Правила гри в американський покер

Американський покер – популярний різновид карткової гри, яка представлена ​​в двох видах: слот-машина і жива карткова гра. Слот-машина популярна серед азартних гравців казино.

Правила гри в американський покер багато в чому схожі з техаським холдемом: гравці отримують по 2 карти, на стіл викладають ще 5, проводяться ті ж кола торгівлі і перемагає гравець, який зібрав найкращу комбінацію з 5 карт, або той, хто своїми ставками виб'є опонентів з битви за банк. Але є в них ряд істотних відмінностей.

Відмінності американського покеру від техаського холдему:

  • У колоді 32 карти замість 52.
  • Флеш б'є фул-хаус.
  • Комбінації аналогічні з техаським холдемом, але молодший стріт представлений в такому вигляді: A-7-8-9-10.

Стадії гри:

  • Формується початковий банк (за рахунок обов'язкових ставок гравців).
  • Гравцям здаються карти.
  • Відбувається кілька раундів торгівлі, в кожному з яких гравці роблять ставки.
  • Після кожного раунду торгівлі проводиться додаткова роздача карт, що змінює силу комбінацій гравців.
  • Якщо після останнього раунду торгівлі залишилося більше одного гравця, то відбувається розкриття карт і банк дістається власникові найкращої комбінації

Поки що, жоден популярний покер-рум не передбачає столи з American Poker. Але, зі зростаючою популярністю китайського покеру, Холдем 6 + і інших видів гри, можлива поява і американського покеру в клієнтах румів.

Слот-машина

Для любителів ігрових автоматів існує такий різновид американського покеру як слот-машина. Це не більше, ніж додаток-симулятор, в якому можна зіграти на ігровому автоматі.

На барабанах крутяться карти. У момент, коли барабан зупиняється, визначається, виграв або програв учасник. Якщо ряд карт не склався ні в одну з комбінацій – значить гравець програв ставку, а якщо він зібрав якусь комбінацію, то отримує призові відповідно до таблиці виграшів.

Американський покер слот-машина

"Double or nothing"

Якщо учаснику випадає виграш, то він має можливість збільшити його. Для цього необхідно відгадати масть закритої карти. З великою кількістю вгаданих карт, пропорційно збільшується виграш. Якщо ж гравець не зможе відгадати карту, то бонус, а також плата за зібрану комбінацію, просто згорають. Погоджуватися на бонусну гру необов'язково.

Цей вид покеру є азартною грою, так як в ньому все залежить від удачі.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий