Реєстрація на PokerStars.es для Росії, України та Білорусі

PokerStars.es

Сьогодні ми докладно розповімо вам про те, як зареєструватися в іспанському філіалі PokerStars, зробити депозит, підтвердити особистість і почати гру в слабкому іспано-французькому полі з території СНД і без рахунку в європейському банку.

UPD: не рекомендуємо вам при реєстрації на PokerStars.es вказувати електронну пошту, на яку зареєстрований ваш аккаунт на PokerStars.com. Для коректної реєстрації на PokerStars Spain слід створити новий поштовий ящик.

Як зареєструватися на PokerStars.es з Росії, України, Білорусі

 • Перейдіть на офіційний сайт PokerStars.es за посиланням;
 • Для зручності змініть мову на англійську;

Язык на PokerStars.es

 • Натисніть кнопку «Join now»;
 • Заповніть коротку форму для реєстрації та натисніть «Create Account»;

Аккаунт PokerStars.es

 • Ваш акаунт на PokerStars.es створений!

Примітка: ви не можете використовувати на PokerStars.es такий же логін, як і на PokerStars.com, оскільки він вже знаходиться в базі руму, це ж стосується і номера телефону, який вас попросять вказати при депозиті. Електронна пошта також повинна відрізнятися від тієї, на яку зареєстрований ваш аккаунт PokerStars.com.

Скачайте і встановіть офіційний клієнт PokerStars.es (якщо вам не вдається завантажити клієнт з сайту, то ви можете скористатися прямим посиланням, яке надала служба підтримки руму).

Примітка: Ви можете використовувати свій звичайний клієнт PokerStars.com для гри в іспанському філіалі. Для цього введіть логін/пароль від свого аккаунту PokerStars.es, клієнт видасть вам наступне повідомлення:

Оновлення клієнту ПокерСтарс

Натисніть кнопку «Upgrade To PokerStars.es» і клієнт самостійно оновиться до іспанської версії. Але в цьому випадку ви не зможете одночасно грати на двох сайтах PokerStars, тому рекомендуємо вам завантажити окремий клієнт для PokerStars.es.

Як завантажити PokerStars.es для андроїд

Для того, щоб завантажити pokerstars.es android вам потрібно:

 1. Зайти на офіційний сайт.  
 2. Перейти у вкладку www.pokerstars.es/poker/download/android/.
 3. Завантажте програму pokerstars.es apk, натиснувши на посилання, як зазначено на зображенні:

Як зробити депозит на PokerStars.es

 • Увійдіть в касу в своєму клієнтові PokerStars.es і виберіть Make a Deposit;
 • Виберіть опцію для депозиту (наразі доступні MasterCard, Visa, NetTeller, Qiwi, entropay, Skrill і Яндекс-гроші);

Депозит PokerStars.es

 • Потім клієнт попросить вас вказати ваше ім'я, прізвище і дату народження;
 • На наступний сторінці вас попросять вибрати документ для підтвердження особи та вказати номер документу (вказуйте тільки правдиву інформацію, щоб уникнути неприємних санкцій від руму);
 • Підтвердіть здійснення депозиту;

Примітка: якщо ви використовуєте для платежу кредитну карту, рум може запропонувати зробити депозит в рідній валюті. Рекомендуємо відхиляти цю пропозицію, щоб уникнути втрат при конвертації.

Як відправити документи для верифікації на PokerStars.es

Коли ви зробите свій перший депозит на PokerStars.es, то отримаєте повідомлення від клієнта про необхідність відправити документи для верифікації:

Верифікація на PokerStars.es

Якщо ви не відправите документи, які підтверджують вашу особу та адресу протягом 30 днів, то ваш акаунт буде видалений. Ця вимога пов'язана з нормами іспанського та французького грального законодавства.

Ви можете відправити документи як через клієнт, так і на спеціальну електронну скриньку: verifyme@starsaccount.es.

 • Щоб відправити документи через клієнт, клацніть Send Documents Now
 • Відкриється сторінка для завантаження документів:

Відправка документів PokerStars.es

У першому пункті ви можете відправити свій державний паспорт або водійське посвідчення.

Примітка: необхідно вибирати і відправляти документ, який ви вказали під час депозиту.

У другому пункті виберіть і відправте документ, який підтверджує вашу адресу: рахунок за комунальні послуги, банківську виписку (з вашою адресою), але не більше 90 днів з моменту її видачі.

Підтвердження документів може зайняти до 48 годин. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, то ви можете написати за адресою: verification@pokerstars.es (англомовний сапорт працює якісніше і швидше російськомовного, тому рекомендуємо звертатися англійською).

При виникненні труднощів пишіть в support pokerstars.es на електронну адресу support@pokerstars.es

Чому варто почати гру на PokerStars.es вже сьогодні?

 • Слабке поле гравців. Якщо ви не грали в онлайн-покер в золоту еру, то PokerStars.es стане для вас справжньою машиною часу. Тут люди грають серцем і не беруть до уваги нудну математику. Поспішайте зареєструватися, адже дуже скоро сюди доберуться регуляри.
 • Відмінний софт. Чудовий софт стандартного PokerStars.com використовується і в іспанському філіалі.

Вигідні бонуси на перший депозит:

Зробіть депозит від 10€ з кодом CONSIGUE20 і отримаєте 20€ pokerstars.es bonus абсолютно безкоштовно. Перші 5€ ви отримаєте миттєво після депозиту, а решта 15€ будуть рівномірно зараховані на ваш рахунок протягом наступних трьох тижнів.

UPD: Цей бонус-код EURO500 наразі не працює. Якщо ж ви зробите перший депозит на PokerStars.es з кодом EURO500, то отримаєте 100% бонус до 500€ (у вас буде можливість зробити три депозити на загальну суму 500€ протягом 90 днів, щоб отримати бонус в повному обсязі).

Поспішайте створити акаунт і почати гру проти заможних іспанців і французів. PokerStars.es – ваш шанс повернутися в покерний 2009! 

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий