Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Росіянин став раннер-апом The Big 20 Finale на PokerStars

The Big 20 Finale на PokerStars

Сьогодні вночі завершився The Big 20 Finale на PokerStars. Усі гравці, які внесли бай-ін 55$, боролися за призовий фонд 5 000 000$. Подія виявилася по справжньому масштабною і зібрала 96 192 входів.

Приємним бонусом від Старзов стало те, що за вибивання покер-про нараховували 20 000$. Таким чином, можна було навіть не потрапляючи у призи – заробити 20 тисяч доларів.

Читати також: Росіянин виграв на PokerStars поїздку до Монте-Карло

Через три ігрові дні в хедз-апі зустрілися "IRKPOKERMAN" із Росії та "andreeadeea" з Румунії. Фіналісти одразу вирішили укласти угоду, згідно з якої отримали по 428 000$ та ще десять тисяч доларів залишили для переможця.

Переможцем став andreeadeea, який грає на ПокерСтарс вже 10 років. За цей час хлопець зіграв близько 7 000 турнірів у мінус 300$, але після сьогоднішньої перемоги статистика явно покращає.

Виплати в топ-15 Big Finale

Big Finale

На цьому серія завершилась. EPT Online стане наступною масштабною подією на Старзах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.