Починати треба з позитивних новин, то так і зробимо!!!
У неділю мені прийшла посилка ( поки не від КМ), а з аліку.
І головне прийшов гаджет, який майже одразу став новим улюбленцем.
Так це усього навсього хвостатий друг:
Я вирішив його одразу випробувати, але стала прикра неприємність. З улюбленцем усе в порядку. я ще не встиг його зламати. Просто мій організм дав збій і я навіть не зміг дограти усі відкриті турніри. Мене накрило так, що я навіть не міг сидіти чи лежати, тільки ходьба трохи заспокоювала.
Тому я трохи випав на пару днів з усього, що мене оточує. Я тільки пройшов один етап лікування і йшов на поправку, але виразка шлунку від споживання великої кількості ліків накрила мене з головою.
Тому я пару днів вже приймаю наступний курс різних ліків. Сьогодні навіть поїхав на роботу, маючи повні кармани пігулок і галетного печива. Тому можливо на деякий час трохи зменшу інтенсивність свого спілкування. бо начебто хочеться бути у курсі усіх подій у спільноті, дивитися ЧС з футболу, але організм просить збавити оберти і інколи давати відпочинок .
Так про позитивне написав, про погане теж, але закінчувати буду всеж на позитивній ноті.
Хвостатий улюбленець дуже рвався у бій і я почувався більш меньш навечір, то я вирішив сьогодні, що не можу йому у цьому відмовити і вирішив зіграти один дешевий турнірчик.
Не буду довго, просто скажу, що на даний час обкатка мишки пройшла доволі успішно і ми разом з нею навіть зайняли призове місце.
Тому не зупиняймося на досягнутому і з вірою в перемогу будемо йти тільки уперед!!!
Бажаю усім, щоб хвороби оминали і у вас завжди був час на улюбленні справи!!!
Ми використовуємо кукі ("cookies") відповідно до «Повідомлення про файли кукі». Використання кукі може привести до обробки ваших особистих даних. Для отримання додаткової інформації про використання файлів cookie та блокування кукі в настройках браузера відкрийте «Повідомлення про файли кукі» тут.
Якщо ви даєте згоду на використання файлів cookie та обробку ваших особистих даних відповідно до «Повідомлення про файли кукі», натисніть «Прийняти». Увага! Якщо ви заблокуєте файли cookie, які необхідні для правильної роботи сайту, це може привести до його непрацездатності.
Доброго часу доби гемблінгова спільнота!!!
Починати треба з позитивних новин, то так і зробимо!!!
У неділю мені прийшла посилка ( поки не від КМ), а з аліку.
І головне прийшов гаджет, який майже одразу став новим улюбленцем.
Так це усього навсього хвостатий друг:
Я вирішив його одразу випробувати, але стала прикра неприємність. З улюбленцем усе в порядку. я ще не встиг його зламати. Просто мій організм дав збій і я навіть не зміг дограти усі відкриті турніри. Мене накрило так, що я навіть не міг сидіти чи лежати, тільки ходьба трохи заспокоювала.
Тому я трохи випав на пару днів з усього, що мене оточує. Я тільки пройшов один етап лікування і йшов на поправку, але виразка шлунку від споживання великої кількості ліків накрила мене з головою.
Тому я пару днів вже приймаю наступний курс різних ліків. Сьогодні навіть поїхав на роботу, маючи повні кармани пігулок і галетного печива. Тому можливо на деякий час трохи зменшу інтенсивність свого спілкування. бо начебто хочеться бути у курсі усіх подій у спільноті, дивитися ЧС з футболу, але організм просить збавити оберти і інколи давати відпочинок .
Так про позитивне написав, про погане теж, але закінчувати буду всеж на позитивній ноті.
Хвостатий улюбленець дуже рвався у бій і я почувався більш меньш навечір, то я вирішив сьогодні, що не можу йому у цьому відмовити і вирішив зіграти один дешевий турнірчик.
Не буду довго, просто скажу, що на даний час обкатка мишки пройшла доволі успішно і ми разом з нею навіть зайняли призове місце.
Тому не зупиняймося на досягнутому і з вірою в перемогу будемо йти тільки уперед!!!
Бажаю усім, щоб хвороби оминали і у вас завжди був час на улюбленні справи!!!
На цьому сьогодні усе!!!
Дякую за увагу!!!
З повагою!!! Chak Krym!!!
Одужуй ,а все інше почекає...
Мишка-прикольна,бачу в тебе гарний смак на модняві штучки😉
Здоров'я 🤝✊і нових перемог🏆💲
Дякую за побажання!!!
Одужуй ,а все інше почекає...
Мишка-прикольна,бачу в тебе гарний смак на модняві штучки😉
Дякую!!!
Моднява це добре, подивимося як буде себе вести!!!
Бажаю як найшвидшого одужання, і новий друг хай довго служить🤝
Дякую за побажання!!!
Міцного здоров'я тобі🤝
Якнайшвидшого одужання та міцного здоров'я💪🤝
Вітаю з бронзою🥳🎉🥉
Нехай хвостатий улюбленець допомагає заносити🐭🤑
Вітаю, і скорішого одужання!🙏
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.