Топ-теми 2019: нововведення PokerStars і експерименти з форматами

нововведення PokerStars

Багато років PokerStars вважається топовим покер-румом в онлайні, він також є законодавцем моди для інших румів. Весь 2019 рік покер-рум експериментував з новими форматами ігор, а також вводив нові правила, які викликали дуже бурхливу реакцію в покерному співтоваристві.

Зменшення максимальної кількості столів і об'єднання NL600 і NL400

У червні 2019 року PokerStars об'єднали столи зі ставками 2$/4$ і 3$/6$. Замість них тепер доступні столи з одним лімітом 2,5$/5$. Команда Старзів вважає, що це повинно зменшити кількість порожніх столів і підвищити активність гравців.

Цього ж літа, у серпні Старзи зменшили максимальну кількість відкритих одночасно столів з 24 до 4. Дані зміни викликали шквал критики з боку регулярів. Деякі гравці навіть заявили, що їм швидше за все доведеться кинути покер і знайти собі іншу професію.

На захист червоно-пікових став покерист з Росії Михайло Шаламов. Заступився він за це нововведення, за його словами, не через те, що він в команді Старзів, а навів ряд аргументів на користь цих змін. Серед них: збільшення концентрації регулярів і фішів за столами, зменшення часу очікування дії противника і збільшення трафіку в ZOOM-покері.

Проте, буквально за тиждень забрав свої слова назад, заявивши, що зіткнувся із труднощами при зменшенні кількості столів:

«Сьогодні провів гру з новою кепкою. Беру свої слова, що підтримую нововведення назад. Гра в максимум 4 столи проблематична, так як це дуже маленька кількість столів. Було багато неприємних спотів через те, що пропускав гарне місце після того, як не встигав закрити старий стіл. Поєднувати звичайні столи і 6 + стало важко», – сказав він.

Нові функції та експериментальні формати PokerStars

ПокерСтарс олл-ін кешаут

У серпні 2019 на ПокерСтарс була додана функція олл-ін кешауту. Можливість кешауту з'явилася, коли гравець виставляється в олл-ін. У разі активації даної функції покерист отримає у свій стек запропоновану румом суму, але не зможе претендувати на банк у разі виграшу.

Майже за місяць команда Старзів також додала функцію відображення стеку у ВБ. Відображення у ВБ є як у кеш-іграх, так і в турнірах. Представники ПокерСтарс заявили, що додали цю функцію на прохання гравців, проте ви можете вимкнути та увімкнути її у будь-який момент.

Читати також: Українець – ранер-ап у найдешевшому і наймасовішому Sunday Million цього року

6 + Hold'em і 6 + Holdem Spin & Go на ПокерСтарс

6+ Holdem Spin&Go PokerStars

До початку 2019 року червоно-пікові запустили новий формат гри – 6 + Hold'em із короткою колодою. Про дане нововведення добре відгукнулися такі покеристи як Філ Айві і Микита Бодяковський, а Том Дван заявив, що саме цей формат і є майбутнім онлайн-покеру.

Влітку цього ж року Старзи додали ще й формат 6+ Holdem Spin & Go. Гра за такими столами проходила у форматі гіпер турбо 3-макс із випадковим призовим фондом. Однак, даний вид гри «не зайшов» покеристам і трафік за цими столами стрімко зменшувався, поки PokerStars не видалив цей формат з лобі.

PokerStars Spin & Go Flash і зміна структури

Spin & Go Flash на PokerStars

У жовтні на ПокерСтарс ввели додатковий формат спінів Spin & Go Flash, які є прискореної версією традиційних спінів. Відрізняється даний формат зменшеним стеком в 300 фішок замість 500, а Flash-спіни тривають всього хвилину, замість традиційних 3-х.

Буквально за кілька місяців Старзи змінили структуру Spin & Go, залишивши 4 формату спінів, такі як: Класичні Spin & Go, Spin & Go Flash, Спіни з Омахи і Spin & Go з 3-8 опонентами (Max Hold'em). З лобі були також прибрані Спіни по 3$, 7$, 15$ і 30$.

Нові заборони на ПокерСтарс

Команда топового руму, зокрема, також ввела нові заборони, включно із забороною на посадочні скрипти і тейблсканнери, Чарт Неша, програму Time Mojo, а також будь-які чарти, які не можна віднести до "unopened".

Деякі з гравців навіть спробували організувати бойкот новим заборонам Старзів, у результаті чого, всі турніри наступної неділі пройшли без оверлеїв.

Усе ще в топі

ПокерСтарз у топі

Згідно даних сайту Pokerscout (станом на грудень 2019 року) ПокерСтарс займає 2-ге місце за трафіком у світі. Також до 5-ки топових румів входить PokerStars Europe. Якщо підсумувати трафік цих двох румів, то червоно-пікові впевнено займають лідируючу позицію.

PokerStars у 2020 році обіцяє новий формат столів Swap Holdem. Поки про нього мало що відомо, однак Старзи вже запустили формати Deepwater і Tempest Holdem. Подивимося чи будуть успішними експерименти топового руму в Новому році.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.