Sunday Million 1 аут / план Бенджаміна / Дурні гроші / 211

Всім привіт.

В минулому блозі писав про невдалу спробу зіграти хайролерский турнір та вже наступного дня PS дало можливість потрапити у турнір за $10.300.

З фріролу у турнір за $11 де виграв один з 6 квитків за $109.

Спойлер

Взагалі, в кого є банкрол, грати сателіти на старзах +EV, бо всі вони з оверлеями.


109

Така ситуація що я вже мав йти оллін з Ах рукою. Коли побачив карти суперників міг розраховувати на потроєння, класно вони аути один одному порізали, та флоп був безжальним, хоч і з невеликою надією.



Sunday Million

Шлях у головну подію починається з фріролу. Іноді здається що стек прохідний й треба дотягти та бабл може так затягнутись, що  стає лячно. Буває що скинеш АК, а потім без білета залишаєшся((

Хоч скрін я зробив на терні та я зіграв пас префлоп, розраховуючи що за 2 роздачі поки мене з'їсть анте хтось випередить мене й стане баблбоєм.


ГВЧ на баблі нормально замазує в чипака, хоч я і виграв би з сетом та пас я правильно зробив.



11

Вирішальний оллін після якого легко довів справу й взяв білет.



109

Перейдемо до головної страви.

Турнір як ніколи складався добре. За час пізньої реєстрації встиг зробити 2 ноки, один з тузами у префлопі встояв проти валетів, а другий, підловив дуже активного гравця зібравши сильну руку.

Перші дві години гри після подвоєння був чипаком столу й грати було не важко, всі гравці передбачувані, а потім кинули за інший стіл де я зі своїм стеком був одним з найкоротших, ще й чипаки грали еніту й полювали за нокаутами. Хвилин 30-40 я тільки звикав до гравців та намагався зрозуміти їхню гру.

Коли я вже підлаштувався під спортсменів за столом, мав гарний стек й міг розраховувати як мінімум на мінімальний ітм -  сталась рокова роздача.

На батоні коротун зі стеком 3вб, то ж весь стіл зайшов під нього, вийшов мультипот на 6 спортсменів. В мене рішення було просте з вб, я теж в грі. План на роздачу простий, якщо флоп мій- граю, ні, то легкий пас і не жалкую що не борюсь за нокаут.


Флоп вийшов просто чарівний. Тут я боюсь тільки 4х краще за мою руку та хочу вибити всі фд або хай платять дорого.

Ставлю 3/4, можливо варто було пушити чи менший сайзинг обрати?

Отримую репуш та колл від МБ і якщо репуш від активного гравця наче ОК, то що зі своїм колом забув спортсмен з К2 я не знаю.


Бачу 89,9% на перемогу, мене б'є лише король пік та ранер-ранер, як я зрадів що ФД відсутнє.


Терном таки впав той король піковий і замість трьох нокаутів, баунті $150 й стеку 100ВБ+, я став одним з найкоротших у турнірі.

Наче я не ганявся за баунті та зіграти я по іншому напевно не міг.

Через 5 хвилин зміг подвоїтись.


Напевно це була моя 5-и хвилинка, бо майже одразу я міг би в лімпованому поті доїхати двічі та мені б ще все проплатили.



Останню зіграв геть погано. Переоцінив своє попадання у туза. Оп префлоп по 3вб, вирішив захистити, флоп чек/кол з думкою про пуш на терні, що і зробив.


Треба було або пас префлоп або вже на флопі скидати.

Напевно втомився, що останні пів години на мене всі тисли, я й те і робив що тиснув фолд, а тут аж туза впіймав.

Черговий сандей мілліон не пройдено.


План Бенджаміна

Днями на GG пройшов турнір WSOPOnline з байіном $5к. Призовий фонд досяг фантастичних $28.314.750.

Перше місце взяв легендарний Бенджамін Ролле (Benjamin Rolle) який розвалив фінальний стіл та виграв ХА маючи стек в тричі менше.

Я хочу звернути увагу на пост Бена у твіттері після турніру де він показав свій план на гру. 

Спойлер

Моя підготовка до $3 900 000.

Я використовую це як нагадування під час сесії, коли справи йдуть не так, як я хочу.Так я контролюю ситуацію. У мене є чіткий план.

Це допомагає мені зосередитися на речах, які я контролюю.

