Служба підтримки 888 покер – усі варіанти зв'язку

Сапорт 888покер

Під час гри в онлайн-покер як у гравців-початківців, так і в досвідчених професіоналів можуть виникати різні питання і ситуації, що вимагають рішення і допомоги.

Тому практично всі покерні сайти, у тому числі популярний 888 покер, надають своїм користувачам можливість швидко отримати допомогу через кілька різних доступних каналів зв'язку.

Служба підтримки 888 покер працює в першу чергу для того, щоб швидко та адекватно відповісти на всі питання, які можуть виникнути у гравців у будь-який момент їхнього покерного шляху. Так налагоджується зворотний зв'язок із клієнтами, які можуть залишати свої побажання, скарги та рекомендації. Однозначним плюсом є те, що ви можете звернутися російською мовою.

Різноманітні шляхи зв'язку з сапортом

Саппорт 888 покер надає своїм користувачам чотири варіанти отримання консультації, тому кожен гравець покерної кімнати завжди зможе вибрати зручний для себе спосіб:

 • лист на пошту
 • зв'язок по телефону
 • онлайн-довідка
 • онлайн-чат

Працює команда вісімок цілодобово та без вихідних, проте, на жаль, це не стосується онлайн-чату 888 та коллцентру компанії. Тому в більшості випадків сапорт пропонує скористатися онлайн-довідкою або написати на пошту.

При виборі каналу зв'язку з саппортом важливо керуватися не тільки своєю зручністю, а й характером питання, що виникло. Багато гравців (як новачки, так і професіонали) потребують вирішення низки питань, і серед них бувають дуже серйозні та невідкладні проблеми. На гарячу лінію звертаються із найрізноманітнішими проблемами. Ось кілька прикладів:

 • не можу скачати програму на свій телефон
 • не можу отримати бездепозитний бонус 88 $
 • отримав бан за мультиаккаунтинг/використання забороненого софту
 • забув пароль і не можу увійти до облікового запису
 • хочу отримати детальну інформацію про бонуси (про бонуси 888 покер)
 • кешаут проходить надто довго.

Тому, щоб не потрапити в довгу чергу безлічі запитів і максимально швидко вирішити своє питання, вам потрібно продумати, куди найкраще звернутися.

Якщо ви не знаєте, як зробити щось стандартне – типу внести депозит або знайти певну гру – вам може допомогти добірка найчастіших питань на вебсайті. Так ви заощадите час собі та не займете консультанта.

Якщо ж у вас індивідуальніше запитання чи скарга – тоді можна написати листа. У цьому випадку ви можете писати безпосередньо за адресою мейлу, або в центрі підтримки перейти на заповнення спеціальної форми. Лист зручний тим, що тут можна максимально докладно пояснити проблему, що виникла, прикріпити всі існуючі скріншоти і раніше наявні листування, які розкриють питання з усіх боків.

Якщо проблему потрібно вирішити терміново або не можна викласти суть питання одним листом, телефонуйте або звертайтеся до чату. Це допоможе в тій ситуації, якщо вам потрібний миттєвий зворотний зв'язок, а питання є невідкладним.

Але пам'ятайте про золоті правила спілкування для будь-якого покер руму: не грубіяніть, не переходьте на особистості, викладайте суть вашої проблеми максимально конкретно і коректно.

Важливо!
Важливо!

Ні в якому разі не повідомляєте операторам (або людям, які намагаються видати себе за такі) пароль від вашого облікового запису. Ви можете запитати нік, пошту або відповідь на секретне питання, але пароль співробітники 888 ніколи не запитують.


Як написати на e-mail

Поставити запитання працівникам покер-руму можна через електронну пошту 888 – [email protected] (англійською). Для зручності краще використовувати ту email-адресу, яку ви вказували при реєстрації облікового запису 888.

Складайте своє звернення гранично чітко та лаконічно, а також позбавте текст різних грубостей або емоційних випадів – це дозволить отримати відповідь набагато швидше. Саппорт відповідає протягом двох днів, але в окремих випадках період очікування може зрости. Спілкуватися із співробітниками можна російською мовою. Хоча, як стверджує сама команда підтримки 888, на запитання англійською відповіді приходять швидше.

Як подзвонити і де взяти номер

Телефонний номер 888

Для максимально швидкого вирішення всіх проблем та питань вісімки пропонують безпосередньо зв'язатися зі співробітниками сервісної служби, тобто зателефонувати за доступними номерами.

