PartyPoker на комп'ютер: як завантажити і встановити

скачать partypoker

Завантажити та встановити клієнт ПартіПокер безкоштовно не важко і відніме у користувача лише кілька хвилин часу. Сам процес інсталяції покер-руму на комп'ютер дуже простий, а якщо слідувати нашій простій інструкції з картинками, ви вбережете себе від можливих проблем при завантаженні.

Як завантажити і встановити PartyPoker на комп'ютер

1. Насамперед відкриваємо офіційний сайт покер-руму PartyPoker, де на головній сторінці натискаємо на кнопку «Реєстрація».

2. Реєструємо акаунт та вказуємо свої дані і валюту USD.

3. Натискаємо кнопку Скачати зліва зверху на офіційному сайті ПартіПокер. 


4. Запускаем установочный файл PartyPokerSetup.exe и приступаем к установке. Запускаємо файл установки PartyPokerSetup.exe та починаємо встановлення.

​3. Обираємо мову і натискаємо Далі. Для країн СНГ є російська мова, але якщо ви плануєте користуватися Holdem Manager 3, то вам потрібно обрати англійську версію клієнта для підтримки HUD.

​4. Визначаємо папку, в яку буде встановлений клієнт. Зверніть увагу на те, що на вашому ПК повинно бути хоча б 200 мегабайт вільного місця.

​5. Очікуємо доки завершиться встановлення ПартіПокер.

​6. Входимо в свій акаунт.

Як завантажити ПартіПокер, якщо сайт блокується

Установчий файл клієнта покер-руму можна завантажити навіть в тому випадку, якщо офіційний сайт Partypoker блокує провайдер за вказівкою Роскомнадзора.

Щоб потрапити на сайт, скористайтеся актуальним дзеркалом Патіпокер або змініть свою IP-адресу за допомогою VPN-розширень.

Якщо ви не можете завантажити файл з іншої причини, зверніться в службу підтримки Partypoker з проханням надіслати завантажувальний файл безпосередньо або ж зверніться в онлайн чат Cardmates.

Завантаження ПартіПокер на Mac

Процес завантаження і установки клієнта на пристрої з програмним забезпеченням Mac OS практично нічим не відрізняється від вищеописаного. Різниця лише в оформленні та трохи іншій послідовності.

  1. Перейдіть на сайт Partypoker, зареєструйтесь і скачайте інсталяційний файл.
  2. Відкрийте його і дотримуйтесь порад по установці:
  3. Прийміть ліцензійну угоду.


Натисніть «Встановити». 

​Дочекайтеся завершення установки.

​Авторизуйтесь в клієнті і розпочніть свою гру.

Завантажити клієнт PartyPoker через Торент

Це вельми сумнівна мета, адже навіть якщо гравець знайде інсталяційний файл Патіпокер на просторах інтернету, він поставить себе під різні загрози.

У кращому випадку ви встановите стару версію клієнта, а в гіршому - ваш комп'ютер буде заражений вірусами і шахраї отримають доступ до вашого профілю, паролів.

Якщо ви готові піти на такий ризик, тоді для скачування торрент-файлу вам знадобиться спеціальна програма uTorrent.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий