Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Тімоті Адамс переміг в турнірі WPT High Roller на PartyPoker


Відомий канадський хайролер Тімоті Адамс цього літа активно продовжує заносити в дорогих івентах на PartyPoker.

У червні він переміг в Мейн Івенті High Roller Club вартістю 10 300$ з призовим фондом 580 000$ і отримав за підсумками угоди 169 596$.

Уже вчора він в черговий раз переміг в дорогому турнірі на PartyPoker з таким же бай-іншому при гарантії 300 000$ і заробив 135 850$ призових.

WPT High Roller на PartyPoker

Читати також: Мегасателіти до WPT Online на PartyPoker

Подія WPT High Roller зібрало поле з 38 гравців, які разом перебили заявлену гарантію і сформували призовий фонд у розмірі 380 000$.

Ранер-апом івенту також став покерист з Канади, чемпіон МО High Roller Club за: 25 500$ Нік Петранжело, який заробив 118 740$ призових.

В призи івенту потрапило 5 гравців, мінімальну виплату в 26 600$ також отримав канадський покерист Паскаль Лефрансуа.

Близько до виплат підійшло двоє відомих гравців із СНД Вячесляв Булдигін і Микита Бодяковський, проте вони зупинилися на 12-му і 13-му місцях відповідно.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.