Сьогодні під час гри в покер щось мене трохи заціпило, довго не міг зрозуміти. що не так за столами!!!
А потім відкрив плеєр і трохи спочатку очманів, а потім навіть розвеселився!!!
Навпроти мене за столом сиджу ... Я.
І головне я програю сам собі.
Саме так - навпроти мене сидить опонент з моєю аватаркою. Чому моєю, тому що вона зроблена за допомогою ШІ і ніхто крім мене до неї доступу не мав.
Зрозумло, що спочатку подумав. що просто якийсь баг у матриці, але коли гравець пішов. а потім повернувся через деякий час, то я вже почав трохи думати інакше.
Потім дивлюся нік.
Ооооо. Так це мій улюбленець, чи навпаки я його. Майже завжди, коли він заходить за кеш столи через декілька роздач починає виписувати про мої розумові здібності та про відношення до райдужних прапорів.
Я навіть не реагую, просто їзжу його та і по всьому. відповідно він має голубий маркер, тобто рекреаційний гравець, так і нік в нього під стать.
Але, якщо він зробив собі аву, таку як в мене. то це треба було заморочитися. Але він зробив і цей тролінг виявився доволі вдалим, бо я звернув увагу. Таким чином він натякає, що я Фішара, та я і без нього давно це знаю.
Трохи розбавив пасмурність покерного буття, за що йому велика дяка, бо давав мені можливість написати про це і поділитися з вами.
Отакий коротктий опис казуса, що трапився сьогодні зі мною.
У мене десь в середині цього місяця було 4 дні підряд, де я з Кх флопаю трипс, а рівером приходить карта, котра дає ФХ опоненту - я теж реально у матрицю ледь не повірив . 🤣
У мене десь в середині цього місяця було 4 дні підряд, де я з Кх флопаю трипс, а рівером приходить карта, котра дає ФХ опоненту - я теж реально у матрицю ледь не повірив . 🤣
скоріше про зворотне: якшо ще й поливає в чаті, то 100% чиясь 5 точка системно палає.
сам би не став такою фігнею страждати, але ж знаю, шо коли відкриваю рум, то на кілька ніків реагую в стилі, "та ну бл*. нашо ти знову прийшов грати?"
і хай я хоч тищу разів всіх помічу чи назву фішами, але від того вони не перестануть віджимати в мене грошики😁
Згоден, якщо ти когось помітив фіщом, але при цьому розумієш, що твої гроші постійно йдуть до нього, то просто треба бути чесним з собою і сказати собі -так, ти можеш називати його фіщом, але його стиль і вміння грати не дають можливості підлаштуватися під нього, тому дійсно - "ну нащо ти знову прийшов грати"!
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка,
увійдіть
або
зареєструйтеся.
Ми використовуємо кукі ("cookies") відповідно до «Повідомлення про файли кукі». Використання кукі може привести до обробки ваших особистих даних. Для отримання додаткової інформації про використання файлів cookie та блокування кукі в настройках браузера відкрийте «Повідомлення про файли кукі» тут.
Якщо ви даєте згоду на використання файлів cookie та обробку ваших особистих даних відповідно до «Повідомлення про файли кукі», натисніть «Прийняти». Увага! Якщо ви заблокуєте файли cookie, які необхідні для правильної роботи сайту, це може привести до його непрацездатності.
Вітаю гемблінгову спільноту!!!
Сьогодні під час гри в покер щось мене трохи заціпило, довго не міг зрозуміти. що не так за столами!!!
А потім відкрив плеєр і трохи спочатку очманів, а потім навіть розвеселився!!!
Навпроти мене за столом сиджу ... Я.
І головне я програю сам собі.
Саме так - навпроти мене сидить опонент з моєю аватаркою. Чому моєю, тому що вона зроблена за допомогою ШІ і ніхто крім мене до неї доступу не мав.
Зрозумло, що спочатку подумав. що просто якийсь баг у матриці, але коли гравець пішов. а потім повернувся через деякий час, то я вже почав трохи думати інакше.
Потім дивлюся нік.
Ооооо. Так це мій улюбленець, чи навпаки я його. Майже завжди, коли він заходить за кеш столи через декілька роздач починає виписувати про мої розумові здібності та про відношення до райдужних прапорів.
Я навіть не реагую, просто їзжу його та і по всьому. відповідно він має голубий маркер, тобто рекреаційний гравець, так і нік в нього під стать.
Але, якщо він зробив собі аву, таку як в мене. то це треба було заморочитися. Але він зробив і цей тролінг виявився доволі вдалим, бо я звернув увагу. Таким чином він натякає, що я Фішара, та я і без нього давно це знаю.
Трохи розбавив пасмурність покерного буття, за що йому велика дяка, бо давав мені можливість написати про це і поділитися з вами.
Отакий коротктий опис казуса, що трапився сьогодні зі мною.
Дякую за увагу!!!
З повагою!!! Chak Krym!!!
Матрікс😁😁😁
У мене десь в середині цього місяця було 4 дні підряд, де я з Кх флопаю трипс, а рівером приходить карта, котра дає ФХ опоненту - я теж реально у матрицю ледь не повірив . 🤣
(4й скрін ніяк знайти не можу)
Тільки так!!!
У мене десь в середині цього місяця було 4 дні підряд, де я з Кх флопаю трипс, а рівером приходить карта, котра дає ФХ опоненту - я теж реально у матрицю ледь не повірив . 🤣
(4й скрін ніяк знайти не можу)
Оце збій, так збій. Дежавю.
Матрікс😁😁😁
🤣🤣🤣
скоріше про зворотне: якшо ще й поливає в чаті, то 100% чиясь 5 точка системно палає.
сам би не став такою фігнею страждати, але ж знаю, шо коли відкриваю рум, то на кілька ніків реагую в стилі, "та ну бл*. нашо ти знову прийшов грати?"
і хай я хоч тищу разів всіх помічу чи назву фішами, але від того вони не перестануть віджимати в мене грошики😁
скоріше про зворотне: якшо ще й поливає в чаті, то 100% чиясь 5 точка системно палає.
сам би не став такою фігнею страждати, але ж знаю, шо коли відкриваю рум, то на кілька ніків реагую в стилі, "та ну бл*. нашо ти знову прийшов грати?"
і хай я хоч тищу разів всіх помічу чи назву фішами, але від того вони не перестануть віджимати в мене грошики😁
Згоден, якщо ти когось помітив фіщом, але при цьому розумієш, що твої гроші постійно йдуть до нього, то просто треба бути чесним з собою і сказати собі -так, ти можеш називати його фіщом, але його стиль і вміння грати не дають можливості підлаштуватися під нього, тому дійсно - "ну нащо ти знову прийшов грати"!
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.