Що в імені твоєму? (історія з продовженням)
Алоха, друзі!
Мій нікнейм у всіх румах однаковий (з невеликими варіаціями). Abelfin. До створення цього посту мене "привело" 2 факти, пов'язані з покером і СМ.
По-перше, я зараз "біжу" 10-денний марафон, під час якого повезло взяти 2-ге місце в "експертній хомці".
По-друге, один з наших коллєг кілька днів/тижнів тому написав пост "Що значить твій нікнейм" (дуже соромно, але не пам'ятаю, хто Автор і вірну назву посту, відгукнись будь ласка).
Ці два моменти взяли і пов'язались між собою.
Отож, сьогодні віддаю 2 квитки на GG вартістю 2,16$ кожен.
Один - автору поста про нікнейми, який "надихнув" (чекаю на маячок в приватку).
Ще один, тому, хто правильно назве словосполучення (тему), до якої відноситься історія мого нікнейму. Бо він є значущим для мене, зі змістом, і мені важливо бачити його, коли граю турніри за столами.
Отож, власне 4 теми, одна з яких вірна
Професія і діяльність
Історія і Біблія
Яблука і груші
Борода і Артефакти
Відповіді - у коменти, прошу подати так: значок і мінімальне, в одну фразу, обгрунтування вибору (наприклад)
Бо ви з Бородою знайомі з дитинства, і ще тоді він закопував, а ти шукав (а я бачив де PIDLUBA)
Якщо тему вірно назвуть кілька учасників, призову на допомогу Рандомайзер (зі скріном, все по чесному). Результат зараховується по значку, обгрунтування не є важливим/обов'язковим.
Результати (і історію мого нікнейму) оголошу тут, в першому коменті під постом, о 17.00.
Призи віддам протягом 1 години з цього моменту.
Сам теж гратиму цей турик, він у мене в сітці.
Успіхів!









Я родом з Хмельниччини. Ще до революції 1917 року пан Потоцький, який в нас «керував», посадив у селі сад. Великий. І назвав його Абельфін. Чому саме так – не знає ніхто (я розпитував у старожилів, без варіантів). Але я малим ще тягав звідти яблука (правда, вже схожі на «дички», старезні яблуні були). Потім його викорчували і зробили поле (кукурудза, буряки). І це в селі, прямо при дорозі, при асфальті (від моєї батьківської хати – 100 метрів, а я жив «в центрі"
Коли почалась приватизація с/г земель в теперішній Україні, мені подзвонив старший брат Петро (в нас 11 років різниці) і каже: «Толь, я за 2 батьківські ваучери приватизував землю, де був Абельфін. Там 4га вийшло. Давай посадимо наш сад, на поверненій татовій і маминій землі. З тебе – саджанці, з мене все інше. Зможеш?»
Я зміг, дякувати Богу (був на той час власником видавництва і друкарні). Вийшло на цю площу 2 400 саджанців (сам їздив за ними в Чабани Інститут садівництва, з професурою про сорти яблунь/груш радився, щоб до місцевості підійшли. І завіз на батьківщину теж власноруч (правда першу партію 800 саджанців, повний салон і багажник жигулів-сімки). А за другою основною частиною вже брат з батьком приїхали. І посадили.
Ось так повернувся Абельфін. Реентрі!
На жаль, брата не стало 8 років тому (серцеве захворювання). Але сад росте і плодоносить. Посаджений братом і мною. Абельфін відродився заново. І це є щось важливе, до чого я приклав руку. А важливе повинно бути поряд.
Тому abelfin.
Містеру квиток "за натхнення" надіслав.
Ну, оскільки тему не вгадав ніхто, то квиток залишається в мене і я вирішив так. Я граю цей турнір без повторних входів, один раз. Якщо зайдемо в призи, і вони складуть більше 21 Дол (він же баунті, може й Джек бути), 40% віддам порівну тим, хто відмітився в коментах до 17.00. Якщо "проліт" - промовчу, якщо рванемо - відпишусь окремим постом з посиланням на цей. Там же в назві є "з продовженням", може то не дарма було))
Дякую всім, що читали, ви суперові!
Круто, можна за окремий пост)
Крутезна історія! Це так зворушливо.
п.с. я вгадала але коментаря від мене немає, бо не знала як обгрунтувати )) А зараз дочиталася, що і не треба було.
Вау! Дуже цікава історія! І яблука суперові! Просто респект тобі і брату добра пам'ять!
так,цікаво дуже,круто!!! Вважав себе самим розумним зі своєю відповіддю , а виявилось що я дуже далеко!))
