Повернення, ломка і пару фіналок🍻🤩🤑
Вітаю, друзі!
Давненько мене тут не було( і все через те що якось на роботі я грав турнір😅 короче догрався🤣😭
У мене випав ящик з рук і розхерачив екран повністю😏 це був шок🤯
Відразу після зміни, відніс телефон в ремонт.
Взагалі не уявляв що буду робити без нього.. вся інфа там, фінанси теж, карт фізичних не маю, готівкою не користуюсь, все через телефон, ну просто супер..
Ломка почалась вже за пару хвилин🤪🤣🤣
І якраз такий період був що мав багато справ з документами і такі, які вирішити міг тільки з телефоном..
В покер майже не грав, пару раз заходив з планшета(шкода що він без сім карти)
Життя ніби призупинилось на тиждень🤐
За цей тиждень і пива майже не пив🍻
І ось в неділю, нарешті дочекався довгоочікуване повідомлення, що телефон готовий🥳🥳🤩🤩🥳🤩🍻🍻🍻🍻
Полетів забрав і на крилах щастя мчав з телефоном і пивом додому...
Хотів відразу за покер але друзі запросили на пиво.. 
Гульнули гарно😅
Навіть бажання не виникло на п'яну голову піти задепати і злити балік🤣🤣
А вчора вже у нас почався новий день і нові покерні пригоди...
З депозитом в 1500грн я з ноги влетів на vBet і почав полювання на фіналки і Бест-кеш.
В Еліту з першого разу протащили 135бб
Далі підключився Топ2 в баунті хантер
Розім'ялись норм, взяли пива і помчали далі розносить vBet😅🤣🤣🍻
Катали катали в в результаті на баліку копійки
Ніяк нам не вдалось пробитись в топ1(( ну нічого, в запасі у нас залишався Еліте зі стартом 135бб...
Підзаправились ще пивком і помчали показувати п'яне кунг-фу😁🍻
Все в нас почало складатись дуже добре.. ноки летіли один за одним🤑🍻
Але пізніше, як завжди... не знаю як і хто(нема скрінів) але хтось спустив мене з небес😅🤣
Взяли себе в руки і погнали до фіналки.. 
Скрін зроблений в 00:55 і більш нема жодного... Далі в 2:02 Ось цей👇
Походу я вирубався😅🤪
Ну нічого, результат гарний, я задоволений😎🤑
Так як ми нокаути спускали в інші турніри і нічого не заходило, то зранку на баліку було 14800.
Профіт: +13300
Якраз ми його і виводим, на вирішення справ і старт у нас знову 1500. Грати будем мало так як починаються від сьогодні ночні зміни((
+Ска так замінили екран що не працює відбиток і NFC. Зараз збираюсь іти роз#обувати сервіс, надіюсь вийде😅
В вам всім гарного дня і заносів💪🍻













Вітаю!🤝
Дякую!🍻🤝
Бережи гаджети і продовжуй наживати золота 🤩✌️
Вітаю🎉🎉🎉
Гарно в Еліті пограв🔥
Та замов вже собі новий айфон "топрегпро26"😅👍👍👍👍
Гарний результат, вітаю 👍 🤝 👌
Вітаю з чудовими результатами 👍👏🎉🔥🤩
В сучасних реаліях без телефону нікуди, все там
Вітаю друже, супер результати🤝
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.