Руслан Волков займає 2 місце перед стартом Day 4 WSOP Main Event. Приз за перемогу - 1 500 000€

Український покерист Руслан Волков – претендент на виграш у WSOPE 2023 Main Event.

Європейський етап Світової серії покеру продовжив те, що так добре виходило у основного фестивалю цього літа – встановлювати рекорди. WSOP Europe 2023 Main Event став найбільшою Головною подією у історії серії. Турнір з бай-іном €10 350 було зареєстровано 817 входів, що майже на 50 входів більше, ніж було роком раніше (763). При цьому цьогорічний переможець зможе розраховувати на призову виплату в розмірі 1 500 000€. Це також новий рекорд, адже до цього найбільшим виграшем у WSOPE Main Event були 1 400 000€, які в 2011 році заробив Еліо Фокс.

Одним із головних претендентів на рекордну виплату є український покерист Руслан Волков. Сьогодні в турнірі почнеться Day 4, в якому візьмуть участь всього 35 покеристів, що залишилися. При цьому Волков займає поточне друге місце за розміром стека. На його рахунку – 140 ВБ. Більше лише у гравця з Болгарії Юліана Богданова – 155 bb. 

В живих турнірах на міжнародній арені Руслан грає не так давно (перші зареєстровані результати датуються 2021 роком), але вже встиг заробити кілька гарних результатів, серед яких можна виділити сьоме місце в Main Event WSOP Circuit у квітні 2022 та друге місце у цьогорічному турнірі EPM High Roller, що також проходив в Розвадові.

Також у боротьбі за головний приз та титул чемпіона залишається ще один українець Борис Рожановський. Він розпочне четвертий ігровий день із 13 місця зі стеком у 62 ВБ. Всі гравці, що залишаються у турнірі вже гарантували собі мінімальні вмиплати у розмірі 35 500€.

 Таблиця лідерів WSOPE 2023 Main Event Day 4

Гра у турнір відновиться сьогодні о 14:00 за Києвом, а трансляція буде доступна на Twitch каналі King's Casino.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.