Правила
публікації

відгуків
на покер-руми

У розділі «Покер-руми» на Cardmates.net зібрані детальні та актуальні огляди на найвідоміші покерні кімнати в онлайні, кожен з яких доповнено відгуками реальних користувачів.
Рекомендації
Відгук на покер-рум може залишити будь-який авторизований користувач сайту, але перед публікацією відгуку обов'язково уважно прочитайте наступні рекомендації:
Використовуйте тільки власний досвід

Ми, як і читачі, зацікавлені тільки в реальних відгуках гравців покер-руму, написаних на основі їхнього власного досвіду. Діліться в коментарях виключно власними (позитивними чи негативними) спостереженнями і враженнями від гри в покер-румі. Забороняється копіювати відгуки користувачів з інших сайтів та форумів.

Не варто писати про те, що Ви чули від інших гравців або ж читали на одному з інтернет-форумів, чи перефразовувати готовий огляд покер-руму своїми словами.

Напишіть свою особисту думку, яка відобразить реальний стан речей щодо діяльності покер-руму та допоможе іншим гравцям зробити правильні висновки.

Підкріплюйте свої відгуки фактами

Ви можете відверто ділитися своєю думкою щодо покер-руму, але намагайтеся підкріплювати її додатковими фактами задля більшої конкретики. Такий підхід принесе набагато більше користі, ніж односкладові чи надто узагальнені коментарі, як-от: «хороший рум» чи «мені не подобається цей покер-рум».

Виділяйте недоліки і переваги покер-руму

Залишаючи відгук про покер-рум, Ви можете вказати його переваги і недоліки у відповідних графах. Формулюйте їх коротко і «по ділу», в парі речень (до 150 символів). Не потрібно писати довгі коментарі з поясненнями в самих клітинках, краще аргументувати зазначені плюси і мінуси покер-руму в тексті відгуку.

Ви можете змінити свою думку

Ми розуміємо, що Ваша думка стосовно деяких онлайн-покер-румів з плином часу може змінитися, як у кращу, так і в гіршу сторону. Ви можете залишити тільки один відгук на конкретний покер-рум, але у Вас є можливість доповнити його в коментарях під відгуком.

Пишіть доречні відгуки та коментарі

Яким би яскравим не було Ваше враження від того чи іншого покер-руму, відгук про нього залишайте виключно на сторінці відгуків покерної кімнати, що припала Вам до вподоби. Ви можете порівняти кілька покер-румів у своєму відгуку, чи згадати якийсь покер-рум у відгуку на іншу кімнату, однак ця інформація повинна бути доречною. Категорично забороняється писати відгук про один покер-рум на сторінці відгуків іншої покерної кімнати та спамити однотипними повідомленнями в коментарях.

Не плутайте відгуки зі скаргами та запитаннями

Ми чудово розуміємо, що наявність певної проблеми з покер-румом зараз чи в минулому, може і, швидше за все, серйозно вплине на ваш коментар та оцінку онлайн-кімнати. Поділитися своїм негативним досвідом з покер-румом чи покерною мережею – цілком нормально, однак робити це слід коректно і аргументовано.

Водночас, сторінка з відгуками про покер-рум не є місцем для скандалів чи нескінченних обговорень. Якщо у Вас виникла проблема, скарга чи запитання щодо реєстрації та гри в покер-румі, Ви можете додати цю інформацію у свій відгук, але ми рекомендуємо залишити Ваше ім'я або ID користувача в спеціальній графі відгуку та / або написати нам в чат. Так Ви не просто висловите свою думку, але й отримаєте відповідь та допомогу від офіційного представника покер-руму чи нашого сайту.

Зверніть увагу, що раніше у нас не було онлайн чату чи функціоналу, який би дозволяв залишати коментар, тому подібні помилки можуть зустрічатися серед відгуків, написаних раніше.

Відгуки тільки від реальних гравців

Нам потрібні чесні та об'єктивні відгуки на покер-руми. Тому, якщо ви – представник покер-руму, співробітник чи друг / родич керівника покер-руму, ви не можете залишати відгуки на сторінці вашого бренду тут. Також забороняється спонукати людей писати відгуки на ваш покер-рум чи на покер-руми конкурентів, пропонуючи додаткову вигоду.

Cardmates.net не сприймає підроблених і / або проплачених відгуків. Користувачів, запідозрених в подібній діяльності, буде заблоковано на сайті за порушення правил розміщення відгуків на покер-руми, а їхні відгуки будуть видалені.

Зверніть увагу, офіційні представники покер-румів мають право залишати коментарі до відгуків користувачів у межах своїх повноважень.

Будьте обережні та дотримуйтеся конфіденційності

Пам'ятайте, що всі відгуки та коментарі користувачів знаходиться в загальному доступі – їх бачать усі, хто переглядає наш сайт. Будь ласка, не передавайте свою чи особисту (конфіденційну) інформацію інших осіб при публікації коментаря. Не публікуйте повні імена, адресу, пошту, номери кредитних карток чи будь-які інші дані, які можуть поставити під загрозу вашу конфіденційність.

Ви можете залишити ім'я користувача або ID від Вашого акаунта в спеціальній графі відгуку, там їх побачить тільки адміністрація сайту Cardmates.net та офіційний представник покер-руму. Іншим користувачам сайту ця інформація буде недоступна.

Пишіть коректно та грамотно

Будь ласка, зверніть увагу на оформлення ваших відгуків та коментарів. Ми не очікуємо, що ви будете ідеально дотримуватися правил української мови, але намагайтеся застосовувати основні правила правопису та пунктуації. Це дозволить зробити Ваш відгук максимально ефективним і зрозумілим для інших гравців.

Якщо Вам потрібно акцентувати на чомусь увагу, не використовуйте Caps Lock – краще виділіть важливі моменти жирним шрифтом, курсивом чи підкресліть їх.

Уникайте образливих слів\фраз чи будь-яких інших форм вираження, які можна розглядати як словесну агресію. Це порушує правила спільноти і може привести до блокування вашого облікового запису.