Така важлива історія.
Якщо ми не робимо такі вчинки, нащо взагалі жити?
Подякував за відвертість.
Чудова історія.
І добре що сад поновили.
Обожнюю яблука.
Крутезна історія варта наслідування. Ну я може колись виноградник свій висаджу :) треба було окремим постом викласти а то тут не всі прочитають. Треба комусь передати естафету про таємницю нікнейма.
Я був певен, що хоч хтось зіграє "втемну", просто значок.
Ну так, це був один варіант який не піддається логіці, це треба було знати)
🙏 🙏 🙏
Це було опубліковано так давно... Ще коли дерева були великими
Дякую за коментар!
давно не давно а цікаво!
Абел фін)Думаю з роботою Абел займається фінансами)))
Теж думаю що з біблії)Комбінації слів які для тебе важливі а ,бел ,фін)
А КомбоДро точно щось з покером пов'язане)
Цікавий конкурс))
Я думаю, що це
обґрунтовувати не буду, бо всі почнуть цей варіант обирати 
Трошки розбавлю коменти картинкою, поки ви вгадуєте ))
240 ВВ - це сильно 💪
Та це ж фліп, бавлюсь в неділю зранку, поки інші справи роблю)
У мене у фліпі завжди до 200вв було, коли проходив 🤷
♦️професія і діяльність, можливо якийсь крутий банкір в минулому, котрого зрадив рідний брат чи близька людина, через що був вимушений піти з професії
Ото звісно в мене уява😂
Можна як сценарій, нести на студію )
та це історія дідуся мого друга)
Геомітки мого саду прислати? Я людей не обманюю, це дорого і не вигідно
ПС може я не зрозумів, до чого відноситься цей комент і сприйняв як недовіру - тоді сорян
"можливо якийсь крутий банкір в минулому, котрого зрадив рідний брат чи близька людина, через що був вимушений піти з професії" , то ти не вірно зрозумів) ося ця історія дідуся мого друга, я це мав на увазі) а історія про сад дуже зворушлива, це лайк 🥰
дякую, бо я вже прям "образився" за недовіру. Вибач за поспішність реакції
Друзі, я не можу коментувати ваші варіанти, але уважно читаю і мені страшенно все цікаво! Дякую!
Дуже цікавий конкурс.
Я хочу пальцем в небо.
♦️abelfin —
Anatoliy BELie FINanci
БЕЛьгія ФІНляндія ,можливо національність батьків?
Паша, дуже сподобалось, як ти "розшифрував". Тепер це буде другою "історією" ніка для мене. Бо дійсно мені близькі прозорість і ясність у всьому. Дякую!
Можливо все що завгодно, бо чужа голова та душа — темний ліс. Але моя версія така, бо можна ж по одній :)
Хєхє:) чомусь так здалось, тому і написав. Алє правдива історія звісно набагато краще. Хай будє моя на другому місці, я згоден )
Цей пост надихнув?) Мій варіант вже був вище вказаний, тому я вже пролітаю, якщо він вірний🥺
Так, пост твій і квиток теж твій.
Але я вважаю, що отриманий квиток "За пост (натхнення)" не обмежує твоє право на отримання квитка "За правильну відповідь". Так що в тебе є спроба.
При визначенні Переможця (або кандидатів на Переможця) я буду брати 2 фактори - комент і значок теми у ньому
Та нехай ще хтось виграє)
Ок, респект!
Перечитав ще раз,і вирішив все-таки поміняти свій коментар)♣️склоняюсь до цього варіанту)
Звичайно, можна просто вибрати одну тему і у відповіді просто поставити її значок.
Ви ж не можете Знати
Але можете просто Вгадати. Так і було вказано (зараховується по значку, обгрунтування не є важливим/обов'язковим.)
Так,я погано читав перший раз)все зрозуміло і ясно написано,то я тупанув)
Історія і Біблія
Обгрунтування просте, ти написав, що важливо для тебе його бачити і зі всіх варіантів це підходить найкраще, було б дивно що тобі важливо було б бачити нік який асоціюється з яблуками і грушами))
Може він великий любитель яблук і груш)))або фанат бороди,а ми тут упускаємо ці варіанти
- Я ставлю все. Не думаю, що у тебе є піки.
- Так, ти правий, у мене дійсно немає пік.
"Шулери"
Ех, Шаран, Шаран )
Ех, Аітерок, Аітерок ))
Що?))таке відчуття наче розчарувався у мені))
🏁🏁🏁
Підводжу риску по прийому відповідей, як і обіцяв, о п'ятій