Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

«…Тритон – це гра за великі гроші, при тому сама гра – не про гроші»

Українські покеристи на серії Triton

Коли говоримо про найліміти, то відразу виникає асоціація з турнірами «тризубної» серії. Останніх кілька років тритонівський фестиваль має репутацію найгрошовитішого серед інших офлайнових. Доказ цьому – найдорожчий турнір, який провели у 2019 році із внеском $1,248,348 (за нинішнім курсом).

Ідея з’явилася у 2015 з ініціативи малазійського бізнесмена та філантропа Річарда Янга. До створення доклав руку Пол Фуа — відомий букмекер та гравець за найвищими ставками. Вже у 2016 задумка була реалізована і внесок на головну подію змагань коштував $200,000.

Вже перший Тритон зібрав покерних зірок С-класу: Філа Айві, Дена Колмана, Федора Гольца та інших. Низка турнірів настільки припала до душі покеристам, що наступна серія відбулася за якихось пів року.

Серед покер-про, які брали участь, зустрічалися і гравці з України.

Як козаки Тритон підкорювали

Ігор Шклярук

Українські покеристи на серії Triton

Ігор — першовідкривач серед українців «тризубної» серії. Покерист брав участь у фестивалі, що проводився в Чорногорії 2019 році. Картяр потрапив до призів в турнірі за $25,000 Short Deck No Limit Hold'em - Ante Only (Event #3). Шклярук посів шосте місце та отримав $53,520. Переможцем події тоді став гравець з Гонконгу — Вінфред Ю.

Андрій Любовецький

Українські покеристи на серії Triton

Найуспішніший український гравець 2022 року за престижним рейтингом GPI. Він теж відвідував одну з хайролерських серій, яка проходила в Мадриді 2022 року. Власник двох браслетів WSOP вилетів на баблі фінального столу, в турнірі по €20,000 No Limit Hold'em - 8-Handed (Event #1). За 10 місце Андрій отримав €38,700.

Хайролер не тільки успішно виступає в живих турнірах. Нещодавно він став першим українцем, який виграв престижний онлайн-турнір в рамках серії Super MILLION$ Week за $10,300 на GGPoker. Покерист отримав $1,184,696 та рамку переможця Super MILLION$.

Денис Хомлявий

Українці на серії Triton Poker

Криптоінвестор Денис Хомлявий — найуспішніший українець-тритонівець. При цьому, хлопчину не можна назвати професіоналом. Тоді, коли Любовецький змагався з найкращими покеристами світу, Хомлявий просто відпочивав у Мадриді. Під час відпустки вирішив завітати на Тритон, щоб розважитись та зіграти турнір з внеском €50,000. Він зробив це недаремно, бо якраз в цей день удача посміхалась новачкам.

Певний період Денис був лідером за фішками, але все ж таки, поступився професіоналу з Угорщини — Ласло Буйташу. Хомлявий зайняв друге місце та отримав €434,000. Це найкращий результат серед наших на серіях Triton Super High Roller Series.

Денис Чуфарін

Українці на серії Triton Poker

Амбасадор GGPoker UA та професійний хайролер Денис Чуфарін змагався на серії, що проходила у В’єтнамі в цьому році. Основною дисципліною Дениса є Short Deck, або як говорять в простонародді, «коротка колода». Саме з цієї дисципліни Денис грав турніри на «тризубному фестивалі». Чуфарін був близьким до призової зони в турнірі з внеском $20,000 No Limit Hold'em - Short Deck.

А скоро представник GGPoker UA ще й братиме участь у серії, яка проходитиме згодом на Кіпрі. Тож, в кого як не в нього можна запитати про закулісся Тритону.

Чому Тритон – це не про гроші

— Денисе, ти розповідав, що окрім внеску в турнір, потрібно ще пройти «фейс контроль». Розкажи про це.

Я написав листа, що хочу взяти участь в Тритон серії у В’єтнамі. На що мені відповіли: «Ця серія – ексклюзивна. Чи не могли б ви розповісти про себе більше?» Вони мають свої критерії, але вони про них не розповідали.

— Ми знаємо, що ти багато грав в офлайні на різних серіях, чим відрізняються вони від Тритону?

Коли ти приїжджаєш на якусь серію, то там сотні тисячі столів. Дуже багато людей і ти можеш стояти в черзі на реєстрацію на Головну подію пів дня. Ти стоїш в черзі, щоб сплатити, наприклад, $10,000!

Тут на Тритон немає ніяких черг, ти вибираєш сам турніри, які хочеш грати. Приходиш, коли завгодно. Ти можеш лежати в номері, і тобі зателефонують чи напишуть повідомлення, що Денисе, приходь, ми розпочинаємо турнір.

Тут багато позитиву, немає жорсткої боротьби. Тобі завжди допоможуть, ніхто не намагається на тебе тиснути. Люди приїхали туди отримувати задоволення та брати участь в змаганнях на чесних засадах. Рідко одягають навушники, вони максимально в цій грі, бо на будь-яких офлайн серіях люди часто сидять за столом як зомбі. Тут ти такого не побачиш.

Фото з цьогорічної серії Triton у В'єтнамі

Українці на серії Triton Poker

— Ти писав, що на серії у В'єтнамі багато гравців впізнало тебе. Навіть просили зробити з тобою фото.

Так, мене дуже багато хто впізнав: один із коментаторів, персонал, Майкл Джанг, Джейсон Кун, Майкл Вотсон, Дені Танг. Різні люди підходили та віталися. Танг підійшов та зробив фото, сказавши: «Я великий твій фан». Загалом всі прикольні, приємні, такий неймовірний вайб. Тільки Гекстон мовчазний, розмовляє очима (сміється). Також Девіс поринає у свої думки, десь блукає, хоча знаходиться за столом.

— В чому родзинка Тритону?

Родзинка у внесках, у рівні гравців. Я би сказав, що Тритон про такий певний вайб, стиль життя, який ще за азіатським забарвленням (золотом, червоні кольори) для мене це екзотика.

Глобально, Тритон — це гра за великі гроші, при тому сама гра не про гроші. Люди можуть зробити по п’ять входів в один турнір за купу грошей, їх не цікавить сам рой чи щось на кшталт цього. Вони просто хочуть виграти.

Наступний Тритон пройде на Кіпрі з 10 по 25 травня. Чекаємо файних новин з «тризубної» серії, а Денису Чуфаріну бажаємо талану та перемог. Вболіватимемо!

Андрій Ковальчук,

коментатор, журналіст GGPoker UA

GGPoker UA
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.