Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Співзасновник Triton Poker виграв турнір по Шорт Деку

Річард Йонг 2023

Івент по Шорт Деку на Triton Poker зібрав 38 входів, які сформували призовий фонд 950 000$. Трішки не дотягнули до мільйона доларів, але Річарда Йонга це не збентежило. Співзасновник серії не тільки взяв участь у події, а й став її чемпіоном.

«Я знаю, що всім подобаються турніри Triton Series, тому що ми всі дуже дружні, як сім’я. Я хотів би бачити, як Тритон стає найкращою серією у світі», – сказав Йонг.

Це вже другий титул Трітон в активі малазійця. Його сміливо можна назвати постійним гравцем в Шорт Дек – це його улюблена дисципліна. Серед учасників фінального столу Event #15 були такі потужні гравці, як Майк Вотсон, Микита Бодяковський, Стівен Чідвік та Кріс Брюер.

Кріс вийшов у хедз-ап і був останнім хто намагався счинити спротив Річарду. Поступово більшість фішок переходила в стек Йонга, поки він не досяг переваги в стеці 10 до 1. Брюеру роздали кишенькових валетів, здавалося б непогана стартова рука для подвоєння. Американець пішов в олл-ін, Річард зіграв кол з А-7. На флопі одразу вийшов туз, а Брюер не дочекався валета на тьорні чи рівері. Ось так і завершився івент по короткій колоді.

Triton Poker Event #15

Результати фінального столу

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Річард ЙонгМалайзія323 000$
2Кріс БрюерСША222 000$
3Ансон ЕвеМалайзія143 000$
4Стівен ЧідвікВеликобританія110 000$
5Микита БодяковськийБілорусь85 500$
6Майк ВотсонКанада66 500$

Попередня перемога Йонга була здобута в Чорногорії в 2018 році. Тепер він нарешті знову став чемпіоном після свого восьмого фіналу в короткій колоді.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.