Ми використовуємо кукі ("cookies") відповідно до «Повідомлення про файли кукі». Використання кукі може привести до обробки ваших особистих даних. Для отримання додаткової інформації про використання файлів cookie та блокування кукі в настройках браузера відкрийте «Повідомлення про файли кукі» тут.
Якщо ви даєте згоду на використання файлів cookie та обробку ваших особистих даних відповідно до «Повідомлення про файли кукі», натисніть «Прийняти». Увага! Якщо ви заблокуєте файли cookie, які необхідні для правильної роботи сайту, це може привести до його непрацездатності.
П'ятниця. Хомки.

Виграв "на свою голову" в минулу п'ятницю Елітку.
Сьогодні - без варіантів - в Легенди.
Це - не просто похід.
Написав хокку (чи танку - не знаю точно, коротше - японський білий вірш)
Тихо-тихо повзи,
Комбо у хомці Легенд.
Може - якось в ІТМ?
***
Але - Миш і Клава - в руках.
А по кищенях розфасовано 350 балів Аури.
То - для вас рідненькі.
Віддам свою - бо сьогодні прям ДУЖЕ треба ваша.
kombodroevich на twitch
Треба підтримати.Аура не резинова на всих не вистачить.
Gl🤝🍀😉
Ну як це без нас))) Наша явка 💯💯💯😎💥
Почуємось😉👍️👊
Тільки перемоги!!
Бачу ти серйозно налаштований)

Робоча схема, підтверджую! (дивись мій блог 5 хвилин тому)
Удачі тобі сьогодні в Легендах! 🚀
Бачу ти серйозно налаштований)

Це так бачу ЇХ
:))
Бо коментував багато разів, знаю реалії )))
Бажаю вдачі у Легендах і гарного стріму!
Гарного стріму !
Бажаю тобі удачі 🤞 🤝😉😁
Удачі!
Дяка на жаль не буду
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.