Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Skrill або NETELLER: яка платіжна система краще?

Skrill та NETELLER

Іноземні платіжні системи набрали популярність у зв'язку зі «сірим статусом онлайн-покеру в Україні». З їх допомогою покерні гравці можуть поповнити свій рахунок швидко і без проблем. Платіжні системи Skrill або NETELLER - ідеальні помічники для покерних гравців.

Перед їх вибором перед покеристом постає питання: а яка ж з них краще? Рішення залежить від декількох факторів. Один з головних - розмір сум, які буде переводити гравець. Перш ніж зробити висновок, яка з платіжних систем зручніше, ми пропонуємо короткий огляд кожної з них.

Skrill і NETELLER: що спільного?

Між Skrill і NETELLER є багато спільного і вони контролюються однією організацією - Paysafe Group. Платіжні системи схожі між собою за такими критеріями:

  • Процес верифікації акаунтів.
  • Комісії на введення і виведення коштів.
  • Безпека.

У жодній з них немає гривні, тому їх користувачам доводиться платити відсоток при використанні і виведенні коштів через MasterCard. Однак Skrill або NETELLER не беруть комісії за депозити на гемблінгові сайти.

Чим відрізняються Skrill і NETELLER?

Платіжні системи в першу чергу відрізняються статусами. Skrill підтримує виведення грошей через картку VISA, карту MasterCard, рахунок в банку і Skrill Prepaid Mastercard / NET + MasterCard. У свою чергу в NETELLER цю операцію можна зробити тільки через рахунок в банку і Skrill Prepaid Mastercard / NET + MasterCard.

Різниця між платіжними системами також полягає в тривалості дії статусів. У NETELLER він працює протягом 12 місяців. У Skrill VIP-статус діє протягом 3 місяців.

Відповідь на питання, яка з платіжних систем все-таки краща, залежить від мети створення електронного гаманця. Skrill підійде гравцям, які оперують невеликими сумами. У свою чергу для покеристів, які «крутять великі суми», найкраще підійде NETELLER.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.