ШОК - КОНТЕНТ!!! 😵 dusia777 - лудоман? 🥶 Давайте розбиратись ✌️😎
Брати та сестри, це я 🤩
Я досить довго підбирав назву блогу. Більше 2-ох хвилин так точно. Це для мене дійсно довго 😉
Мені здається, що вже всі і все про мене знають. Особливо момент гемблінгу в моєму житті. Крайнє моє інтерв'ю журналісту Антону більше розкривало навіть інші моменти. Наприклад, чому в мене такий нік 😁
Вам добре відоме моє відношення до слот-машин. Колись я шалено розважався в SlotCity на щотижневі легендарні фріспіни. Потім продовжив це робити на BetKing. Все закінчувалось однаково та банально - забороною грати фріспіни та інші бонуси в цих закладах 😜
Я не вигравав в них дійсно багато, адже це була сума біля 18-20 тис.грн. за досить великий проміжок часу. Я робив для них іншу падлянку - я не депозитив 😬 Вірніше 2 мої депи на 100 та 200грн були єдиними, щоб верифікувати в них мої банківські карти 😉
Але орієнтовно 2 тижні тому, маючи на акаунті VBet щось біля 15 тис грн, я пішов одним оком зазирнути до казино. Щось на одному апараті клацнув, щось тицьнув на іншому, десь натиснув щось на третьому.
І приблизно щось біля 200грн я плюсонув. Від цієї суми мені не було ні жарко ні холодно, але про свої походеньки я розповів в нашій групі циркачів.
Вислухавши про мої пригоди, Костя промовив:
Я уточнив за слот, показавши йому 2 картинки:
Отримавши такий детальний план та настанову, я повернувся до ігрової зали, а хлопці чекали на нові результати 😁
Я притримувався слів Кості і результати не заставили на себе довго чекати 🫣
Бонуски випадали надзвичайно швидко.
Спочатку я крутив по 4грн
Потім підняв ставку до 14 грн
Наступного дня я вже плюсував на ставці 15грн
А Костя в групі вимагав відкати 🤣🤣🤣
Через певний час я поділився заносом по ставці 50грн на КомбоДромі
За що миттєво отримав від них солідне поганяло - "Головний лудік КМ"
Я миттєво вивів на карту виграні кошти
(Запам'ятайте дату та час виводу грошей - 14.06.26 о 23:21 - ця інформація нам знадобиться пізніше 😉)
Але мене це рибне місце зацікавило максимально і досить швидко я вже там використовував "динаміт" по 100грн за прокрут 🤪 Рибак ловив для мене рибу знатно 😂
Та безстрашно добивав залишок риби ставкою в 40грн за оберт
Тарас якось промовив в нашій групі
У вівторок увечері (16.06.26р) наша лекція на тему:
"Чому я постійно виграю на цьому рибацькому слоті?" вийшла на новий рівень.
Лектор Костя розкривав мені деталі роботи слот-машини та ставив оцінки моєму досвіду 🤣🤣🤣
Лектор в кінці доводив до мене інформацію максимально доходчиво 😁
І от тут історія моя різко змінює контраст 🤢
Наступного дня (в середу 17.06) моя рибалка за ставками від 15 до 120 грн за оберт, за 20хв часу зменшила мій баланс на VBet на 14000грн, залишивши кошти виключно для проекту BetKalmar2.0 😬
Тепер згадайте дату та час виводу 15 тис.грн, котру я просив вище. Згадали? За 40хв до 15.06.26р. Я на VBet верифікувався за допомогою закордонного паспорту, котрий діяв по 14 червня включно
Саме тому мені в понеділок було відмовлено у виводі виграних грошей з VBet 🤭,
які я блогополучно там і залишив 😂
Підсумки експерименту ✌️😃
1. Я не став лудоманом, адже це був просто черговий з багатьох моїх гемблінг-експериментів.
