Стів О'Двайер став чемпіоном турніру WPT High Roller

Популярний хайролллер з США Ірландського походження Стів О'Двайер останнім часом дає частіше про себе знати, виграючи великі призові в дорогих турнірах на PartyPoker.

Днями він здобув перемогу в івент хайролерів WPT Online на PartyPoker вартістю 5 200$ і з гарантією призових в розмірі 250 000$.

У турнірі зібралася непогана кількість гравців, ці входи майже вдвічі перебили заявлену гарантію і сформували призовий фонд в 415 000$.


За свою перемогу Стів О'Двайер заробив непогані призові в 115 640$. Ранер-апом турніру став професійний покерист з Німеччини, який зіграв під прапором Великобританії – Крістоф Фогельсанг, він отримав виплату в 73 200$.

Третім в цьому івент став канадський покерист Девід Пітерс з призовими 50 020$. П'яте місце і призові 26 000$ заробив успішний гравець з нідерландів Теон Малдер. Дев'ятим з виплатою 14 530$ став відомий бразилець Юрій Дзівілевскі.

Всього в призові потрапило 13 гравців. Останнім, хто заробив мінімальну виплату в 11 360$ став покерист-хайролер з Канади Паскаль Лефрансуа. Бабл-боєм турніру став популярних покерист зі Швеції Ніклас Астедт.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.