У Ханої раптово скасували серію Asian Poker Tour під час Головної події

У Ханої раптово скасували серію Asian Poker Tour у самому розпалі Головної події

​Минулої п’ятниці учасники Asian Poker Tour Hanoi Billions отримали приголомшливу новину – організатори серії раптово вирішили «згорнути» фестиваль у столиці Вʼєтнаму. Очікувалося, що серія буде тривати до 10-го грудня.

APT було скасовано прямо посеред Головної події – Мейн вже досяг четвертого дня. Про закриття фестивалю організатори повідомили у соцмережі Х, але конкретних причин так і не назвали. Відомо, що мова йде про якісь «проблеми із безпекою».

«Безпека та добробут наших гравців та персоналу мають для нас першорядне значення, тому ми повинні ставити ці проблеми понад усе. Нам дуже шкода й ми цінуємо ваше розуміння у цій ситуації», – повідомили організатори APT.​

Що стосується Головної події – турнір зібрав понад 3 000 000$ призового фонду та став найбільшим Мейном за всю 17-річну історію серії, завдяки 2 350 входам. Титул чемпіона було присуджено вʼєтнамцю Ван Санг Нґуєну, який мав найбільший стек на момент зупинення серії. Разом із чемпіонським кубком він отримав виплату у розмірі 180 000$.

Ван Санг Нґуєн – перший чемпіон в історії APT, який випадково виграв Main Event

Ван Санг Нґуєн – перший чемпіон в історії APT, який випадково виграв Main Event

Інші учасники Головної події також отримали компенсації – виплати було розподілено між 47 гравцями згідно з кількістю їх фішок на момент зупинки турніру.​

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна Amphitrite Експерт
Експерт

Виглядає це дивно, аж цікаво що там сталося. Я от вигадати причину не можу.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.