Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Тімоті Адамс – чемпіон турніру Super Million$ на GGпокерок

Тімоті Адамс 2020

Тімоті Адамс оформив чергову перемогу в своїй кар'єрі: на цей раз йому підкорився Super Million$ на GGпокерок. За перше місце канадський покерист отримав 315 000$, після того як обіграв в хедз-апі Янса Арендса.

За фінальним столом було цікаво спостерігати, адже в фіналі зіграло три російських покеристи: Анатолій Філатов, Артур Мартиросян та "MAMONT_T". Похід Філатова за перемогою завершився практично на самому початку фінального столу. Результатом Анатолія стало 9-е місце і 59 000$ призових.

Читати також: Ден Білзерян став бренд-амбасадором GGпокерок

"MAMONT_T" і Артур Мартіросян увійшли в топ-4 найкращих гравців цього івенту. Виступ Мартиросяна в турнірі завершилося на четвертому місці, що дозволило йому забрати 168 000$ призових. По завершенню фіналки Мартиросян оцінив свою гру в такий спосіб:

«В цілому відіграв фінальний стіл добре і практично без помилок. В кінці трохи не склалося і в останній час це вже тенденція. Скрізь зловив стрік, але зараз потроху починаю одужувати»

"MAMONT_T" домігся кращого результату серед росіян в цей вечір. Покерист зупинився за крок до хедз-апу і посів третю сходинку в таблиці результатів, за що отримав 207 000$.

В останній роздачі турніру Янс Арендс пішов в олл-ін з А-Q, на що Тімоті Адамс зробив кол з карманкою дам. Туза на дошці не виявилося і Тімоті Адамс став чемпіоном турніру. Раннер-ап івенту забрав 255 500$, а Адамс отримав 315 000$.

Результати Super Million$ за 8 грудня

Super Million$ за 8 грудня

Запис фінального столу Super Million$ за 8 грудня

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.