Мій новий улюбленець. Виразка. Трохи про покер
Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Доброго часу доби гемблінгова спільнота!!!

Починати треба з позитивних новин, то так і зробимо!!!

У неділю мені прийшла посилка ( поки не від КМ), а з аліку. 

І головне прийшов гаджет, який майже одразу став новим улюбленцем.

Так це усього навсього хвостатий друг:

Я вирішив його одразу випробувати, але стала прикра неприємність. З улюбленцем усе в порядку. я ще не встиг його зламати. Просто мій організм дав збій і я навіть не зміг дограти усі відкриті турніри. Мене накрило так, що я навіть не міг сидіти чи лежати, тільки ходьба трохи заспокоювала.

Тому я трохи випав на пару днів з усього, що мене оточує. Я тільки пройшов один етап лікування і йшов на поправку, але виразка шлунку від споживання великої кількості ліків накрила мене з головою.

Тому я пару днів вже приймаю наступний курс різних ліків. Сьогодні навіть поїхав на роботу, маючи повні кармани пігулок і галетного печива. Тому можливо на деякий час трохи зменшу інтенсивність свого спілкування. бо начебто хочеться бути у курсі усіх подій у спільноті, дивитися ЧС з футболу, але організм просить збавити оберти і інколи давати відпочинок .

Так про позитивне написав, про погане теж, але закінчувати буду всеж на позитивній ноті.

Хвостатий улюбленець дуже рвався у бій і я почувався більш меньш навечір, то я вирішив сьогодні, що не можу йому  у цьому відмовити і вирішив зіграти один дешевий турнірчик.

Не буду довго, просто скажу, що на даний час обкатка мишки пройшла доволі успішно і ми разом з нею навіть зайняли призове місце.


Тому не зупиняймося на досягнутому і з вірою в перемогу будемо йти тільки уперед!!!

Бажаю усім, щоб хвороби оминали і у вас завжди був час на улюбленні справи!!!

На цьому сьогодні усе!!!


Дякую за увагу!!!

З повагою!!! Chak Krym!!!

Коментарі (27)
Україна electroairman Еліта
Еліта

Одужуй ,а все інше почекає...

Мишка-прикольна,бачу в тебе гарний смак на модняві штучки😉

Відредаговано
Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Здоров'я 🤝✊і нових перемог🏆💲

Дякую за побажання!!!

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Одужуй ,а все інше почекає...

Мишка-прикольна,бачу в тебе гарний смак на модняві штучки😉

Дякую!!!

Моднява це добре, подивимося як буде себе вести!!!

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Бажаю як найшвидшого одужання, і новий друг хай довго служить🤝

Дякую за побажання!!!

Україна serjio25 Легенда
Легенда

Міцного здоров'я тобі🤝

Україна Fat_Santa Еліта
Еліта

Якнайшвидшого одужання та міцного здоров'я💪🤝 

Вітаю з бронзою🥳🎉🥉 

Нехай хвостатий улюбленець допомагає заносити🐭🤑 

Україна Todoren Експерт
Експерт

Вітаю, і скорішого одужання!🙏

12
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.