Ми використовуємо кукі ("cookies") відповідно до «Повідомлення про файли кукі». Використання кукі може привести до обробки ваших особистих даних. Для отримання додаткової інформації про використання файлів cookie та блокування кукі в настройках браузера відкрийте «Повідомлення про файли кукі» тут.
Якщо ви даєте згоду на використання файлів cookie та обробку ваших особистих даних відповідно до «Повідомлення про файли кукі», натисніть «Прийняти». Увага! Якщо ви заблокуєте файли cookie, які необхідні для правильної роботи сайту, це може привести до його непрацездатності.
Я ща на роботі і тут умудрився дійти до фіналу😅 ну точніше перша на роботі недавно закінчилась, в це друга..
Хто вгадає яка це по рахунку фіналка за день, тому буде на каву 100(2чол)
О точно, забув сказати що граю на Web3, можете в лоббі пошукати що я виграв і де)) но нік у мене бандитський😁😻
Пишіть варіанти, результат буде тут за пару годин
10 фіналка😆
Не встигаю стільки, ще сплю трохи після нічної))
77 Фіналка , з такими напоями по іншому небуває
🤣🤣 це хіба за рік
В упаковці 12 банок, про одній за кожну фіналку, значить 12.🤣🤣🤣
В п'ятницю спробуємо по твоїй методиці, тільки візьму 24 банки, вдруг не хватить на всі фіналки🤣🤣
11
Віриш в мене) 🍻🤝
Хіба 100€ 😁
В взагалі тут тільки раз можна випити на роботі🤣 і через рік можна знов влаштовуватись😁
Це як гриби мухомори,теж можна один раз їсти..останній😅
Четверта
Вітаю, твої 100🍻🤝
Четверта
Вітаю, твої 100🍻
Вітаю, твої 100🍻🤝
🥳
Це як гриби мухомори,теж можна один раз їсти..останній😅
Ахаххаха 💯 🤣🤣
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.