Співзасновник Triton Poker виграв турнір по Шорт Деку

Річард Йонг 2023

Івент по Шорт Деку на Triton Poker зібрав 38 входів, які сформували призовий фонд 950 000$. Трішки не дотягнули до мільйона доларів, але Річарда Йонга це не збентежило. Співзасновник серії не тільки взяв участь у події, а й став її чемпіоном.

«Я знаю, що всім подобаються турніри Triton Series, тому що ми всі дуже дружні, як сім’я. Я хотів би бачити, як Тритон стає найкращою серією у світі», – сказав Йонг.

Це вже другий титул Трітон в активі малазійця. Його сміливо можна назвати постійним гравцем в Шорт Дек – це його улюблена дисципліна. Серед учасників фінального столу Event #15 були такі потужні гравці, як Майк Вотсон, Микита Бодяковський, Стівен Чідвік та Кріс Брюер.

Кріс вийшов у хедз-ап і був останнім хто намагався счинити спротив Річарду. Поступово більшість фішок переходила в стек Йонга, поки він не досяг переваги в стеці 10 до 1. Брюеру роздали кишенькових валетів, здавалося б непогана стартова рука для подвоєння. Американець пішов в олл-ін, Річард зіграв кол з А-7. На флопі одразу вийшов туз, а Брюер не дочекався валета на тьорні чи рівері. Ось так і завершився івент по короткій колоді.

Triton Poker Event #15

Результати фінального столу

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Річард ЙонгМалайзія323 000$
2Кріс БрюерСША222 000$
3Ансон ЕвеМалайзія143 000$
4Стівен ЧідвікВеликобританія110 000$
5Микита БодяковськийБілорусь85 500$
6Майк ВотсонКанада66 500$

Попередня перемога Йонга була здобута в Чорногорії в 2018 році. Тепер він нарешті знову став чемпіоном після свого восьмого фіналу в короткій колоді.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.