Дізнатися актуальний телефон служби підтримки 888 покер завжди можна в програмі покер-руму. Відкрийте касу (натисніть кнопку "Депозит"). Тут перед вами з'явиться номер оперативної підтримки, актуальний для вашої країни. Зазвичай країна визначається відразу правильно, але у разі потреби є вкладка "Інші номери", де можна знайти всі доступні варіанти в алфавітному порядку.

Можна отримати підтримку за телефоном, актуальним для вашої країни.

Зверніть увагу, що дзвінок з мобільного телефону платний, але якщо скористатися скайпом, вартість однієї хвилини не перевищуватиме вісім євроцентів. Також за потреби користувач може попросити у оператора, щоб йому передзвонили.

Оператори колл-центру саппорта 888 працюють постійно – 24/7, проте у вас не завжди вдасться додзвонитися з першого разу.

888 служба підтримки онлайн на сайті

Для самостійного вирішення звичайних та поширених питань на офіційному ресурсі створено спеціальний розділ «Онлайн-довідка», в рамках якого зібрані найпопулярніші запити користувачів та відповіді на них. Відповіді на всі найпоширеніші питання зручно розміщені за категоріями і темами, так що кожен може швидко знайти розділ, що цікавить.

Справка на сайті 888

Відкрити цю сторінку можна через офіційну сторінку 888 або за допомогою лобі, вибравши в меню «Допомога», розділ «Контакти». Також можна зайти через Касу, натиснувши на відповідну вкладку "Довідка".

Після цього вас перенаправить на сторінку «Центру підтримки». Тут ви можете знайти відповідь на своє запитання, скориставшись пошуком. Або ж написати листа в покер-рум, заповнивши просту форму.

Як зв'язатися із сапортом через вебсайт? Внизу будь-якої сторінки офіційного сайту 888 натисніть кнопку «Онлайн довідка».

​Відкрити її можна також через лобі клієнта в меню «Допомога» та «Каса», про що йшлося раніше у статті. Якщо відповіді на питання, що хвилює вас, не знайдено – натисніть кнопку «Зв'язатися з нами» внизу сторінки.

Заповніть просту форму російською або англійською мовою, вказавши категорію звернення, адресу вашої пошти, тему та опис хвилюючого вас питання. Також можна додати графічні файли, якщо це потрібно. Після чого натискайте "Продовжити".

Відправка запиту 888

Перед відправкою питання вам запропонує ознайомитися з тими, які можуть допомогти, але, якщо ви серед них не побачите потрібну – тисніть «Завершити відправку питання».

Після цього вам повідомлять реєстраційний номер вашого запиту. Буквально протягом кількох секунд на вказану пошту повинен прийти лист, що підтверджує ваше звернення.

У цьому листі вам запропонують ознайомитися з тими, які можуть допомогти вирішити вашу проблему, а також повідомлять, що ваш лист отримано і відповідь на нього ви отримаєте не більше, ніж через 48 годин. Такого ж ефекту ви досягнете, надіславши листа з вашої пошти безпосередньо.

Онлайн-чат в клієнті

Онлайн-чат 888Раніше цей варіант для спілкування з техпідтримкою в реальному часі вважався не дуже зручним і надійним, адже практично він був недоступний. Гравці часто залишали негативні коментарі на цю тему. Однак зараз цей спосіб комунікації став набагато кращим, відповідь на необхідний запит можна отримати швидко і без проблем.

Знайти цей розділ можна також через вкладку депозиту, клікнувши на відповідне поле:

Натисніть на "Онлайн-чат" і перед вами відкриється віконце для спілкування. Вказавши дані свого облікового запису (нікнейм та пошту, які ви вводите при авторизації), ви зможете розпочати розмову.

Гравцеві буде надано вибір - продовжити спілкування з ботом або переключитися на спілкування з оператором.

Варто враховувати, що цей канал зв'язку не працює цілодобово. Фахівці саппорта доступні у чітко визначений час (на даний момент це з 12:00 до 00:00 Лондоном).

Якщо у вас вибило віконце, що повідомляє про те, що зараз чат недоступний, зверніться за допомогою онлайн до центру підтримки.

Найкращий варіант для новачків
888poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.6 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua

Правила спілкування з сапортом 888

Служба підтримки 888poker реагує на всі запити користувачів, однак у ваших силах зробити все можливе, щоб покращити своє звернення. Чим краще ви пропрацюєте свій запит, тим більше це допоможе уникнути стандартних відповідей та прохань надати додаткову інформацію.

Для цього:

формулюйте питання максимально конкретно, викладайте інформацію чітко та правдиво;

вкажіть свій нік у покер-румі, якщо пишіть листа не з тієї пошти, яка вказана при реєстрації;

якщо це можливо – додайте скріншот, що демонструє характер проблеми з клієнтом 888;

надайте додаткову інформацію про поточний стан клієнта покеру (дивіться далі, як це зробити).

