888poker.com - мы приняли решение лишить вас права на участие во всех наших предложениях и рекламных акциях на наших игровых сайтах
Україна Andrusenko
Без статусу

Недавно вирішив зареєструватись в цьому покер-румі, після активації аккаунту, на почту прийшло повідомлення, що мені надіслано смс на номер телефону, та при переході за поссиланням, будуть нараховані бонуси. СМС повідомлення не було, написав в в підтримку, після перевірки, бонуси були нараховані. Приблизнно на сумму в 8$, але Я повинен був їх відіграти в спеціальних турнірах, або спінах.. Перший турнір в якому брало участь 69 користувачів, Я завершив на першому місті, і мені видали інший квиток, у розмірі 1$ для участі в інших турнірах, по іх умовах, квитки які нараховані за бонусною программою. діють обмеженний час.


Прокинувшись ранком, зайшов з мобільного додатку, і побачив що мій обліковий запис, тимчасово відключенний, і мало б прийти на почту повідомлення з поясненням. Але нічого не прислали.. Я звернувся до тех. підтримки, яка ну дуже довго відповідає.. Мені пояснили, що треба пройти веріфікацію. Пройшов, на протязі 5 днів, так як у самого час обмеженний..

Сьогодні прийшло повідомлення, що все гаразд, і мій обліковий запис актиованний. Але бонусів - немає. На почті ще є одне повідомлення від цього покер руму, цитую.


Спасибо, что прислали нам свои документы. Мы проверили все необходимые данные, и теперь ваша учетная запись 888poker полностью активна.

Тем не менее, мы приняли решение лишить вас права на участие во всех наших предложениях и рекламных акциях на наших игровых сайтах, и в будущем могут также применяться ограничения по ставкам.

Не волнуйтесь, вы по-прежнему можете использовать все наши игровые продукты в обычном режиме.    

Висновок Я зробив, грати там за таких умов не буду. Бо свої правила та вимоги, вони трактують так, як їм забажається. І мене таке знайомство з ними, обурило мягко кажучи. Від себе могу додати, дуже не рекомендую грати на 888poker.com.

В когось були схожі випадки?

Коментарі (1)
Україна fito_lampa Експерт
Експерт

жах.. шось мене все меньше подобаєтся цей рум

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.