Семі Келопуро виграв Super Million$ на GGпокерок

Семі Келопуро 2021

У фінальному хедз-апі Super Million$ на GGпокерок зустрілися справжні покерні професіонали. Семі Келопуро протистояв чемпіону МЕ WSOP 2020 Дамиану Салас і Салас не вийшов переможцем з цієї дуелі.

Фінський покер-про Келопуро довів, що регулярно бере участь в розіграші Super MILLION$ і дуже успішно. В цілому Семі брав участь в цьому івенті 36 разів і 32 з них потрапляв в ITM. На цьому тижні Келопуро втретє потрапив за фінальний стіл, проте в своїх попередніх двох спробах він жодного разу не фінішував вище сьомого місця.

Цього разу шанси знову були проти нього, так як Келопуро почав грати фінальний стіл восьмим по стеку в чіпкаунті. Крім Даміана Саласа, на головний приз цього тижня претендували Берт Стівенс, Адріан Матеос і дворазовий чемпіон Super MILLION$ Даррен Еліас.

Читати також: Джастін Бономо - переможець Super Million$ на GGпокерок

Були за фіналкою і російські гравці: Арсеній Малинов і Олексій Барков. Олексій покинув гру одним з перших і забрав 66 000$ за восьме місце. Арсеній протримався трохи довше і завершив свій виступ на п'ятому місці.

Що стосується хедз-апу, то боротьба в ньому була досить наполеглива. Чемпіону Мейн Івенту WSOP 2020 хотілося добути черговий трофей, але Семі не дозволив йому це зробити. Результат протистояння вирішила остання роздача, в якій Семі зібрав дві пари по флопу і став переможцем івенту.

Результати фінального столу Super Million$

Super Million$ 2021

Запис фінального столу

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.