Роман Романовський та Данило «move15» здобули перемоги у турнірах WCOOP

Серія World Championship of Online Poke (WCOOP) 2023 року на PokerStars

10 вересня на PokerStars стартувала серія World Championship of Online Poke (WCOOP) 2023 року. Серія триватиме до 4 жовтня і вже перші дні змагань принесли українським уболівальникам приємні результати.

Роман Романовський продовжує розривати світ онлайн-покеру у 2023 році. На цей раз на його шляху пав турнір хайроллерів за 10 000$. Перемога в цьому івенті принесла Романові 203 000$ призових та його перший титул чемпіона WCOOP. 

Підтримав успіх співвітчизника і Данило «move15». Данило оновив свій бест-кеш у кар'єрі, перемігши в турнірі 109$ Sunday Million. За свою перемогу він отримав призову виплату у розмірі 148 400$. До цього його найкращим результатом була перемога в $55 Mini Bounty Builder (13 000 $), яку він здобув два місяці тому.

Відзначився перемогою у стартових турнірах WSOOP й норвежець Еспен Йорстад. Чемпіону світу 2022 року підкорився турнір 3 150$ NLHE PKO з призом за перше місце в розмірі 122 300$. Фінальний стіл дуже добре складався для норвежця. Йому заходили кишенькові JJ, AA, закривалися стріти з флопу, доїжджали флеші.

Після перемоги Йорстаду написали в директ Instagram:

«Який жи ти лакбокс, норвезький чемпіон WSOP! 😂»

«З цим важко посперечатися» - відповів Йорстад.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.