2. 90% від мого виграшу казино забрало назад, залишивши мені 1500грн чистого прибутку, щоб я купив справжньої риби для своєї сім'ї 😄
3. Відвідав міграційну службу та подав документи на новий закордонний паспорт та віддав внутрішній паспорт для вклеювання фотки 45 років
Друзі, тепер я хочу, щоб головний висновок на основі мого експерименту, ви зробили для себе самі. Ще раз подумайте за ці шайтан-машини. Згадайте дописи жителів cardmates.ua з результатами їх гемблінг-походеньок цим тоненьким льодом, котрі закінчувались далеко не так прикольно як мої 😉
Щоб не потрапити до рук моїх помічників по PokerDusPanser Кості та Тараса, притримуйтесь правил та принципів відповідальної гри, адже гемблінг викликає залежність ✌️😉
І трішки гумору в кінці, але якщо подумати, то не сильно це і гумор:
- Яка ставка у лодомана виграшна?
- Наступна! 🫣
Бажаю вам холодної голови в битві на полі гемблінгу, а ми летимо до нових пригод 🚀🚀🔥🔥





















Та казік - зло . При виграші відриває від реальності і самоконтролю . Каз ніколи не переграти ( хіба один спосіб - заблокувати вкладку казіно в усіх румах)
Я виключно заради експерименту ✌️😉
Написав гарно👍
Чую, що я лошара, що не порибачив, а з іншої сторони лошара, аби закинув вудочку🤣
Дякую тобі за комент 😘
Погано, що тобі взагалі дало по таким ставкам спочатку. Ці качелі до добра не доведуть. Не йди в казік навіть заради експеременту чи прекрасної історії для блогу.
Вже все позаду і справу зроблено 😁
Еххх... Все ж таки казино не переграти, як не крути 🫣
Цікаві пригоди, але прикро що назад забрало 🤷
Я не шкодую 🤩
Гарний підхід до казино, вітаю з виграшем 👍👌🤝💵
Дякую 🤗
Гарний блог .👍 Слоти фе 🤮, але інколи можна і покатати 😉😁
Дякую за відгукм😉
Гарно написав Андрію, але казік то така зараза що кожен має обпектись на власному досвіді😉 бо Віра в легкі гроші дуже часто перемагає здоровий розум 😁
В мене цієї віри і не було як такої 😜
Мені теж беткінг забанив бонуси та промікі.Бо закинув,як ти,100грн.А виводив тільки бонуси.😁А з паспортом треба швидше розбиратись..бо виводить ще прийдеться😉Доречі на фото в тебе занадто добрі очі якісь😅А казіно..Казіно це зло.Та і ставки..Я от проєграв 150 аури неділю тому,так до сих пір відійти не можу😥.
Очі можна змінити нейронкою 🤣
Та не треба..Люцифер теж був на вигляд добрим😅Щоб вводити в оману😈
Не читав, але відчуваю, шо Андрій залудив зароблені кальмарами гроші в казино(((
Ти помилився 🤣
На вудочку задовбався ловити, вирішив спробувати на динаміт 🙂
Так 🤣🤣
То лиш ти вмієш залити в слоті купу грошей, але залишитись в плюсі🤣🤣🤣
Не думав я над цим 😁
Давно не крутив, а після прочитаного ще більше не хочеться! Дякую!
На здоров'я 🤗
Костянтин крутий наставник 😁
Оооо, так 😉
Костя по факту👍🤭 все написав у переписці 👆😉: "замотати вудочку після виграшу"...)
Прийшлось зматати після програшу виграшу 😁
Гарна історія і печальна в одному слові,обідно, що так і невивів з вбету 15к...це і в мене було таке коли гроші невиводив вбет і я тоді програв все що мав,але я тоді на ставки пішов ставити великі суми...пару днів ходив як зомбі бо програв за пару годин 40к гривень тоді,...
Надіюсь твій блог стане прикладом,не лізти в слоти,бо там дуже рідко буває хепі-енд
Я також сподіваюсь на це 🤗
Казіно це зло!
Лудоманство це хвороба!
Тому тікай від них Андрій😁
Мене вже там не має 😜
Супер🥰
Слоти можна крутити тільки халявні, ніяких депів )
Стільки з ними повязано поганих історій
Добре що Андрій дуже організована людина і вміє вчасно спинитися
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.