Тімоті Адамс – чемпіон турніру Super Million$ на GGпокерок

Тімоті Адамс 2020

Тімоті Адамс оформив чергову перемогу в своїй кар'єрі: на цей раз йому підкорився Super Million$ на GGпокерок. За перше місце канадський покерист отримав 315 000$, після того як обіграв в хедз-апі Янса Арендса.

За фінальним столом було цікаво спостерігати, адже в фіналі зіграло три російських покеристи: Анатолій Філатов, Артур Мартиросян та "MAMONT_T". Похід Філатова за перемогою завершився практично на самому початку фінального столу. Результатом Анатолія стало 9-е місце і 59 000$ призових.

Читати також: Ден Білзерян став бренд-амбасадором GGпокерок

"MAMONT_T" і Артур Мартіросян увійшли в топ-4 найкращих гравців цього івенту. Виступ Мартиросяна в турнірі завершилося на четвертому місці, що дозволило йому забрати 168 000$ призових. По завершенню фіналки Мартиросян оцінив свою гру в такий спосіб:

«В цілому відіграв фінальний стіл добре і практично без помилок. В кінці трохи не склалося і в останній час це вже тенденція. Скрізь зловив стрік, але зараз потроху починаю одужувати»

"MAMONT_T" домігся кращого результату серед росіян в цей вечір. Покерист зупинився за крок до хедз-апу і посів третю сходинку в таблиці результатів, за що отримав 207 000$.

В останній роздачі турніру Янс Арендс пішов в олл-ін з А-Q, на що Тімоті Адамс зробив кол з карманкою дам. Туза на дошці не виявилося і Тімоті Адамс став чемпіоном турніру. Раннер-ап івенту забрав 255 500$, а Адамс отримав 315 000$.

Результати Super Million$ за 8 грудня

Super Million$ за 8 грудня

Запис фінального столу Super Million$ за 8 грудня

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.