Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Штат Кентуккі відсудив у PokerStars 1,3 мільярда доларів


Після відомої в покерному ком'юніті "Чорної п'ятниці" Старзи не припиняли нести юридичну відповідальність за ситуацію, що склалася з онлайн-покером в США.

У четвер Верховний Суд штату Кентуккі відновив рішення одного з окружних судів від 2015 року проти PokerStars і тепер Старзи зобов'язані заплатити до місцевих державні органи близько 1,3 мільярда доларів.

Попередній позов за 2015 рік був на загальну суму в 870 мільйонів і нове рішення Верховного Суду враховує цю суму, а також 12% додаткових процентних платежів, які запросили державні органи.

Читати також: Активні листи очікування на PokerStars: як це працює?

У 2015-му році суддя округу Франклін Томас Вінгейт вже виносив рішення на користь держави, а спочатку позов був поданий ще в 2010-му році. У тому позові стверджувалося, що PokerStars незаконно надавали свої послуги на території штату і близько 34 000 жителів Кентуккі, які зробили на Старз депозитів на загальну суму в 300 мільйонів доларів. Тоді держава вимагала від Старз 290 мільйонів, однак представники покер-руму неодноразово оскаржували це рішення.

Місцеві чиновники продовжили свою "боротьбу" з сумою позову почала поступово накопичуватися. Проте в 2018 році апеляційний суд Кентуккі скасував це рішення Томаса Вінгейта за 2015 рік, однак чиновники Кентуккі не припиняли подавати позови.

У 2020-му році Старз перейшли до Flutter Entertaiment, однак навіть це їх не врятувало від останнього рішення Верховного Суду Кентуккі.

«Цього ніколи не буде достатньо, щоб компенсувати збитки, завдані сім'ям Кентуккі і штату в результаті багаторічних безвідповідальних і злочинних дій PokerStars, але це хороший день для Кентуккі» – заявив губернатор штату Кентуккі Енді Бешар.

Цікаво те, що цей же губернатор активно закликав уряд США легалізувати онлайн-гемблінг, проте дії Старзів він назвав "безвідповідальними". Після рішення Верховного Суду – ПокерСтарс вже точно будуть зобов'язані виплатити уряду штату необхідну суму.

Ви теж маєте можливість трошки "пограбувати" Старзи, граючи у їх фріролах. Інколи для доступу у ці безкоштовні турніри необхідно ввести пароль. Дізнатися паролі на фріроли ПокерСтарс ви можете в спеціальному розділі на нашому сайті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.