Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Топ-теми 2019: найдорожчий турнір в історії покеру і тріумф Бріна Кенні

Деньги 2020

В живих покерних турнірах можна виграти величезну купу грошей. Правда при цьому треба ризикнути і внести чималу суму бай-іна для участі. Одним з таких турнірів став івент на Triton Poker.

Найдорожчий турнір в історії покеру

Влітку на серії Triton Poker пройшла грандіозна покерна подія з бай-іном 1 000 000£. За перше місце гарантувався приз 13 000 000£ і призовий фонд турніру став найбільшим в історії покеру.

Перше місце вдалося зайняти хлопцеві на ім'я Аарон Занг. Незважаючи на те, що китаєць виграв турнір, призових йому дісталося менше, ніж його опонентові. Перед хедз-апом була укладена угода і найбільші призові в покерній історії дісталися Бріну Кенні. У цьому показнику американець обійшов Антоніо Есфандіарі, якому належав попередній рекорд.

Брін Кенні 2020

Брін Кенні - найприбутковіший гравець в історії покеру

Минулого літа Джастін Бономо обійшов Негреану в списку найприбутковіших гравців в покер і мало хто міг припустити, що його з цього місця змістить Брін Кенні вже в 2019. Проте це сталося і Брін Кенні став найприбутковішим гравцем в історії покеру.

За всю свою покерну кар'єру в живих турнірах Брін Кенні виграв 56 000 000$. Це на 7 000 000$ більше, ніж результат Бономо і тепер саме Кенні очолює рейтинг All time Money List.

Топ найкращих гравців

У 2019-му переможна хода Бріна Кенні почалася на серії Aussie Millions. В одному з турнірів на цьому покерному фестивалі він виграв 1 000 000$.

Потім на серіях Triton Poker в Чорногорії і Південній Кореї Брін заробив 8 000 000$ призових. На WSOP 2019 особливими успіхами він похвалитися не міг, так як виграв скромні 100 000$.

Ключовим моментом стало друге місце в івент Triton Poker і 20 000 000$ призових. Це дозволило йому зайняти перший рядок у списку найбільш прибуткових гравців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.