участь в моїй розвазі.
- я розважатимусь лише техаським холдемом.
Що нове та основне:
- до кінця року я зосереджусь виключно на одному турнірі - Bounty $525 !!!
І зараз я відчув якесь де-жавю. Як я рівно 9 років тому (на початку червня 2016 року) сказав своєму партнеру по бізнесу, що ми купимо магазин вартістю $125 тис, маючи на руках лише $5 тис. Він не повірив мені тоді. Але мене було не зупинити. І вже 6 вересня 2016 року ми оформили угоду з його купівлі.
Так само і ви зараз можете подумати - Андрію, ти що, півроку будеш гроші відкладати, щоб 1 разок його зіграти під новий рік? 🤣🤣🤣
Моя відповідь - звісно ні 🤑
Я спробую це зробити від 120 до "скільки вийде" разів 🤑
Я буду розважатись лише ОДНИМ степ-сателітом $5,5-$55-$525.
Свого часу я декілька разів підкорював аналогічну "драбинку" на лімітах $3-$33-$320. Та й на сам $525 також заплигував не на пряму, тому все можливо в нашому житті 🤭
В моєму блозі на КМ достатньо дописів про сателіти на GGPoker. Та й кількість оформлених мною "пенсійних посвідчень" (цільових стеків) також достатня. Правда, в основному я грав сателіти з одним порядком (X-10X), а планую всю увагу зосередити на степ-сателіті двох порядків (X-10X-100X) 😉
Тепер ви знаєте про мій план розваги до кінця року 😉
Я обіцяв розповісти про фінансову додаткову умову для себе. Її суть така - якщо хтось із вас побачить мене поза наміченим мною планом - той отримає на свою картку 1000грн за кожен випадок 🤑
(участь в турнірах через отримані квитки у фріролах не буде рахуватись порушенням плану 😉)
Що мене радує?
А те, що мене влаштує будь який результат, котрий ми з вами зафіксуємо в новорічну ніч. Від - НЕ ВДАЛОСЬ ЖОДНОГО РАЗУ здолати степ-сателіт на турнір за $525 до ... ("ДО" можна фантазувати до безкінечності 🤑🤣🤣🤣)
Як на мене - план мій шикарний 🤑
Всім вам бажаю отримувати від гемблінгу лише позитивні емоції 🤩
P.S. прикольно, але в такому не маленькому дописі слово БАНКРОЛМЕНЕДЖМЕНТ відсутнє 🤣🤣🤣
P.S. в коментарях можете вгадувати потенційну кількість моїх проходок в цільовий турнір за $525 - в кінці челенджу щось придумаю 🤑✌️
Полетіли до нових пригод 🚀🚀🚀😎✌️









Чудовий план, друже❗ Надійний, як швейцарський годинник❗
Успіхів в його реалізації🍀🍀🍀
Треба буде за тобою пильно стежити😁🤑
Буде сім проходів😉🤗
Дякую, Сергійку 🤗
З результатами поточними буду вас ознайомлювати періодично 😉
Тільки почав читати допис і вже відчувався настрій на хайпрол)
Гл😇🤑
Скільки проходів?Та всі)
Доречі плюсанеш гарну сумму😉
Головне - гарно провести час 😉
Дякую, Ваня, за підтримку та побажання 🤗
Вітаю Андрію, це просто чудовий план👍️проходок буде більше 50, а в цільових буде 30 ІТМ, 10 фіналок, ну і 1 золото👍️🤝 хай щастить🤝👍️😉
Коля 😂😂😂
Мене аж посміхнуло від вуха до вуха 🤣🤣🤣
Дякую, друже 🤩
Три Фантазери на один блог- це вже можна рахувати конкуренцію?))) Ладно Дуся- він по життю, спочатку мрія і потім одразу втілення... Але ж Лев, дай Андрію хоч час в магазині попрацювати, не забирай можливості у підлеглих Андрія бачити його усміхнене мотивуюче обличчя щодня... Ну не можна ж так!!!
А вірю в Андрія, він ще не на таке здатен😉
План шикарний😆 Бажаю підкорити 525 🤑
Дякую за побажання. Летимо 🚀🤩
Гарний план друже 🤩👍
Андрій, бажаю щоб під кінець року,всі твої плани були вдало реалізовані 🤗🤝
Це навзаєм, колего 🤑✌️
В один момент пробував цей шлях з 5.5 на 525, думаю, що більше 50 раз, тобто, то вже пів бай-іна, і відібрався тільки 4 рази, навіть не 5 щоб вийти в 0, так і закинув цей задум, ну, з моїм раном на сьогоднішній день, то не дивно, є хлопці які проходять кожний п'ятий раз чого тобі й бажаю, а краще навіть кожний третій 💪 і один з трьох чи п'яти у 525 💪 тоді вийде, що кожні 15-25$ перетворюються в бай-ін 525, шикарно було б 🤩 ГЛ, Андрію 🧘 якщо більш реалістично на мій погляд, то думаю не більше п'яти разів тобі це вдастся за пів року, тому поставлю на 5 😉
Бажаю тобі значно покращити твій ран. Впевнений, що ти з усіма викликами справишся 🤑✌️
Дякую тобі за підтримку, Сергію 🤗
ставлю на дві проходки 😁
оце хороша підстраховка, наші пильні очі не дадуть тобі відхилитись від плану 😅
Люблю ставити собі чіткі рамки 😂😂😂
План - капкан!
Бажаю тобі тільки успіху і потужного заносу! Про кількість писати не буду 🤷♂️ просто розвали цю двіжуху і я буду за тебе щиро радий)) глгл ! 🤝💪
Дякую, Андрію 🤗
Будемо фанитись за немаленькі кошти 🤑
Хто не ризикує - той не пʼє шампанського в кінці року)
Колода карт і справді скрізь одинакова, а старання в покері завжди окупляються.
