Сателітчик перетворив 11$ в 61 700$ у турнірі Stadium Series

Stadium Series 2020

У липні на PokerStars проходить масштабна онлайн-подія: Stadium Series. Для доступності гравцям всі івенти розділені на три різних рівні бай-інів: низький, середній і високий. Але не кожному гравцеві по банкролу грати турніри навіть низького бай-іну.

Для таких гравців є ряд сателітів, за допомогою яких можна пройти відбір до подій Stadium Series.

В одному з таких сателітів за 11$ взяв участь гравець з Фінляндії з ніком "Ceis25".

Йому вдалося пройти відбір в турнір Stadium Series Heat 11-H. Бай-ін цього турніру склав 11$, а призовий фонд 400 000$. За фінальним столом виявилося троє гравців, на яких була зосереджена нашу увагу.

Читати також: На Stadium Series пройшли фінали тижня

Перший – це українець "Nadhob", який за підсумками посів сьоме місце, за що отримав 12 981$. Другий – переможець турніру росіянин Aleks Better. Алекс зайняв перше місце і виграв 65 763$.

Третій – герой новини фінський покерист Ceis25. Йому вдалося дійти до хедз-апу, де він програв росіянину і отримав 61 673$ за друге місце. Раннер-ап івенту не приховував своїх емоцій в Твіттері після закінчення турніру:

«Турнір, в якому я грав, транслювався в прямому ефірі і моя сім'я спостерігала за ним, що робить мій результат ще більш цінним. Ми обов'язково відсвяткуємо цей виграш з близькими!»

Результат цього турніру точно запам'ятається для фіна, адже це його найбільший виграш в кар'єрі. До недавнього часу його бест кешем були 1 800$, а тепер він перетворив 11$ в 61 763$. Тепер у нього є достатній банкрол для того, щоб грати турніри серії і не витрачати час на сателіти.

Результати турніру Stadium Heat 11-H

Stadium Heat 11-H

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.