Суперечка між Янсом Арендсом та Алленом Кесслером

​Всесвітня покерна серія нерідео стає приводом для розбірок між популярними покеристами. Наразі в покерній спільноті нашумів скандал між Ендрю Роблом та чеським хайролером Мартіном Кабрхелєм. Останнього звинуватили в шахрайстві під час гри на WSOP 2023.

Проте, далеко не всі знаєть про давню суперечку між американським покеристом Алленом Кесслером та хайролером з Нідерландів Янсом Арендсом. Останній, до речі, нещодавно переміг в турнірі WSOP 2023 Event #29: 100 000$ High Roller No-Limit Hold’em, де виграв свій другий золотий браслет, а також 2 576 720$ призових.

Ця історія розпочалась ще минулого року, коли Кесслер, який також відомий за своїм прізвиськом "Chainsaw" (пер. з англ. "Бензопила), дорікнув Янсу Арендсу у його відстуності результативності в дорогих турнірах.

До речі!
До речі!

Нещодавно Аллен Кесслер перейшов позначку в 100 потраплянь у призи в браслетних івентах WSOP. Покерист і досі не має жодного браслету, хоч його загальний профіт в живих турнірах становить понад 4 224 000$.

Перепалка між Кесслером та Арендсом у Твітері

У 2022-му році Аллен опублікував у своєму Твітері коротку статистику, щодо результатів Янса в живих івентах. Американець приправив свою статистику уїдливими фразами стосовно того, що голандець позиціонує себе у якості покерного тренера.

Кесслер тоді досить швидко отримав відповідь від Арендса, де Янс порадив Аллену не робити поспішних висновків, оскільки ще не були зіграні івенти WSOPE в Розвадові. Трохи згодом вони знову посварились у соцмережах, після того, як Арендс вибив Кесслера з турніру 6-макс вищезгаданої серії WSOPE. 

Аллен назвав Янса "Loser Euro guy" (невдаха європеєць) та відмітив "хороший кол" голландця на префлопі з різномасними дама-вісім проти різномасних король-десять. Вочевидь, це зачепило Арендса, який відповів йому на цей пост у Твітері:

«П’ятдесяти з чимось річний лисіючий регуляр івентів з низькими ставками живе за рахунок казино, але впевнений, що хлопець, який автоколить на Q8 – невдаха» – відповів голандець.

Деякі представники покерної спліьноти відмітили, що попри невдачі Янгса в живих турнірах, в онлайні він розриває кілополяни хайролерів. Як приклад, Кесслеру навели перемогу Арендса в WSOP Online 2022 за 1 000$, де Янс виграв свій перший браслет і 129 740$ призових. Проте, ці аргументи не вразили американця, який заявив що "онлайн-покеру довіряти не можна".

Вже в 2023-му році Янс Арендс почав заносити і в офлайні. Спочатку на серії Triton Poker у В'єтнамі Янс виграв івент вартістю в 30 000$, заробивши 921 170$. На WSOP 2023 він спочатку посів третє місце в турнірі хайролерів за 50 000$, де виграв 694 010$, а вже згодом заробив свій другий браслет і оформив найкращі призові в івенті з бай-іном в 100 000$.

Після свого тріумфу в живих івентах WSOP 2023 Арендс написав у Твітері: «Хтось бачив Кесслера? Він чомусь не потрапив на фото переможців». У відповідь Аллен Кесслер привітав голандця з його вражаючим результатом на ВСОП та заявив, що переконаний, що їх суперечка вмотивувала Арендса вигравати і в офлайні. В будь-якому випадку, конфлікт вже можна вважати вичерпаним.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.