Намагайтеся бути стриманими і не застосовувати грубих слів і виразів, які можуть бути сприйняті вороже.

Пам'ятайте, що з вами спілкуються живі люди, завдання яких допомогти вирішити проблему, і вони не винні в тому, що вона виникла, навіть якщо проблема стосується роботи сайту. Фахівці техпідтримки не пов'язані з технічним відділом руму.

Інформація про покерний клієнт

Якщо ваше питання технічного характеру або саппорт попросив вас надати дані про обліковий запис та поточну версію покерного клієнта, вам потрібно скопіювати цю додаткову інформацію.

Як це зробити? У лобі покерної кімнати виберіть у меню «Допомога» спеціальний пункт з усією актуальною інформацією про вашу програму покеру.

Перед вами з'явиться віконце з необхідними даними, які допоможуть сапорту вирішити вашу проблему більш коректно та оперативно допомогти вам.

Плюси і мінуси служби підтримки

 • є різні канали зв'язку із службою підтримки 888;
 • є можливість спілкуватися російською мовою;
 • деякі канали працюють 24/7;
 • висококваліфіковані оператори зв'язку;
 • не завжди доступні такі способи зв'язку, як телефон та онлайн-чат;
 • російськомовна команда відповідає повільніше за англомовну.

У користувачів 888 покер підтримка викликає подвійне враження. Незважаючи на те, що співробітники ніколи не залишать ваш запит без уваги, часто буває, що на відповідь доводиться чекати досить довго. Однак до плюсів можна віднести спеціальний розділ «Центр підтримки», який зроблено на високому рівні та допоможе самостійно знайти відповідь практично на будь-яке запитання. 

Тому можна рекомендувати спочатку спробувати розібратися з проблемою самостійно, наприклад пошукати інформацію, як можна зробити на 888 покер виведення коштів і лише потім звертатися за допомогою.

Підказка – як вирішити проблему в сапорті

Для вашої зручності ми підготували короткий гайд із підказками, який допоможе вам визначитися, як саме вам варто звернутись на підтримку.

 • Чітко сформулюйте собі проблемне питання.
 • Зайдіть на сторінку на сайті, де зібрані відповіді для часто задаваних питань. Перегляньте всі зібрані розділи і з'ясуйте, чи можна знайти відповідь самостійно.
 • Якщо у вас є об'ємне питання і є знімки екрана/картинки/документи, напишіть лист на мейл.
 • Якщо протягом кількох діб з моменту запиту ви не отримали відповіді і ваша проблема не вирішена, зверніться до чату.
 • Якщо чат не працює або вам там не змогли підказати рішення, переходьте до останнього методу: спробуйте додзвонитися на номер телефону 888 покер, щоб вийти на пряму розмову з оператором.

Ось і все. Приємного спілкування і швидкого вирішення питань!

Досліджуй світ покеру разом із Cardmates
Досліджуй світ покеру разом із Cardmates

У нас на сайті є багато детальних матеріалів про топові покерні майданчики GGPoker, PokerMatch, PokerStars, 888poker та інші. Ми розповідаємо, як завантажити додатки на ПК чи смартфони, пояснюємо тонкощі верифікації та відіграшу бонусів. 

Покрокові гайди від нашої редакції допомагають оперативно вирішити будь-яке питання. Знайти потрібну статтю можна у розділі "Матеріали".

Поширені запитання

👨 Чи є можливість надсилати скріншоти?

Так є. Якщо у вас велика кількість додаткових матеріалів, краще надсилати їх електронною поштою.

⏱ Як швидко мені дадуть відповідь на звернення?

Це залежить від методу зв'язку. Через високу навантаженість операторів вам іноді доведеться почекати відповіді до 48 годин, наприклад, це стосується пошти.

👩‍💻 Чи обов'язково потрібна верифікація, щоб зв'язатися зі службою підтримки 888 poker?

Ні, верифікація не є обов'язковою умовою, оскільки у користувача можуть виникати питання і раніше. Вам знадобиться тільки створений обліковий запис на сайті, щоб вам була надана підтримка 888 poker.

💵 Скільки коштує одне звернення за допомогою покерного клієнту 888покер?

Техпідтримка 888 покер працює абсолютно безкоштовно для кожного гравця. Якщо з вас намагаються брати оплату, ні в якому разі не погоджуйтесь.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Oksana Kumetska Редактор
Редактор
Редакторка Cardmates з 2018 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.