Сталась Аварія, роздача на 400 доларів
Вітаю, покажу вам цікаву роздачку і послухаю ваші міркування, роздача досить непривична,
У нас тройний стек у фіша також... хлопчина на батоні рекреаційний ігрок без сумніву.
на позиції SB - РЕг.
У нас стандарт опен - отримаемо 3б від фіша + 4б від SB , в рега на SB полярний спект - він хоче вирізати нас з роздачі... ( там як натси так і сумнівні руки - переважно натси)
у нас кол на прифлопі ...
на флопі йде стандарт сб від рега - і у нас задачка з хвостиком..
Якщо у рега тузы або дами - ми і так намотались... а ось якщо у фіша Дама або дро - хочеться добирати вже з префлопу. короче може і сумнівне рішення пушити, але кахоноси у мене на місці я за пуш!!
ну що з цього вийшло я думаю ви бачите самі...
Якщо чесно я не дуже і розчарувався, тому що це майже битова ситуація.
сиджу і пью чайок) і думаю, що такий шлях покеристів! і нікуди не дінешся і треба це сприймати як є ,
і такого плану сесії час від часу мене тільки закаляють, щоб я став сильнішим... і воно так і працює.
і доречі якщо я не забуду то пізніше закину у блог роздачку де я програвал (П"ятерний стек) - там теж було досить цікаво і де я отримав гарний досвід!
Чекаю вашу реакцію, най щастить за столами, бувайте!!






Привіт... відверто кажучи, "фул ринг" грав ой як давно... але спробую дати свою оцінку роздачі. ШД не беру до уваги!!! Звісно, зараз можуть налетіти "гуру" покеру і розповідати про те що мій коментарій помилковий чи щось подібне)
Саме тут(в цій роздачі) багато складових/пунктів/моментів...
Префлоп як по мені норм... можемо коли, ставити пастку... на чудових для нас флопах.
Тепер дивись... ти кажеш що на СБ рег... як гадаєш, багато в нього 4бету ??? без пози... НА хвилинку... це "фул ринг", де грають більш "нітово". Але преф норм... я б грав в 50% випадках так само. тому що у нас або кол 4бету... або пуш, гадаю що про 5 бет розповідати не потрібно? (не тобі, а всім випадковим - гуру)
Далі постфлоп... він робить Цбет проти вас обоїх... якщо у нього ти теж помічений регом, а креативний, креативним то низ у ньго тут АК. Тобто ти своїм пушем повністью руйнуєш план на префлопі, а саме... вибиваєш креативно гравця, якщо він зараз робить пас, то у рега просте рішення... з АК фолд, з КК/АА і ДД їдемо на стек.
Ну тобто, хз... наш пуш це гра в угадайку) як проти АА, так само і проти ДД ми їдемо в 2 аути.
Я б просто колив цбет, а не пуш від креативного і репуш від регу приймав би рішення... кол/фолд. 50/50... не знаю, що зробив би... я за кол, в той же час і за фолд... але ж до речі гадаю роздача з ПС ? то дивився б на стати... і чомусь гадаю що б розглядав би варіант фолду...
Друже дякую за відповідь, є корисні думки, я грав і по статам і по опонентам і план був поіхати з фішом у якого дама або дро ! і в якого тройний стек, з регом в роздачі все зрозуміло він не сильно впливає на розіграш.
є вітка у якій ми граєм кол і терном буде складна ситуація і фіш мало верогідно поїде на стек, але це не точно)😄
Є гілка спеціальна на форумі для роздач Розбір роздач
На ній тобі будь-яку роздачу розберуть на атоми і підкажуть фахівці.😉👍️
Дякую, трохи пізніше загружу.
Я ще раз сам на дозвілля ще поміркую над розіграшем КК в такому споті