Роб Йонг анонсував найбільшу онлайн-серію на PartyPoker

PartyPoker 2020

Під час карантину PartyPoker увійшов в активну фазу співпраці з серією WPT. У ці дні серія проходить в онлайн-форматі в лобі ПатіПокер із загальною гарантією 35 000$.

WPT завжди проводило велику сітку живих івентів і найпрестижніші з них йшли з назвою "Championships". В останній раз така серія проводилася близько року тому і включала в себе 29 турнірів.

Слово Робу Йонгу

Днями партнер PartyPoker Роб Йонг повідомив про проведення WPT World Online Championships в онлайні на PartyPoker:

Переклад: «Найбільша онлайн-серія за всю історію ПатіПокер пройде в липні-серпні 2020 року. Називатися вона буде World Online Championships і це була моя улюблена подія всього року в Белладжіо»

WPT World Online Championships стане рекордною серією

На даний момент про серію відомо не так вже й багато подробиць. Точно можна сказати, що проходити WPT World Online Championships буде в липні-серпні і в розкладі значиться поки що лише 15 турнірів.

Гарантія Мейн Івенту з бай-іном 10 000$ стане найбільшою в історії WPT. Загальну гарантію всієї серії також обіцяють зробити найбільшої в історії ПатіПокер. Попередній рекорд був 60 000 000$ в PowerFest, так що в цей раз цифра буде точно більше.

З огляду на таку велику гарантію можна бути впевненим, що покер-рум не обмежиться 15-ма івентами в розкладі. Повну інформацію по турнірах PartyPoker опублікують найближчим часом.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий