Справжній тигр: Андрій Новак здобув чемпіонський титул OSS на ACR Poker

Андрій «stiger» Новак виграв турнір з бай-іном 215$ на ACR Poker

​Від початку вересня на платформі ACR Poker стартувала серія із найкрупнішим загальним призовим фондом в історії покер-руму – Online Super Series XL (50 000 000$ GTD). На цей час гарантії у більшості турнірів було перебито, тому можна сміливо сказати, що ACR «влучили в яблучко» із запуском фестивалю під початок нового покерного сезону.

У неділю на серії вдало виступив український хайролер Андрій Новак, який грає на ACR під відомим багатьом гравцями нікнеймом «stiger». Новак вийшов за фіналку події 215$ OSS #230H PKO: турнір зібрав 1 529 входів, а призовий фонд склав понад 300 000$.

Українцю знадобилося майже півтори години, щоб розірвати фінальний стіл та забрати титул. За перше місце «тигр» отримав 38 169$ призових (разом із баунті).

Українець став переможцем івенту серії OSS XL з гарантією 300 000$

​Завдяки цій перемозі Новак зміг трохи «відмазати» свій поганий ран на ACR Poker. До минулого тижня мінус українця у покер-румі становив понад 80 000$.

Серія OSS XL триватиме до 3-го жовтня – ще можна встигнути увірватись до турнірів та заробити бали у лідерборд з призовим фондом 60 000$. Огляд покер-руму за цим посиланням.

Americas Cardroom
США Доступно для гравців з вашої країни
4.0 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна k12s12v87 Експерт
Експерт

Машина! ! !

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.