Реєстрація із запізненням, результат фіналка😃
Доброї ночі друзі,хочу поділитись з вами історією сьогоднішньої моєї гри на ACR Poker. Все розпочалось з того,що я переглядав рубрику на нашому з вами Кардмейтс "Паролі та фріролли" і натрапив на пароль на фріролл ,все би нічого,але я почав розуміти,що реєстрація даного туріка скінчується,я бігом клац,клац не заходить,Інтернет чомусь пропав,я ще раз і ще раз і все таки встиг👍.Хочу подякувати за пароль,що виклав наш спільний знайомий " Gotmog",адже завдяки йому і з'явився цей блог,ідемо далі.Гра розпочалася мляво,не йшла карта,суперники рейзили,оллинили ніяк не міг найти тут золоту серединку за яку можна було вхопитись,але,як кажуть в народі,"хто уперто старається,тому і Земля прогинається",так і тут,я мало по малу почав рости в стеці і до перерви,коли час адоннів скінчився мав ось такий результат
четверте місце в турнірній таблиці.Після перерви гра почалася більш оллиного характеру,я також тут примножив свій стек,хоча ходив на краю прірви на виліт,але втримався і дійшов до фінального столу😊
336К ,це гарний стек,але блайнди були досить великі,заставляли приймати неочікувані рішення і я не втримався коли мені прийшли К10 хрестові мої опоненти пішли в оллин,я підтримав, співпадіння нуль,але результат є😃,це призові,хоча до першої сходинки було хоч рукою подати,але і за це дякую Покерному фарту👏
можу сказати одне,що початок турніру був на нервах так,як не міг зарегатись,але кінець турніру змусив злегка видихнути -я в призах.Дякую вам всім за увагу,адже кожна перемога,це заслуга кожного з вас,бо кожен пароль на фріролл викладений на форумі вами,це відкрита можливість поповнити свій банкролл.Низький вам уклін мої друзі всім спокійної ночі і мирного неба🫡
Вітаю 🥳
Дякую друже👍
Вітаю друже!🤝Гарна гра🤝
Вітаю друже результат 🔥 🔥 🔥
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.