Шон Діб подарував свій шостий браслет WSOP матері покійного друга

​Популярний американський покерист Шон Діб цього року встановлює нові власні рекорди. Спочатку покерист уклав парі з Білом Перкінсом на 1 000 000$, згідно з яким Діб повинен зменшити кількість підшкірного жиру з 40% до 17%. Поки що, Шон впевнено виконує всі умови парі. Вочевидь, це парі трохи допомогло Дібу виграти свій шостий браслет цьогорічної Всесвітньої покерної серії (WSOP 2023).

Шон Діб зумів стати чемпіоном турніру WSOP 2023 Event #27: 1 500$ Eight Game Mix та заробити окрім свого шостого трофею ВСОП 198 850$ призових.

Проте, нещодавно покерист вирішив попрощатись зі своїм крайнім браслетом та віддати його матері свого покійного друга. Для цього Шон навіть перервав свою гонку за званням Гравця Року WSOP 2023.

Благородний жест Шона Діба на "святкуванні життя" Теєра Расмуссена

Американський покерист Теєр Расмуссен помер на початку цього року у віці 39 років. Він був доволі відомою персоною в англомовному покерному ком'юніті. Багато відвідувачів популярного покерного форуму 2+2 вважають Расмуссена легендою за його внески на форум як члена фонду MTT "Waffle Crush", частиною якого також був Діб.

Згідно з даними на Хендомобі, Расмуссен заробив понад 1 670 650$ в живих івентах. Його найбільшим заносом стали 356 620$ за п'яте місце в браслетному турнірі Monster Stack з бай-іном в 1 500$ на WSOP 2014. На жаль, покеристу так і не вдалось при житті здобути золотий браслет.

Як вже було сказано раніше, Шон Діб перервав свого гонку за звання Гравця Року WSOP 2023, щоб побути декілька годин на "святкуванні життя" Теєра Расмуссена:

«На жаль, довелося піти раніше, ніж я хотів, але які чудові кілька годин я провів із людьми, яким пощастило знати Тейєра так довго, як знав його я. Коли я виграв шостий браслет, то одразу зрозумів кому його віддам» – заявив Шон Діб.

Він подарував свій браслет матері свого покійного друга, розуміючи. Та в свою чергу подякувала покеристу, розуміючи, наскільки важливо було для її сина отримати цей трофей.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.