Роблю ставку на Тотал Більше 45 проходів)
Тепер справа за тобою, Андрію. Не підведи!
Ти дуже оптимістичний, але про шампанське в новорічну ніч - чиста правда, перевірена поколіннями 😉
Працюємо, бажаю вдачі тобі 🤗
Що ж є план скріплений підписами і печачаткою удачі💪. Хай вона завжди буде з тобою🤝 і допоможе тобі в твоєму задумі.
Щодо проходів, то хай їх буде дуже багато. А я зупинюся на цифрі 7.
Дякую, Сергію, за підтримку 😘
Ти такий, що до кінця року і сам ГГпокер" кулернеш"))
Тягни!
Три проходи буде точно ;)
🤭🤣🤣🤣
Привіт, Дімка.
Дякую. Працюємо 🤗
Андрію, бажаю тільки удачі 🤝👋👌👍🥇💵
Навзаєм 🤗
Ну План вартий уваги, Удачі тобі, думаю разів 10 приблизно зіграєш в цільовому за 525
Оптимістично. Дякую 🤗
Чудовий і перспективний план друже 👍🔥😍 Я теж таке намагався грати, але гра за "пенсійне" посвідчення просто з розуму зводить мене 😅 Бажаю тобі успіхів та здійснити 22 проходки у 525 😉
О так, гра в сатах дуже специфічна, Ярославе. Але хто як не ми ? 😉
Доведеться вигравати, а що робити 😉😁
План це добре. І в тебе також нічогенький
Перевіримо на життєздатність його 😉
У тебе все вийде
Гарний та відповідальний пост! Підтримую тебе! 💪
Але "не більше $100 щомісяця." щось замало, але як вже вирішив! 😉
До кінця року думаю 2 раза можна пройти! Але краще більше! 🍀
Я на розваги багато не витрачаю 😉
Дякую, Саша 🤗
Саня, скільки коштів на місяць ти витрачаєш, наприклад, на боулінг? 😉
Або на іншу свою розвагу.
Зараз у мене єдина розвага це покер! 😆
Ну якщо подумати... ну сталкера 2 купив, конструктор лего, там різну фігню купую, або щось готую цікаво, але це все копійки.
Та я і раніше особливо не транжирив. Ну 100-200$ мені вистачало на розваги.
От бачиш, в нас однакові погляди на вартість наших розваг 🤑
красень!!!!)))))
Ми самі пишемо історію 😉🤗
Що ж з цього вийде? 🤔 Час покаже. 👍 Шість місяців, шість проходок — тут і думати не треба! 😆
Клас, Андрію 🤣🤣🤣
Андрію, давно від тебе не було цікавих ідей і от дочекалися. Чомусь впевнений в позитивному результаті твого задуму!
Дякую за підтримку, Микола Іванович 🤗
Позабавляюсь ще так певний час 😉
Бажаю тобі з першого разу пройти у турнір за 525 та виграти його аби тобі потім було вже не так цікаво грати до нового року ці степ сателіти драбини і ти "страждав" в них))
Цікаве побажання 😂
Дякую тобі 🤗
Вважаю що кожен 3-4-ий турнір ти будеш проходити у 55, а там кожен 4-5 далі у 525
Це було б прекрасно. Побачимо як піде 😉
Дуже цікавий блог+😍
Бажаю тобі дійти до бажаної цілі
І зірвати кеш за 525😍🤑
Успіхів тобі 💪🤝
Дякую. Попрацюємо 🤗😉
Буде цікавий кінцевий результат 😉💰🦈😎👌 .. .
Сподіваюсь що так я буде 🫠
Понаприходють тут різні Фантазери з конкуруючих фірм і починається двіж... Бажаю Андрію втілити мрію в життя, заробити на цій мрії-плані грошенят, а саме головне отримати задоволення, а це Ти вмієш!!! Гл-гл;)))) Хотілось би, щоб це було раз 15-20, думаю буде десь 5-7. p.s. Розрахунки намагався робити виходячи із того, що треба час на пройти цей шлях мрійника, попрацювати там, відпочити, відновитись, сім'я ну і про написання блогу і генерацію нових ідей не забути... Тримаю кулаки і вірю в перемогу!!!
Дякую тобі за всебічний коментар, Віталію 😉
В будь якому випадку - буде весело 🤗
Кожний гарно продуманий план - обов'язково здійсниться!😍 Сподіваюся ти добре подумав)😅
Вдалого полювання Андрію)😉
Буде 4 проходи) пенсійні ти гарно збираєш)🤗
Дякую, Ваня.
Побачимо в кінці, що це був за план-капкан 😂
Нічогенький план)щоб реалізував по максимуму,і побільше 525 зіграв🤞
Дякую. Але поки Котька на заваді 🤣🤣🤣
Ушатує знизу, Котяра 🤣🤣🤣
Треба перечекати цю бурю)як ти писав в чаті,коли буде спати або не буде нету😁
🤣🤣🤣🤣
Ми з Котьком ходимо разом і збираємось в фіналку одразу;))))
Буду вас обох підтримувати там 🤑
Ну, я теж не проти фіналки але то я про вас, що пересікаєтесь навіть за столами;)))))
Гарний план, тут і карта скарбів і хто зна що буде в фіналі, чи наповниться келих в новорічну ніч шампанським місцевого розливу, а може і МОЕТ)
Ставлю на 25 проходів)
Дякую за підтримку 🤗
Трясця, який крутий челендж придумав!🔥 Аж самому закортіло пограти ці сати!😅
Це доволі непросто, тому ставлю на 9 проходок😉
Ми не шукаємо легких шляхів 🤭🤗