Зробив вчора депозит на громі... Неодноразово сам собі говорив що це лайно а не рум... Постійні проблеми з депозитами. Цього разу вони пробили дно
Відео надати як я роблю виписку? У мене вже немає слів... Добу вирішити питання депу не можуть, виписки депозиту і за день - все вислав. Ну що тут скажеш - більше мене там не буде😁😁😁
Ми використовуємо кукі ("cookies") відповідно до «Повідомлення про файли кукі». Використання кукі може привести до обробки ваших особистих даних. Для отримання додаткової інформації про використання файлів cookie та блокування кукі в настройках браузера відкрийте «Повідомлення про файли кукі» тут.
Якщо ви даєте згоду на використання файлів cookie та обробку ваших особистих даних відповідно до «Повідомлення про файли кукі», натисніть «Прийняти». Увага! Якщо ви заблокуєте файли cookie, які необхідні для правильної роботи сайту, це може привести до його непрацездатності.
Зробив вчора депозит на громі... Неодноразово сам собі говорив що це лайно а не рум... Постійні проблеми з депозитами. Цього разу вони пробили дно
Відео надати як я роблю виписку? У мене вже немає слів... Добу вирішити питання депу не можуть, виписки депозиту і за день - все вислав. Ну що тут скажеш - більше мене там не буде😁😁😁
Ого не думав , що таке буває!!! Жесть, добре що я там не веритифікувався!
І не треба))
Ото звіздарікі капчики. Бачу що в деяких румах так і продовжуються проблеми як з депами так і з виводами.
Мда, якщо з депом така ж.., то я навіть про кешаут боюся уявити, що треба буде надсилати.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.