Оскільки мій почерк схожий на почерк 9-річної дитини, я напишу це тут:

1⃣ Ви можете грати з будь-якого розміру стеку.

2⃣ Обирайте свої моменти з розумом, але наказуйте безжально.

3⃣ Будьте уважні, хто боїться, а хто ні.

4⃣ Ви йшли дуже добре до цього моменту. Ви могли б вилетіти на 9-й позиції.

5⃣ Мені байдуже, наскільки дурним може виглядати гра.

6⃣ Пам'ятайте, що герофолдінг перевершує героколлінг - це також стосується терну та ріверів.

7⃣ Мене хвилює лише EV. Не GTO. Не блокери. Я пасую, коли мене переграють, і не роблю дурних колів, тому що мені так сказав сольвер. Я блефуватиму, якщо вважатиму, що в мене достатньо фолдеквіті.

План як виграти $3.900.707


Які пункти вам подобаються? Можливо щось візьмете на озброєння.



Дурні гроші (Шалені гроші) / Dumb Money

Не скажу що я прям фанат та мені подобаються фільми засновані на реальних подіях. 

Ця історія була зовсім не давно й дуже дивно що я про таке не чув, бо про торги чи нетипове коливання курсів я мав чути.


Слоганом до фільму можна було взяти Дусіне - "Полетіли  🚀🚀🚀🔥🔥🔥"

Фільм зайшов в першу чергу як він знятий, все динамічне, музичний супровід топ. Ще в таких фільмах мені подобається подумати, а як я б вчинив на місті кожного.

Головний герой на початку наче хоче просто вкластись в безперспективні акції в які він вірить та потім це переходить у боротьбу проти хеджфондів.

Звісно, якби не віра людей які про торгівлю акціями знають тільки те що вони ні чого про це не знають, то й акції не росли б, а просто все було б з ними як й планували хеджфонди.

Тут писав про крипту, тут ситуація аналогічна, коли б ви скинули акції? Скажу, якщо порівняти з кимось по фільму, то я був би як продавець в магазині техніки, зафіксував би частку прибутку, а частку тримав. 

По фільму дуже шкода дівчину лікаря, яка повірила в ідею, в поставлену мету та сама не знала коли варто зупинитись.

Ще на таку тематику є фільм "Гра на пониження", тільки там досвідчений аналітик грав проти ринку.


Дякую за увагу. Good game

Оцінити блог:
25
Коментарі (33)

Спочатку ідуть невдалі турніри,в після цього завжди ідуть перемоги,бажаю щоб так і було, удачі тобі 🤝👍🏆

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

Дякую, взаємно.

Україна dusia777 Легенда
Легенда
  • наступного дня PS дало можливість потрапити у турнір за $10.300.

Після такого початку, посмішка не сходила з мого обличчя. До тих пір, поки твоїм опам з королями не доїхало 🫣


Чекатиму на блог, в якому не буде від тебе побрехеньок 😂😂😂


Полетіли до нових пригод 🚀🚀🚀🔥🔥🔥

2 відповіді

Ахаха

Україна Vetal Легенда
Легенда

Та цей пост наче без побрихеньок.

Скажи ж, що король підступно вийшов.

З приводу слогана до фільму не жартую, тільки у фільмі вони казали полетіли до місяця.


А ти не думав, що може краще грати менший абі,і рубити капусту там,чим гнатися за цим квитком в 10300 через сати,бо він може бути безтолковим???

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

Я ж з фріролів проходжу, все йде паралельно.

Зараз на ПС серія закінчиться і не буде фріх до 10к.

Україна nikolatesla54 Еліта
Еліта

Все чекаю коли ти все таки занесеш який-небудь хайролерський турнір. ( не сарказм)

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

Дякую. А якщо занести як Бенджамін, то це просто космос буде.

Україна lev19920223 Еліта
Еліта

А я думав що це тільки в мене такі роздачі де опи в 1 аут доїжджають🫣

Відредаговано
1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

Таке інколи буває, тільки чому зі мною це трапилось у сандей мілліон, наче не могло в якійсь фріхі так переїхати))

Україна Grisha802 Гуру
Гуру

Все добре і цікаво написано.Я тільки одного не допетрав Ти щось виграв з цих турнірів?

По доїзду Короля пік дуже дуже прикро.В роздачі все вірно зробив.Думаю що кожен так би вчинив.

Стосовно плану -моя думка як би Бенджамін не виграв турнір ми всі залишились без плану ?

