Ну це вже....
Україна Versus1988 Еліта
Еліта

Зробив вчора депозит на громі... Неодноразово сам собі говорив що це лайно а не рум... Постійні проблеми з депозитами. Цього разу вони пробили дно 

Відео надати як я роблю виписку? У мене вже немає слів... Добу вирішити питання депу не можуть, виписки депозиту і за день - все вислав. Ну що тут скажеш - більше мене там не буде😁😁😁

Відредаговано
Коментарі (23)
Україна Versus1988 Еліта
Еліта

Ого не думав , що таке буває!!! Жесть, добре що я там не веритифікувався!

І не треба))

Україна apopova202
Без статусу

Ото звіздарікі капчики. Бачу що в деяких румах так і продовжуються проблеми як з депами так і з виводами.

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Мда, якщо з депом така ж.., то я навіть про кешаут боюся уявити, що треба буде надсилати.

12
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.