Топ правило для граців
Україна korkust
Без статусу

Щось мене потягнуло почитати правила "Організатора азартних ігор" в одному чудовому румі.  На одному із пунктів правил я випав в осад🙃😂. Нє ну а шо це ж логічно! чулувік грає собі грає, бац виграв щось, посидів подумав собі і вирішив, а відмовлюсь ка я від виграшу😁 Нє ну а що робити руму, не відмовляти ж в такому задоволенні гравцеві і заздалегідь навіть правило прописали на такі випадки)

Коментарі (4)
Україна dusia777 Легенда
Легенда


Україна na4alnyk
Без статусу

Це називається,коли вбет схоче вкрасти чесно виграшні гроші певним гравцем і буде схилятися на це правило без всяких доказів 

Україна Tankistador Гуру
Гуру

Самостріл,щоб не воювати🤣

Україна korkust
Без статусу

Самостріл,щоб не воювати🤣

😂😂😂

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.