Збій матриці або тролінг вищого рівня?
Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Вітаю гемблінгову спільноту!!!

Сьогодні під час гри  в покер  щось мене трохи заціпило, довго не міг зрозуміти. що не так за столами!!!

А потім відкрив плеєр і трохи спочатку очманів, а потім навіть розвеселився!!!

Навпроти мене за столом сиджу ... Я.

І головне я програю сам собі.

Саме так -  навпроти мене сидить опонент з моєю аватаркою. Чому моєю, тому що вона зроблена за допомогою ШІ і ніхто крім мене до неї доступу не мав.

Зрозумло, що спочатку подумав. що просто якийсь баг у матриці, але коли гравець пішов. а потім повернувся через деякий час, то я вже почав трохи думати інакше.

Потім дивлюся нік. 

Ооооо. Так це мій улюбленець, чи навпаки я його. Майже завжди, коли він заходить за кеш столи через декілька роздач починає виписувати про мої розумові здібності та про відношення до райдужних прапорів. 

Я навіть не реагую, просто їзжу його та і по всьому. відповідно він має голубий маркер, тобто рекреаційний гравець, так і нік в нього під стать.

Але, якщо він зробив собі аву, таку як в мене. то це треба було заморочитися. Але він зробив і цей тролінг виявився доволі вдалим, бо я звернув увагу. Таким чином він  натякає, що я Фішара, та я і без нього давно це знаю.

Трохи розбавив пасмурність покерного буття, за що йому велика дяка, бо давав мені можливість написати про це і поділитися з вами.

Отакий коротктий опис казуса, що трапився сьогодні зі мною.


Дякую за увагу!!!

З повагою!!! Chak Krym!!!


Коментарі (8)
Україна Uri77 Гуру
Гуру

Матрікс😁😁😁

Україна Mag_P1e Гуру
Гуру

У мене десь в середині цього місяця було 4 дні підряд, де я з Кх флопаю трипс, а рівером приходить карта, котра дає ФХ опоненту - я теж реально у матрицю ледь не повірив . 🤣

 

(4й скрін ніяк знайти не можу) 

Відредаговано
Україна Gymkabasik Еліта
Еліта


Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Тільки так!!!

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

У мене десь в середині цього місяця було 4 дні підряд, де я з Кх флопаю трипс, а рівером приходить карта, котра дає ФХ опоненту - я теж реально у матрицю ледь не повірив . 🤣

 

(4й скрін ніяк знайти не можу) 

Оце збій, так збій. Дежавю.

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Матрікс😁😁😁

🤣🤣🤣

Україна KatamaranUA Гуру
Гуру
Таким чином він натякає, що я Фішара

скоріше про зворотне: якшо ще й поливає в чаті, то 100% чиясь 5 точка системно палає.

сам би не став такою фігнею страждати, але ж знаю, шо коли відкриваю рум, то на кілька ніків реагую в стилі, "та ну бл*. нашо ти знову прийшов грати?"

і хай я хоч тищу разів всіх помічу чи назву фішами, але від того вони не перестануть віджимати в мене грошики😁

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру
Таким чином він натякає, що я Фішара

скоріше про зворотне: якшо ще й поливає в чаті, то 100% чиясь 5 точка системно палає.

сам би не став такою фігнею страждати, але ж знаю, шо коли відкриваю рум, то на кілька ніків реагую в стилі, "та ну бл*. нашо ти знову прийшов грати?"

і хай я хоч тищу разів всіх помічу чи назву фішами, але від того вони не перестануть віджимати в мене грошики😁

Згоден, якщо ти когось помітив фіщом, але при цьому розумієш, що твої гроші постійно йдуть до нього, то просто треба бути чесним з собою і сказати собі -так, ти можеш називати його фіщом, але його стиль і вміння грати не дають можливості підлаштуватися під нього, тому дійсно - "ну нащо ти знову прийшов грати"!

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.