Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Twitch заборонили реферальні посилання на сайти з азартними іграми

Твіч проти стрімерів азартних ігор

Адміністрація Твічу зобов'язала всіх стрімерів видалити кліпи або ефіри, в яких розміщені реферальні посилання на азартні ігри. Це потрібно було зробити до 17 серпня, інакше канали піддадуться обмеженням або бану.

До такого правилу прийшли після обговорення моральної складової трансляцій категоріъ гемблінгу. Більшість стрімерів виступили проти таких посилань і заявили, що Твіч не повинен заохочувати рекламу азартних ігор. Такі ефіри можуть дивитися діти, у яких може розвинутися залежність в ранньому віці.

Читати також: Новий рекорд покерного стріму на Твічу: 91 680 глядачів онлайн

Якщо нове правило дійсно вступить в силу, то стрімери позбудуться свого основного заробітку від реклами кодів реєстрації і реферальних посилань. Проте, категорію стрімів азартних ігор адміністрація Твічу видаляти не буде і творці такого контенту можуть продовжувати стрімити, але вже без реферальних посилань.

Як ви вважаєте, чи зачепить нове правило покерних стрімерів? Або стрімери гемблінгового контенту зможуть знайти лазівку в правилах?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.