Росіянин обіграв українця у фіналі Sunday Million

Sunday Million 2021

Регулярний турнір на ПокерСтарс Sunday Million зібрав 11 400 входів, що дозволило перебити гарантію і гравці боролися за призовий фонд 1 140 000$. Більше 2 000 з них виявилися в ITM і отримали різні виплати, але більше всіх грошей виграли учасники фінального столу.

Серед фіналістів опинилися жителі різних країн, але кожен з них однаково сильно хотів перемогти. Четверо з фіналістів навіть зробили для цього два входи. Відомих гравців у фіналі не виявилося, тому перейдемо відразу до хедз-апу.

Читати також: Канадець оформив великий занос на Millions Online

В хедз-апі зустрілися українець Михайло "makemevision" Сунь і росіянин з ніком "NeGiba". Переможцем з цієї дуелі вийшов російський покерист, який отримав за свою перемогу 117 000$. Українець став раннер-апом і забрав виплату розміром в 84 000$

Цей турнір пройшов успішно і зібрав велику кількість входів, але більшість гравців чекає 21 березня. У цей день стартує ювілейний Sunday Million з гарантією 12 500 000$. У всіх гравців червоно-пікового покер-руму буде можливість виграти найбільші призові, при цьому заплативши порівняно середній бай-ін: 215$.

Результати Sunday Million

Sunday Million на ПокерСтарс

Запись финального стола

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.