Skrill або NETELLER: яка платіжна система краще?

Skrill та NETELLER

Іноземні платіжні системи набрали популярність у зв'язку зі «сірим статусом онлайн-покеру в Україні». З їх допомогою покерні гравці можуть поповнити свій рахунок швидко і без проблем. Платіжні системи Skrill або NETELLER - ідеальні помічники для покерних гравців.

Перед їх вибором перед покеристом постає питання: а яка ж з них краще? Рішення залежить від декількох факторів. Один з головних - розмір сум, які буде переводити гравець. Перш ніж зробити висновок, яка з платіжних систем зручніше, ми пропонуємо короткий огляд кожної з них.

Skrill і NETELLER: що спільного?

Між Skrill і NETELLER є багато спільного і вони контролюються однією організацією - Paysafe Group. Платіжні системи схожі між собою за такими критеріями:

  • Процес верифікації акаунтів.
  • Комісії на введення і виведення коштів.
  • Безпека.

У жодній з них немає гривні, тому їх користувачам доводиться платити відсоток при використанні і виведенні коштів через MasterCard. Однак Skrill або NETELLER не беруть комісії за депозити на гемблінгові сайти.

Чим відрізняються Skrill і NETELLER?

Платіжні системи в першу чергу відрізняються статусами. Skrill підтримує виведення грошей через картку VISA, карту MasterCard, рахунок в банку і Skrill Prepaid Mastercard / NET + MasterCard. У свою чергу в NETELLER цю операцію можна зробити тільки через рахунок в банку і Skrill Prepaid Mastercard / NET + MasterCard.

Різниця між платіжними системами також полягає в тривалості дії статусів. У NETELLER він працює протягом 12 місяців. У Skrill VIP-статус діє протягом 3 місяців.

Відповідь на питання, яка з платіжних систем все-таки краща, залежить від мети створення електронного гаманця. Skrill підійде гравцям, які оперують невеликими сумами. У свою чергу для покеристів, які «крутять великі суми», найкраще підійде NETELLER.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.