Шлях до Майстерності. Крок перший: на урок до Майстра

***

Щось награно. Біля 100К рук. Тобто є якась дистанція. Десь "доїхав". Місцями отримував задоволення. В якихось роздачах розумів, що роблю. У якихось досі неясно - що робив, якими методами і чого хотів добитись (як мінімум питання: добирав чи витискав опа з банку? хз :) І якось сам по собі настав момент, коли стало зрозуміло: якщо хочу певної стабільності, певної системності, результатів (очікуваних результатів!) - час переступити поріг Шаоліня.


KD - Пане Майстер, молодший учень Комбо прийшов проситись на тренування і розбір турніру. Хочу заробляти покером стабільніше, прибрати помилки і недоліки, вийти на на вищий АБІ. Візьмете?

MaysterSlova - Звичайно! Мені цікаво проводити тренування. Для мене наставництво  - як дихання. Тим більше, що в учні проситься цікава людина :). Коли я був одним з найпопулярніших тренерів покерного ком’юніті, достатньо часто брав учнів - лише якщо вони мені цікаві. А курс тренувань в мене коштував $2000 🙂


KD - Чим я маю володіти (крім бажання і часу, звичайно) - щоб тренування відбулось і було продуктивним? Я про технічну сторону співпраці.

MaysterSlova - Технічно тобі потрібно лише встановити программу FCC(freeconferencecall), тримай інструкцію 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=h7mD9UVpWnI


KD - Так, для самого розбору турніру я це зроблю. Але питання трохи про інше.

Про софт, який допоможе зберегти і передати руки від учня до тренера. Я скажімо, тільки поставив H2N, програму для збору і відтворення зіграних сесій. Вона краще з того, що зараз є на ринку, для початківця? Я подивився звичайно відео про використання, почитав. Але стільки всього незрозумілого для налаштування і для розуміння, що і як працює. Можна про це трохи більше?

Чи достатньо безплатної версії? 3-тя чи 4-та? Як вірно налаштувати під себе? Може був гарний доступний відеоконтент «для чайників» - але я його пропустив (( Також – які руми можна підключати під час сесії, а з якими можна попасти в швидкі неприємності і втрати? Ну, і відповідно – як мінімум має бути ПК, зі смартфона нічого путнього ж не вийде. Чи я помиляюсь? Дякую, купа питань, але пов’язаних саме підготовкою до тренування/розбору.

Я б з величезним задоволенням взяв участь у вебінарі, де досвідчений Тренер українською мовою допоможе поставити «правильну базову покерну софт-стійку», це ж основа для регуляра. Таке можливо?

MaysterSlova - Як на мене: найбільш зручна програма для самостійного аналізу своєї гри - це HM2 (Holdem Manager) :) Але, нажаль, він вже не підтримується. Холдем Менеджер3 здається найбільш «юзерфрендлі».

Якщо грати багато і руки з руму GG грузити ситуативно - то однозначно Holdem Manager. Для поверхневого аналізу на GG можна поставити і H2N4 (Hand2Note), бо в нього є вбудований конвертер хенд хісторі (історій рук) саме з GG, який автоматично в трекери не завантажується. Так само і для будь-яких маніпуляцій з хендхісторі: чи то передача тренеру, чи то побудування бази на новому компі - підійде будь-який трекер. Трекери збирають хендхісторі в архіви, саме з них і можна брати історію рук для аналізу своєї гри. Як самостійно, так і з тренером.

Щодо румів, які забороняють або не рекомендують використання трекерів. Ви можете грати в покер як завгодно - хоч з трекером хоч без, за умови, що у вас відображаються статистичні данні на ваших суперників ') Бо якщо щось заборонено, то можна за порушення отримати бан. Тобто тут головна рекомендація.

Безпека гравця - завжди його самостійна відповідальність, навіть якщо він по чиїсь пораді порушує щось, страждає він. Тому можу дати тільки одну пораду - грайте чесно, грайте чемно, ретельно вивчайте репутацію румів та їх правила.


KD - В мене є побоювання, що мої опоненти з турнірів хомок одразу "знімуть" всю інформацію про мої методи і прийоми "боротьби" 🤣 Вони і так мене читають, а ще побачать відкрите тренування з моїми поясненнями що і де робив - буде взагалі "гаплик", "солодка булочка" 😆. Чи за це не варто переживати і побоювання марні?

MaysterSlova - Для того, щоб використати твою гру, треба відтворити твою стратегію в постфлопсолвері й подивитися, як проти тебе грати в усіх типових спотах. Звичайно, що інформації , яка буде висвітлена на тренуваннях, для цього замало.

Мабуть слід зазначити, що свої хомки я стрімлю, і достатньо часто маю далекі проходи й велику кількість ХА (у цих турнірах. Те, що ти маєш побоювання - це прекрасно й підкреслює одну з важливих якостей успішної людини - здібність прогнозувати наперед можливі наслідки й обирати тільки такі дії, які приводять тебе до наслідків, прийнятних для тебе.


KD - Розбір одного турніру може реально на щось "відкрити очі" - чи це просто приклад того, як це можливо? Для того, щоб відмітити свої системні помилки/похибки/переблефи/недобори - скільки турнірів бажано розібрати? Або якщо системно - як часто це треба робити, якщо ти - мтт регуляр?

MaysterSlova - Для того, щоб базово проаналізувати гру - достатньо 50 тисяч рук, щоб знайти всі проблеми, які є. Менше - погано, бо ми не побачимо типові моменти, які просто не назбируються за меншу кількість раздач.

Щодо системності занять. Коли до мене приходять новачки, ми працюємо приблизно 4 тренування на місяць. Це потрібно для того, щоб сформувати у них необхідні навички роботи над собою. Усі топи працюють над грою самостійно по 10+ годин на тиждень.


KD - Ок. Я прошусь до Вас на перше заняття. Можете виділити день і час, будь ласка.

MaysterSlova - плановий графік є, але для старанного Комбо час знайдемо. Плануємо на вівторок. Не спізнюватись, скачати конференц, налаштуватись до роботи.

KD - Дякую, Майстре. Другу частину для читачів дамо після заняття?

MaysterSlova - так, безумовно. Думаю, їм буде цікаво, сподіваюсь на це :)


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
У спільноті Cardmates з травня 2023 року. За професією - журналіст. За реаліями - журналіст про покер)
Коментарі (5)
Україна krowkashy Еліта
Еліта

Супер людина , крутий гравець , мабуть дуже хороша людина , як є можливість залітаю на стріми , всі дії описує круто тільки запитай .

Позитивний бородач  Радий що він у нашому комюніті . Одне питання ? Де обіцянні відосики , я демо версію бачив мені супер сподобалось підчеркнув деякі моменти і поробив скріни ( насправді я думав що буде тайтовіші діапазони  , а там он як ахахха все по бразильскій системі ) ^ ^

Відредаговано
0 відповідей
Україна Cokiable Експерт
Експерт

Круті запитання - круті відповіді! Не по шаблону!

0 відповідей

Дякую, хлопці, за коментарі


0 відповідей
Україна Luna4444 Еліта
Еліта

буваю на стрімах,подобається що все чітко і зрозуміло,без води та іньшой беліберди !

0 відповідей
Україна vasilek79 Експерт
Експерт

дуже цікаво, розширено, зрозуміло, дякую за хороший блог!!!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.