Пункти в плані дещо розмиті проте почитати план варто на те він і план.

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

Дякую.

Якби він не вигнав, показав би інший план.


Спойлер

Зробив 2 нока, це 50 на касу впало


Україна serjio25 Легенда
Легенда

Ти наполегливо граєш ці турніри. Доля обов'язково має тебе винагородити перемогою💪

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

Дякую. Старзи дають гарний шанс що б їх грати, то ж нащо відмовлятись.

Україна Deadpool_UKR Еліта
Еліта

Король по тьорну то взагалі ні в які ворота. Якщо ти витримуєш таке і продовдуєш штурмувати ці сателіти - то маю надію скоро покерні боги стануть на твій бік!

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

Дякую та взаємно.

Україна Uri77 Експерт
Експерт

Гарно написав ! Ось тільки виграти не вдалось🙂‍↕️🙂‍↕️🙂‍↕️

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

тільки маленький втішний приз у пару ноків))

Україна VaKa89 Легенда
Легенда

З К просто капець яка підстава!😬

Ставлю 3/4, можливо варто було пушити чи менший сайзинг обрати?

Я б взагалі пуш не розглядав, та і сайзінг би обрав десь приблизно 40-50 відсотків! Бо там стекі такі що К вони і самі репушнуть, а так ще одну вулицю можуть протягнути якісь кишеньки малі,  А хай! а на тьорні вже б пушив, головне щоб він був не такий як в тебе!🙈

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

маю з тобою погодитись, пуш не дуже добре, бо короля точно не скинуть, можливо взагалі варто було чек/пуш чи колл оліна, бо короля отой оп з К8 і сам запушив та він і в блеф міг би, він такого чудив за столом наче фріху грає.

Україна VaKa89 Легенда
Легенда
Які пункти вам подобаються? Можливо щось візьмете на озброєння.

Мені оце подобається!⬇️

Пам'ятайте, що герофолдінг перевершує героколлінг - це також стосується терну та ріверів.

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

мені 1 та 3 сподобались коли побачив та з кожним разом як перечитую та осмислюю, то кожен пункт це топ.

Відредаговано
Україна VaKa89 Легенда
Легенда

Щасти у підкоренні мрії!👍️

2 відповіді
Україна Vetal Легенда
Легенда

Дякую. Ти теж тягни не тільки легендарну хомку.

Україна VaKa89 Легенда
Легенда

То і з хомкою вийшло диво якесь, бо решта просто вбиває!🤪

Україна Gymkabasik Еліта
Еліта

Коли я вже дочекаюсь, щоб ти забрав цей турнір?🍀🏆💪

1 відповідь
Україна Vetal Легенда
Легенда

Хотів би і я знати коли.


Спойлер

Хоч би вже цього тижня


Україна Fat_Santa Еліта
Еліта

Ох вже ці рокові роздачі😨 Цей турнір все-таки повинен рано чи пізно підкоритись💪

Які пункти вам подобаються? Можливо щось візьмете на озброєння.

Мені байдуже, наскільки дурним може виглядати гра.

Дякую за фільм🙏 Обов'язково гляну👀

0 відповідей
Україна ArHanGel545 Гуру
Гуру

 Вітаю, чудовий блог!👍️

Роздача в Sunday Million - це просто жесть. Програти з 89,9% на перемогу неймовірно прикро. Співчуваю!

Дуже сподобався «план Бенджаміна» - крута знахідка. Думка про те, що EV важливіше за сліпе слідування GTO, особливо влучна.

Дякую за рекомендацію фільму - гляну.

Бажаю, щоб наступного разу в SM все склалося і доля повернула борг! Успіхів! 🚀

0 відповідей
Україна Tarasgr Гуру
Гуру

7 Правил класна штука, особливо правило 7

про біржі акції фонди бачив вільм де не в головній ролі Бред Піт, в ролі якогось умного штемпа,  забув як називається але фільм потужний

0 відповідей
Україна xxxGGWPxxx Легенда
Легенда

Гарна розповідь! Та й добре що переклад нотаток Bencb зробив! 👍️

Хм, фільм додам у список! 😉

Ну й колись SM буде твій! 💪

0 відповідей
Україна Sye Гуру
Гуру

Мені б твоє завзяття💪

Лінуюсь грати сати хоч вони і вигідні якщо є оверлей😔

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.